Tümünü Görmek İçin Tıkla

Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi

Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hizmet veriyor. 20 yılı aşkın süredir gelin saçı ve makyajı hizmetlerini profesyonel olarak veriyor. Kendini geliştiren ve bu süre zarfında 6 adet şube açan kuaför gelinleri mutlu etmek için çalışıyor. 80 çalışanı olan salonda herkes işinde uzman kişiler olarak en özel gününüzde kusursuz olmanızı sağlıyor. Yılların verdiği tecrübeyle başarısını ispatlamış olan kuaförde gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 TL'den başlıyor.

Studio Kuaför Hizmetleri

Eltes Güneşi Kuaför, her ne kadar gelin saçı ve makyajı için uzmanlaşmış olsa da stüdyoda daha birçok hizmet veriliyor. Bu hizmetlerden bazıları; takma kirpik, manikür, pedikür, ağda, el ve ayak masajı oluyor. Düğün günü bu hizmetlerin hepsinden yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda nişan, kına gibi etkinliklerde de birbirinden güzel saç modelleri kuaförde yapılıyor. Gelinlere sunduğu hizmetlerin yanında Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi, gelinin yanında 5 kişiye kadar da saç ve makyaj hizmeti veriyor. Üstelik İstanbul dışından bu kuaförle çalışmak isterseniz hazırlanan bir ekip şehrinize geliyor. Bu noktada yapmanız gereken şey eğer şehir dışında yaşıyorsanız kuaförle daha da önceden iletişime geçmektir. Böyle durumlarda yalnızca 2 hafta önce stüdyo ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Gelin Başı ve Makyajı Modelleri

Stüdyo Kuaför, her kadının hayalinin düğününde bir prenses gibi olmak olduğunu biliyor. Bu noktada profesyonel ekibi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Gelin saçı modelleri olarak doğal, gösterişli, bohem gibi daha birçok tarzları uyguluyor. Duvağını kuaförde taktırmak isteyen gelinler için de duvaklı gelin başı tasarımları yapılıyor. En güzel makyaj modelleri de Eltes Güneşi Kuaför makeup ekibi tarafından titizlikle yapılıyor. Kişiye özel makyaj malzemeleri kullanarak hijyene önem veren kuaförde beyaz veya esmer gelin makyajı gibi teninize en uygun renkler tercih ediliyor. Porselen cilt makyajı gün boyu terleme ve diğer etkenlere karşı dayanıklı oluyor. Bütün gece cildinizin parıltısından hiç kaybetmiyorsunuz.

Stüdyo Kuaför Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi, uzman ekibiyle birlikte verdiği hizmetler karşısında sizi cazip fiyatlarla oldukça memnun ediyor. Birçok hizmetin içinde bulunduğu farklı paket seçenekleriyle istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz paketi seçme şansınız bulunuyor. Gelin saçı ve makyajı başlangıç paketi fiyatları 600 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 800 TL olarak sizleri karşılıyor. DüğünBuketi.com’dan ücretsiz destek alarak avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Ulaşım

Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi, İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde gelin saçı ve makyajı kuaförlerinden. Ümraniye merkezinde Ağaoğlu Eltes Güneşi'nde hizmet veriyor. Mekanın açık adresi ise şöyle; Yukarı Dudullu, Baraj Yolu No:17, 34775 Ümraniye / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Epilasyon
 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç bakımı
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Takma kirpik, porselen makyaj, manikür ve pedikür her şey pakette bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan saçı, saç bakımı, gelin saçı aksesuarları.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 - 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ve diğer şehirler.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Gelinin yakınlarına hizmet, şehir dışında, evde veya mekanda hizmet veriliyor.

 • Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Stüdyo Kuaför Eltes Güneşi Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yukarı Dudullu, Baraj Yolu No:17, 34775 Ümraniye / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%