Desktop cover Mobile cover

Sultanbeyli

Düğün Mekanları

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

İstanbul, Fatih Öne çıkan simge Öne Çıkan
800 Maks. Kişi • 1200 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncisu Yatı

İncisu Yatı

İstanbul, Kadıköy
300 Maks. Kişi • 2250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Demiroğulları Düğün Sarayı

Demiroğulları Düğün Sarayı

İstanbul, Sultanbeyli
500 Maks. Kişi • 80000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nev-i Mekan

Nev-i Mekan

İstanbul, Sultanbeyli
800 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Gölbaşı

Salon Gölbaşı

İstanbul, Sultanbeyli
450 Maks. Kişi • 80000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kayalar Düğün Davet Salonları

Kayalar Düğün Davet Salonları

İstanbul, Sultanbeyli
400 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Beyaz Köşk

Salon Beyaz Köşk

İstanbul, Sultanbeyli
500 Maks. Kişi • 60000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Elit

Salon Elit

İstanbul, Sultanbeyli
625 Maks. Kişi • 60000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Zeray Düğün ve Kongre Salonu

Zeray Düğün ve Kongre Salonu

İstanbul, Sultanbeyli
450 Maks. Kişi • 900 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Salon Âlâ

Salon Âlâ

İstanbul, Sancaktepe
400 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Henna Night Garden

Henna Night Garden

İstanbul, Sultanbeyli
400 Maks. Kişi • 40000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Alyans Favori Düğün Salonu

Alyans Favori Düğün Salonu

İstanbul, Sultanbeyli
875 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Özyılmazlar Düğün Salonu

Özyılmazlar Düğün Salonu

İstanbul, Sultanbeyli
350 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Diamond Eğlence Dünyası

Diamond Eğlence Dünyası

İstanbul, Sultanbeyli
350 Maks. Kişi • 20000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Magnolia House

Magnolia House

İstanbul, Sultanbeyli
Diamond Eğlence Dünyası

Diamond Eğlence Dünyası

İstanbul, Sultanbeyli
350 Maks. Kişi • 1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kayalar Düğün Davet Salonları

Kayalar Düğün Davet Salonları

İstanbul, Sultanbeyli
500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İndirimler

Demiroğulları Düğün Sarayı

Salon 1'de Tüm Düğün ve Davetlerde Geçerli Hafta İçi Organizasyonları Sadece 7.999 TL!

Demiroğulları Düğün Sarayı

Salon 2'de Tüm Düğün ve Davetlerde Geçerli Hafta İçi Organizasyonları Sadece 10.999 TL!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Sultanbeyli için Genel Bilgiler

Sultanbeyli Düğün Mekanları

Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası’nın gerek ulaşım gerek semtin imkanları gerekse de düğün mekanları ve salonları ile en gözde semtlerinden biridir. Eğer ki, düğününüz için şık bir mekan ve davetlilerinizin rahat ulaşım sağlayabileceği bir semt arayışındaysanız Sultanbeyli düğün salonları bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Sitemizde İstanbul’da bulunan tüm kutlama mekanlarını inceleyebileceğiniz gibi, Sultanbeyli salonları ve mekanlarını da bir arada bulabilirsiniz. Üstelik cazip fiyatları keşfetmek için “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak, düğün bütçenizi sarsmadan hayalini kurduğunuz düğünün planlarını kolayca yapmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Sultanbeyli Mekanları

Sultanbeyli düğün salonları, İstanbul’da bulabileceğiniz en şık ve en lüks olanaklara sahip kutlama mekanı alternatiflerindendir. Merkezi konumu ve toplu taşımanın en sık olduğu semtlerden biri olması sebebiyle de, düğün eğlenceleri için çok fazla tercih edilmektedir. Sultanbeyli düğün mekanları elbette ki yalnızca düğün kutlama ve eğlenceleri için değildir. Nişan, kına, sünnet, mezuniyet, baby shower kutlamaları, her türlü kurumsal davet ve organizasyonlar için profesyonel hizmet vermektedir.

Sultanbeyli, düğün ve her türlü eğlenceleriniz için çok fazla alternatifin bir arada bulunduğu semtlerden biridir. Semtte, lüks otellerin açık ve kapalı davet salonları, havuz başı kutlama alanlarının yanında semtin farklı yerlerinde bulunan kır düğünü mekanları ve düğün salonları bulunmaktadır. Alternatifler bu kadar çokken, size düşen yalnızca nasıl bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istediğinize karar vermek. Zira Sultanbeyli, düğün mekanları, her cebe hitap eden fiyatları ile hayalini kurduğunuz kutlamaları hayata geçirebileceğiniz bir tercih.

Sultanbeyli Düğün Salonları ve Avantajlı İmkanları

Sultanbeyli salonları, cazip fiyatları ve avantajlı düğün paketleri ile, evlilik hazırlıklarınızı da kolaylaştıracak imkanlara sahiptir. Fiyatları, düğün paketi olanaklarına göre değişen düğün salonları, hem organizasyon planlama becerileri hem de şık mekanları ile oldukça tercih edilesi özelliklere sahiptir.

Aradığınız Her Şey Düğünbuketi.com'da!

Sultanbeyli düğün salonları, hizmetlerini farklı ihtiyaçlara yönelik birbirinden cazip paketler halinde sunmaktadır. Cazip düğün paketlerinin içerisinde, gelin arabası süsleme, düğün pastası, organizasyon hizmeti, ikramlıklar, düğün fotoğraf ve video çekimi bulunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra, salonların anlaşmalı olduğu moda evleri de bulunmaktadır. Düğün salonlarının anlaşmalı olduğu moda evlerinden cazip fiyatlara bindallı, gelinlik ve abiyeleri kiralama ya da satın alma imkanınız vardır. İşbirliği kurduğu moda evlerinde, ihtişamlı gelinlikten sade gelinliğe, vintage gelinlikten tesettür gelinlik modellerine kadar her zevke ve her cebe uygun modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarınızı dilediğiniz konsepte en uygun şekilde hayata geçirebilecek olanakları vardır. Kolonsuz, geniş, ferah düğün salonları ve mekanları, yemekli, kokteyl ya da küçük ikramlıkların sunulduğu düğünler için elverişli alanlara ve imkanlara sahiptir. Sultanbeyli düğün salonlarının kendisine ait catering, organizasyon planlama, sahne, ışık ve müzik sorumluları bulunmaktadır. Ancak eğer ki dışarıdan bir organizasyon firması ile düğününüzü planlamayı isterseniz, mekan sorumluları ile anlaşma sağlayarak bu isteğinizi de gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Elit Düğün Salonu, Beyaz Köşk Düğün Salonu, Hanedan Düğün Salonu gibi, Sultanbeyli semtinin en gözde düğün mekanları, evlilik kutlamanızı adeta bir şölene dönüştürmek için sizi bekliyor. Sayfamızda bulunan Sultanbeyli mekanları ve salonlarını inceleyebilir, imkan ve olanaklarını karşılaştırarak detaylı bilgi için bizimle bir telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cazip Fiyatları ile Sultanbeyli Düğün Mekanları

Sultanbeyli düğün mekanları lüks kategoriden başlayarak her cebe ve her bütçeye hitap edebilen profesyonel anlayışla hizmet vermektedir. Fiyatları, düğün paketleri ve olanaklarına göre değişen bu salonlarda hayalini kurduğunuz düğünü kusursuz bir şekilde hayata geçirebilmeniz mümkün. Ayrıca Sultanbeyli salonlarının anlaşmalı gelinlik mağazaları, catering şirketleri, düğün fotoğrafı çekim stüdyoları ve organizasyon firmaları da düğün bütçenize katkı sağlayacak olanaklardandır.

Sultanbeyli düğün salonları on liradan başlayan paket başlangıç fiyatlarına sahiptir. Siz de düğün bütçenizi belirleyerek hayalini kurduğunuz düğünü dilediğiniz konseptte Sultanbeyli’de gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Sultanbeyli mekanları ve firmalarını inceleyebilir, “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyatları listeleyebilir, avantajlı fiyatları ile rezervasyon için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli Düğün Mekanlarını Hızlıca Bulun

Düğününüz için ne kadar zamanınız olursa olsun, bu süreçte birçok şeyi bir arada yaparken zaman adeta su gibi akıp gitmektedir. Bu sebeple, evlilik hazırlıklarınız sırasında doğru planlama yapmak, düğün stresinizi azaltacak ve kusursuz bir düğün planı gerçekleştirmenize imkan sağlayacaktır. Düğün organizasyon ve planlama konusunda uzman ekibimiz, sayfamızda Sultanbeyli mekanları ve salonları hakkında detaylı birçok bilgiyi sizler için bir araya getirdi. Eğer ki, düğününüz için Sultanbeyli düğün salonu, düğün organizasyon firmaları, moda evleri arayışındaysanız, sitemizdeki kategorili arama seçeneği tam size göre!

Sitemizin kategorili arama seçeneğini kullanarak size en uygun düğün salonunu bulabilir, Sultanbeyli düğün mekanları hakkında ayrıntılı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, salonların fiyatları ve olanakları için bizimle bir telefon aracılığı ile her zaman iletişime geçebileceğinizin de altını çizelim!

Siz de hemen sayfamızdaki “En Yakın Firmaları Filtreleyin” bölümünden İstanbul Sultanbeyli ve isterseniz civarını seçin, “Paket Başlangıç Fiyatları” kısmından bütçe sınırlandırmanızı yapın. Bu kolay arama sistemi sayesinde, Sultanbeyli mekanları arasından sizin için en uygun olanları ayrıntılı bilgileri ile listelenmiş olacak. Arama özelliğini daha da efektif kullanmak isterseniz, “Kategori” kısmından düğün konseptinizi (düğün mekanları, düğün salonları, kır düğünü mekanları) seçmenizi öneririz. Üstelik bu arama sistemi yalnızca düğün organizasyonları için değil, planladığınız tüm nişan, mezuniyet, kına, after party, kurumsal toplantı ve eğlenceler için de uygun mekanları bulabilmenizi sağlıyor.

Sultanbeyli Nerededir? Sultanbeyli’ye Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi konuma sahip semtlerinden biridir. Üstelik Sultanbeyli düğün mekanları genel olarak semtin oldukça merkezi bölgelerinde bulunmaktadır. Gerek merkezi konumu gerek haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşımın sürekli olduğu bir semt olması sebebiyle de, evlilik hazırlığı aşamasındaki birçok çift, Sultanbeyli mekanlarını tercih etmektedir. Zira düğün gününde hem davetliler hem de düğün sahipleri için trafik sıkıntısı çekmek en son istenecek şeydir, öyle değil mi?

Sultanbeyli’deki düğününüze toplu taşıma ile katılacak olan davetlileriniz, metro, metrobüs, otobüs ya da minibüs hatlarını kullanarak kolayca ulaşabilirler. Üstelik Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumu ve havalimanından Sultanbeyli otobüs seferlerinin bulunması, şehir dışından düğününüze günübirlik gelecek olan misafirleriniz için de bu semt oldukça cazip olacaktır. Avrupa Yakası’na bağlanan ve E5 yollar sayesindeyse kişisel araçlar ile Sultanbeyli’ye ulaşmak en fazla bir saattir.

Sevdiğiniz insan ile birlikte bir ömür boyu aynı yastığa baş koymaya karar verdiniz ve şimdi sıra düğün kutlamasında! Düğün, hem kültürümüzde hem de kişisel olarak bir insanın hayatındaki en özel günlerden biridir. Bu özel günün eksiksiz ve tam da hayallerinizdeki gibi olması aslında tam da bu nedenle önemlidir. Sultanbeyli mekanları ve salonları, şık süslemeleri, profesyonel hizmet anlayışları ve cazip fiyatları ile düğün gününüzü unutulmaz kılacak özelliklerin hepsine sahip. Hadi, hemen sitemizdeki mekanları inceleyin ve düğününüzü görkemli bir şekilde hayata geçirebileceğiniz düğün salonunuza karar verin.

Sultanbeyli Düğün Salonları ve Fiyatları

Sultanbeyli İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve Anadolu yakasındaki ilçeler düşünüldüğünde ilk akla gelenlerden biridir. Bununla beraber Sultanbeyli düğün yapmak isteyen çiçeği burnunda çiftlerin de öncelikli tercihlerinden biri haline geliyor. Sizin için de Sultanbeyli düğün yapmak için ideal semtlerden biriyse Sultanbeyli düğün salonları konusunda araştırma yapmaya eminiz başlamışsınızdır.

Öyleyse çok doğru adrestesiniz. Sultanbeyli’de bulunan düğün salonları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Sultanbeyli salonları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Böylece sizin için özenle bir araya getirdiğimiz birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca düğün salonuna tek bir adresten kolayca erişebilirsiniz. Salonlar hakkında merak ettiğiniz pek çok bilgiye de böylece sahip olabilirsiniz.

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta Sonu İçin)

  • 5.000-7.500 TL
  • 7.500-10.000 TL

Düğün Salonu Fiyatlarını Karşılaştırın, En Uygun Salonu Bulun

Çiçeği burnunda çiftlerin merak ettiği bir diğer konu da Sultanbeyli düğün salonu fiyatları oluyor. Siz de Sultanbeyli düğün salonu fiyatlarını merak ediyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay. Sizin için bir araya getirdiğimiz salonları kıyaslayıp kendi kriter ve beğeninize en uygun olan salonu seçtikten sonra o salonun bulunduğu sayfadaki "Fiyat Teklif Formu"nu doldurmak. Böylece düğün salonlarının yöneticileriyle doğrudan iletişime geçerek hem kafanızı meşgul eden diğer sorulara kolaylıkla cevap bulabilir hem de fiyat konusunu daha teferruatlı bir şekilde konuşma şansını elde etmiş olursunuz.

Kına Gecesi Organizasyonu İçin Farklı Mekan Alternatifleri

Düğünün yanı sıra Sultanbeyli kına gecesi için de oldukça tercih edilen bir semt. Çiftlere pek çok alternatif sunan Sultanbeyli kına gecesi mekanları açısından da oldukça tatminkar duruyor. Kına geceleri geleneklerimizde yeri olan ve düğünlerin olmazsa olmaz bir parçası haline gelen törenler. Siz de kına gecenizi Sultanbeyli’de yapmayı düşünüyorsanız "Sultanbeyli Kına Gecesi Mekanları" sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Nişan Mekanlarını Keşfedin!

Eğer kına gecesi için bu kadar uğraşmak istemiyorsanız kına gecesini daha organize ve rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız Sultanbeyli kına organizasyonu şirketleri derdinize çare olacaktır. Web sitemiz üzerinden bu konu hakkında ve Sultanbeyli kına organizasyon fiyatları hakkında daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Düğününüze henüz çok varsa ve ihtiyacınız olan nişan merasiminiz için iyi bir mekansa o zaman "Sultanbeyli Nişan Mekanları" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sultanbeyli tüm güzelliklerini sizlere sunmak için hazır bekliyor.

0
%