SYM Event & Organization

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

SYM Event & Organization Hakkında

İzmir ilinin merkezi ilçelerinden biri olan Karşıyaka bölgesinde bulunan SYM Event & Organization, çiftlerin mutlu günlerine ortak oluyor. Hemen her olanağı çiftler için sunan firma, organizasyon konusundaki başarısını her türlü davet için gösteriyor. Doğum günü organizasyonu için sunduğu hizmetler için iki farklı paket belirliyor. Bu paketlerin minimum fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Unutulmaz bir doğum günü ve baby shower organizasyonu düzenleme imkanını bu firma ile yakalıyorsunuz.

Firma Özellikleri

SYM Organizasyon, düğün organizasyonlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Çiftlerin ilk anından düğün bitimine kadar yanında olmayı hedefliyor. Hizmetlerini de buna yönelik belirliyor. Rent a car, yani araç kiralama hizmetiyle gelin arabası arayışı telaşından kurtulmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra davetiye hazırlıkları için de profesyonel bir destek sunuyor. Anlaştığınız mekanda masa süsleme ve dekorasyon konusunu pratik bir şekilde çözüyor. Catering hizmetiyle lezzetli yemekleri size ve davetlilerinize sunuyor. Barkovizyon olmayan mekanlara organizasyon için destek oluyor ve böylece tüm düğün ek olarak ekrandan davetlilerin seyrine sunuluyor. Doğum günü organizasyonu için belirlediğiniz tarh öncesinde tüm detaylar hazırlanıyor.

SYM Event & Organization Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyon Fiyatları

Doğum günü için anlaşmayı düşündüğünüz firmanın iki farklı paketi bulunuyor. Standart ve her şey dahil paketler sizlere sunuluyor. Standart doğum günü organizasyonu paket fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 1.500 TL'den açılıyor. Fiyatlar paket içeriğindeki hizmetlere göre belirleniyor. Standart ve her şey dahil paket içerikleri ve fiyat detayları için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Doğum günü ve baby shower organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm avantajları SYM Organizasyon tarafınıza sağlıyor. Geceye özel DJ veya müzik grubu temini yapıyor. Video ve fotoğraf çekimi için firma anlaşması gerçekleştiriyor. Özel anlarınızda eğlenmenizi sağlıyor ve bu anları kalıcı hale getirmenize de olanak tanıyor. Düğün pastası, mekan giydirme, ses, sahne ve ışık sistemleri gibi tüm organizasyon detaylarını başarılı bir şekilde tamamlıyor. Firmanın doğum günü haricinde düğün, evlilik teklifi, nişan ve kına organizasyonu için hizmet sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

SYM Organizasyon firmasına Karşıyaka ilçesindeki Naldöken IZBAN durağında inerek gidebilirsiniz. Alternatif olarak otobüslerle veya taksiyle de gidilmesi mümkün bir noktada konumlanıyor. İzmir'in en sevilen organizasyon firmalarından biri olmasıyla öne çıkan SYM Event'in açık adresi şöyledir; Bahçelievler, 1671. Sokak, Karşıyaka / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
 • Mekan giydirme
 • Havai fişek şovu
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Düğün pastası
 • Servis elemanı
 • Catering
 • Fotoğraf köşesi
 • Barkovizyon
 • Davetiye
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet.

 • SYM Event & Organization Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  SYM Event & Organization Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • YG
  Y**** & G****

  Kızımız Leyla'nın birinci yaş gününü burada yaptık. Renkli, çiçek detaylarının ön plana çıktığı bir tema seçmiştim çok güzel yorumladılar. Çisem Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • BN
  B**** & N****

  Araç kiralamadan cateringe kadar her şeyi hallediyorlar.

Konum

Bahçelievler, 1671. Sokak, Karşıyaka/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%