Yaprak Kır Düğün Salonları

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Düğün Videoları

Hakkında

Yaprak Kır Düğün Salonları Hakkında

Kına gecesi organizasyonları için İzmir Buca ilçesinde yer alan mekanlar arasında sıkça tercih edilenlerden biri de Yaprak Kır Düğün Salonları oluyor. Sevdiklerinizle kusursuz bir organizasyon planlaması için tercih edilebilir mekanlar arasında yer alıyor. 50 TL’den başlayan fiyatları ile bütçenize uygun kına gecesi organizasyonu fırsatı sağlanıyor.

Mekanın Özellikleri

Yaprak Kır Düğün Salonu, bünyesinde sizlere kusursuz bir kına gecesi organizasyonu yaşatmak için çeşitli mekan özellikleri bulunuyor. Açık ve kapalı olmak üzere birden fazla davet alanı seçeneği sunuluyor. Açık alanda 1.000 kişilik, kapalı alanda ise 500 kişilik kapasite seçeneği oluyor. Çim zemine sahip bahçe özelliğiyle sizlere kır havasını doyasıya yaşayabileceğiniz uygun atmosfer sağlanıyor. Doğa manzarasına sahip mekânda nikah töreni için de ayrı bir davet alanı bulunuyor. Bunların yanı sıra kapalı alan bünyesinde kolonsuz duvarları ile ferah ve konforlu bir alan sunuluyor. Şehir merkezinde bulunan Yaprak Kır Düğün Salonları, ulaşım açısından da sizleri zorlamıyor. Bünyesinde ayrıca; gelin damat odası, gelin tagı, gelin süslemeleri, gelin yolu, kına müzikleri, kına tagı, kına tepsisi gibi hizmetler de sağlanıyor. Tüm ekip en özel gününüzde, en güzel şekilde ağırlamak için büyük bir heyecanla sizleri ve davetlilerinizi bekliyor.

Yaprak Kır Düğün Salonları Kına Gecesi Fiyatları

Mekan bünyesinde yemekli kına geceleri düzenlenebiliyor. Kişi başı 50 - 80 TL arasında seyreden kına fiyatları ile profesyonel bir hizmet sizleri bekliyor. Kişi sayısı, konsept ve ek hizmetlere göre fiyatlarda değişkenlik olabiliyor. Mekan hakkında detayları öğrenmek ve tüm hizmetlerinden faydalanabilmek için ücretsiz fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonunuz için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak size özel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Yaprak Kır Düğün Salonları bünyesinde kına gecesi organizasyonunuz için sizlere çeşitli hizmetler sunuluyor. Bu hizmetler arasında yemekli - yemeksiz seçeneklerine uygun bir servis hizmeti sağlanıyor. Buna ek olarak menülerde değişiklik ve menü tadımı hakkınız bulunuyor. Kusursuz organizasyon planlaması için kafanızdaki soru işaretlerini giderebilecek bir organizasyon sorumlusu sizlere yardımcı oluyor. Özel gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilmeniz için uygun parti alanı ve müzik sistemleri bulunuyor. Bunun yanı sıra kişiye özel dekorasyon ile masa ve sandalyeler süsleniyor. Ayrıca mekan bünyesinde otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Ek olarak kır düğünü için de uygun bir alan sunmasıyla eşsiz davetlere ev sahipliği yapıyor.

Adres Bilgisi

Kına gecesi organizasyonları için ideal mekanlardan biri olan Yaprak Kır Düğün Salonu, İzmir ilinin Buca ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan mekana ulaşım toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde sağlanıyor. Ulaşım için açık adres bilgisi aşağıda yer alıyor: Atatürk Caddesi, Buca Gölet Yolu, Otoban Köprüsü Yanı, Kaynaklar / Buca / İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Etkinlik sorumlusu
 • Düğün pastası
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Vale
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  24.00'a dek devam ediyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

 • Yaprak Kır Düğün Salonları Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Yaprak Kır Düğün Salonları Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL

 • Yaprak Kır Düğün Salonları kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Yaprak Kır Düğün Salonları açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • nişanım burada oldu, kına gecesi içinde anlaştık. 10 ağustos günü kına gecem gerçekleşti hayal ettiğim gibi eğlenceli geçti, teşekkürler

 • Ekipten ve tüm organizasyondan çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz 🙏♥️

Konum

Zafer mahallesi atatürk caddesi no:2345 buca kaynaklar

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%