Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yaren Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Yaren Düğün Salonu

Yaren Düğün Salonu cazip düğün fiyatları ve nişan kına sünnet gibi organizasyon türleri ile dikkat çekiyor. Ankara Akyurt’un nezih düğün mekanlarından biri olan Yaren, yılların organizasyon tecrübesi ile geleceğe güzel anılar bırakabileceğiniz bir mekan. Yaren Düğün Salonu, cazip düğün fiyatları sunuyor. Erken rezervasyon yaptırarak özel düğün fiyatları ile organizasyon planlayabilirsiniz. Düğün, nikah, nişan ve sünnet gibi törenler için dekoru ve konsepti ile her zevke uygun bir tarz sunuyor. Tecrübeli ve güler yüzlü personeli, davetlilerinizin memnuniyeti için elinden geleni yapıyor. Yaren Düğün Salonu’nda yemekli ve yemeksiz davetler verilebilir. Yemekli menülerde 5 farklı menü seçme imkanı veriliyor. Kişi başı başlangıç paket düğün fiyatları konusunda oldukça cazip olan mekanda yemeksiz programlar da düzenlenebiliyor. Kuru pasta, yaş pasta, meşrubatlar ve cips gibi kokteyl menüleri bulunuyor. Garson hizmetlerinin yanında eğlence için donanımlı bir ekibi bulunan Yaren’de bağlama saz ekibi eğlencenize eğlence katıyor.

Yaren'de Düğün

Fotoğraf hizmetlerinde 40 adet aile fotoğrafı ve 1 adet çerçeveli fotoğraf sunan mekanda program boyunca video çekimi yapılıyor. Gelinin geldiği yol ve gelin masası süsleniyor. Ayrıca, sinevizyon ve slayt yayınları da mevcut. Düğünlerde eğlencenin doruğa çıktığı anlarda sis gösterisi ve yer volkanı gibi gösteriler de sunuluyor. Yaklaşık 1000 kişilik geniş ve ferah salonu bulunan Yaren Düğün Salonu organizasyonlar için belediye ve emniyet izni alıyor. Salonda çocuk oyun alanı, otopark hizmeti, mescitler ve jeneratör bulunuyor. Binada asansör ve salonda mevsime göre iklimlendirme yapan klima sistemi yer alıyor. Projeksiyon tepegöz perde sistemleri ve son teknoloji ses ve müzik sistemleri ile hizmet veriliyor. Salondaki davetliler için kablosuz internet de sağlanıyor. Salonun her bölümünde güvenlik kameraları bulunuyor. Profesyonel mutfak ve servis personeli de davetlilerinize lezzetli menüleri sunuyor. Yaren Düğün Salonu düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyon türleri için oldukça ideal bir ortam sağlıyor. Ayrıca, mezuniyet törenlerinden kurumsal etkinliklere kadar birçok organizasyon türünde de hizmet verilebiliyor. Yaren Düğün Salonu, Ankara Akyurt’ta Beyazıt Mahallesi Nurettin Cankurtaran Caddesi’nde sizi ve davetlilerinizi bekliyor.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yaren Düğün Salonu Düğün Salonları fiyatları ne kadardır?

  Yaren Düğün Salonu Düğün Salonları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 20000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL

 • Yaren Düğün Salonu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Yaren Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 250 - 1000 kişiliktir

Yorumlar (1) 5.0

 • SS
  S****

  Buradan kına gecesi için mekan arayışında olanlara sesleniyorum, Yaren Düğün Salonunu seçin! Hiçbir şeyinden pişman olmayacaksınız! Ben öyle yaptım ve iyi ki de yaptım diyorum; çünkü tecrübe konuşuyor!

Konum

Beyazıt Mahallesi, Yaren Düğün Salonu, Nurettin Cankurtaran Caddesi, Akyurt/Ankara

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%