Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yedikule Hayvan Barınağı

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Hayvanların Yaşama Hakkını Savunan Nikah Şekerleri Pati Dükkan’da!

Nikah şekeri, düğün davetiyesi ve nikah kartları alışverişlerinizin gelirleri ile Yedikule Hayvan Barınağı için bağış yapabileceğinizi biliyor musunuz? Siz ve müstakbel eşiniz çok hayvanları seviyor ve sokak hayvanları için bir şeyler yapmak istiyorsanız işte size fırsat! Yedikule Hayvan Barınağı, kampanyalarına kaynak sağlamak için Pati Dükkan’da nikah davetiyeleri ve nikah şekerleri satışlarıyla sokak hayvanlarının barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Üstelik fiyatları, piyasada bulunan farklı nikah şekeri, düğün davetiyesi ve hediyelik alternatifleri ile karşılaştırıldığında neredeyse aynı!

Nikah Şekeri Seçiminiz Sahipsiz Bir Hayvanın Yuvası Olabilir!

Yedikule Hayvan Barınağı, Fatih Belediyesi desteği ile kurulmuş olan ülkemizin en büyük barınaklarından biri olma niteliği taşımaktadır. Burada sokak hayvanlarının sağlık, barınma ve beslenme ihtiyaçları karşılanmakta, hayvan severler ile buluşma günleri düzenlenmekte ve sahiplendirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmaların sürdürülebilmesi ve faaliyetlerin daha çok insana duyurulması için de Yedikule Hayvan Barınağı birçok kampanya ve proje yürütmektedir. Kurumun barınağa yardım etmek isteyenler için oluşturduğu ve Pati Dükkan adını verdiği hayvan dostu bir alışveriş platformu da bulunmakta. Pati Dükkan, birbirinden renkli tasarımlara sahip nikah şekeri ve nikah kartları ile evlenecek çiftlerin Yedikule Hayvan Barınağı’na bağış yapmalarına fırsat tanıyor. Ayrıca hediyeliklerin üzerinde şu yazı bulunuyor: “Davetiyemiz Yedikule Hayvan Dostları Derneği tarafından basılmış, bu sayede sahipsiz dostlarımıza destekte bulunulmuştur.” Davetiye ve hediyeliklerin üzerinde küçük fontlarla belirtilen bu cümle, davetlilerinizin de Yedikule Hayvan Barınağı ve sokak hayvanlarına karşı farkındalığını artıracaktır. Hatta kim bilir belki de sizin gibi onlar da sokak hayvanları için harekete geçecektir. Düğün hazırlığı alışverişlerinizin böyle faydalı bir misyonu olmasını isterseniz, Yedikule Hayvan Barınağı Pati Dükkan ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

Farklı Nikah Şekeri Arayışında Olanlar için “İyi” Fikir

Farklı alternatif seçeneklerle ve değişken fiyatları ile piyasada çok fazla nikah şekeri ve düğün davetiyesi örnekleri bulunmaktadır. Bu kadar farklı alternatif içerisinde kaybolmaktansa, bu ihtiyaçlarınızı Yedikule Hayvan Barınağı Pati Dükkan üzerinden karşılayabilirsiniz. Bu sayede hem piyasadaki standart nikah şekeri ve düğün davetiyesi tasarımından farklı hem sokak hayvanlarına faydalı bir şeçim yapmış olursunuz. Hem evlilik hazırlıkları aşamasında zaten belirli bir bütçe ayırmış olduğunuz davetiye ve hediyelikler neden kimsesiz hayvanlara yardım sağlamasın ki? Sitemiz üzerinden nikah şekeri, düğün davetiyesi ve özel organizasyon hediyelikleri hakkında farklı alternatiflere göz atabilir, fiyatları için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Yedikule Hayvan Barınağı gibi sokak hayvanlarına destek veren kurumların ürünlerini yine sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yedikule Hayvan Barınağı Pati Dükkan İyilik Sever Seçimler Sunuyor!

İstanbul Fatih Belediyesi yardımlarıyla ülkemizin en büyük barınaklarından olan Yedikule Hayvan Barınağı için bağış niteliği taşıyan ürünler, Pati Dükkan projesi ile sunulmaktadır. Nişan, nikah, kına, sünnet düğünü eğlenceleriniz için buradan seçeceğiniz hediyelikler, barınakta yaşayan hasta ve yaşlı hayvanların bakımına para kaynağını sağlayacaktır. Pati Dükkan ayrıca, kurumsal organizasyon için de takvim, ajanda, magnet, tebrik için nikah kartları gibi birçok hediyelik alternatifler sağlamaktadır. Siz de hediye olarak seçtiğiniz ürünlerin geliri ile Yedikule Hayvan Barınağı’na yardım edebilirsiniz. Böylece, sokakta yaşayan ve bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Pati Dükkan’dan alışveriş yaparak hediye sunduğunuz kişileri Yedikule Hayvan Barınağı’ndan haberdar edebilir, onların da sokak hayvanları için harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Fatih Belediyesi desteği bulunan Yedikule Hayvan Barınağı’na yaptığınız yardım ve bağışların gerçekten hayvanların ihtiyaçlarının giderilmesi için harcandığından emin olabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • EF
    E**** & F****

    Harika bir duygu bu güzel canlara yardım edebilmek zaten gidecek olan paramızı çok güzel bir niyet için harcadık diye düşünüyorum :)

Konum

Yedikule Mahallesi Yedikule Çırpıcı Yolu, Mermerkule Sk., 34107 Fatih

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%