Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yenimahalle Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 540
Her Şey Dahil 640

Kapasiteler

Hakkında

Yenimahalle Evlendirme Dairesi

Ankara ilinin en merkezi ilçelerinden olan Yenimahalle, çeşitli evlendirme olanakları sunmakta. Belediye güvencesi ile hayatınızın en önemli gününü daha da değerli kılacaksınız. Belediyenin sunduğu 6 farklı evlendirme salonu ve nikah dairesi hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 540 liradan başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve çeşitli olanaklar Yenimahalle Nikah Dairesi kapsamında sunulmakta.

Kapasite ve Olanaklar

Belediye bünyesinde, yıldırım nikahı işlemleri için oda nikahı hizmeti sunulurken, arzu ederseniz salon nikahı imkanı da mevcut. Oda nikahı işlemleri Yenimahalle Belediye Binası içindeki Evlendirme Dairesi tarafından gerçekleştirilmekte. Salon nikahı işlemleri ise Nazım Hikmet Kongre, Sanat ve Kültür Merkezi'ni tercih edebilirsiniz. Çiftlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen Nazım Hikmet Kültür Merkezi konuk ağırlama kapasitesi ile adından söz ettiriyor. 100 - 1.600 kişilik her çeşit organizasyon burada tesis edilmekte.

Yenimahalle Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Nikahın gerçekleşeceği yere göre farklı fiyat olanakları mevcut. Bütün fiyatlara evlilik cüzdan ücretini dahil eden bu nikah dairesi, oda nikahı kapsamında 540 TL olarak belirtilebilir. Yenimahallle Belediyesi Salon Nikahı fiyatları ise 640 TL’den başlamakta. Nazım Hikmet Kültür Merkezi fiyatları ise nikahın düzenleneceği güne bağlı olarak 640 TL ile 1.140 TL arasında değişkenlik göstermekte. En güncel fiyatlar ve sizlere özel olanaklardan yararlanmak için, Ücretsiz Teklif Al formunu doldurun.

Evlenmek İçin Gereken Evraklar

Nüfus cüzdanı aslı, Thalassemi testi ve sağlık raporu ve 4 adet vesikalık fotoğraf, Yenimahalle Nikah Salonu bünyesinde bir evlilik akdini gerçekleştirmek için yeterli olacaktır. Belli koşullar dahilinde yabancı uyrukluların evlilik işlemleri de burada gerçekleştirilmekte.

Nerededir?

Belediye binası içindeki evlendirme memurluğu, bütün toplu ulaşım vasıtalarına yakın bir konumda. İvedik Metro Duraklarına yürüme mesafesinde olan Yenimahalle Belediyes Nikah Salonu, hemen karşısındaki otobüs durağından geçen 201 ve 271 numaralı ring otobüsleri ile de kolay ulaşım fırsatı yaratmakta. Lafı daha fazla uzatmadan adres bilgisini de iletelim. Yenimahalle Evlendirme Dairesi adresi: Gayret, İvedik Cad. No:35, 06170 Yenimahalle / Ankara. Salon nikahı gerçekleştirmek isteyen çiflter için Hastane Metro Durağına da yakın konumda olan Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi açık adresini haritadan bulabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yapay çiçek süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Fotoğraf köşesi
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Belediyenin fotoğrafçısı bulunuyor, ancak isterseniz kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta içerisinde belgeleriniz işleme koyuluyor. Buna göre başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yenimahalle Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Yenimahalle Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 540 TL, her şey dahil paket 640 TL

 • Yenimahalle Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Yenimahalle Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 1600 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%