Tümünü Görmek İçin Tıkla

Yeşeren Kalem

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Yeşeren Kalem Hakkında

Bugüne kadar gördüğünüz bütün nikah şekerlerini ve organizasyon hediyelerini bir kenara bırakın, şimdi size bambaşka, sıra dışı ve görüldüğü an tebessüme yol açacak bir önerimiz var. Yeşeren Kalem,  hem aynı adlı markası hem de gerçekten yeşeren kalemleri ile bu tür hediyelik ürünler de kelimenin tam anlamıyla bir çığır açmış durumda. Alacağınız güzel tepkiler için size şimdiden garanti veriyoruz. Üzerinde isminizin yazdığı, kapalı ya da açık kutu içerisinde gelen kalemler nikah şekeri yerine alternatif bir çözüm arayanlar için en sevimli seçeneklerden bir tanesi. Biz de diyoruz ki aşkınız gibi hediyeniz de günden güne kök salsın, dallansın, yaprak ve çiçekleri ile çevresini güzelleştirsin.

Yeşeren Kalem Nedir?

Yeşeren kalem ne diyecek olursanız çiçek açan kurşun kalem diyebiliriz. Yazdıkça tükenen, tükendikçe açılan, açıldıkça kısalan ve sonunda bir toprağa ekildiği zaman bitkiye dönüşen kalemler. Bitki seçenekleriniz de taleplerinizi karşılayacak kadar çeşitli. Dileyenler için akşamsefası, latin çiçeği, kadife çiçeği, zinya çiçeği, sarmaşık ya da fesleğen, dileyenler için de turp, roka, marul, yeşil biber, salatalık. Böylece evleri, balkonları renklendirebilir ya da dalından koparılmış yeşillikler hediye edebilirsiniz. Kalemlerin tohumlu kısımları toprağa ekildikten sonra kısa bir süre ilk filizler görülmeye başlar. Hatıralarınızın toprakta yeşermesi sizin için de bir ayrıcalık olacaktır.

İsminiz Kalemlerin Üzerinde

Kalemin üzerine isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Eğer söyleyecek başka bir sözünüz varsa bunları da ekletebilirsiniz. Sipariş öncesi ön çalışma yaparak kalemlerinizin nasıl olacağı hakkında kesin bir karara ulaşabilirsiniz. Kullanacağınız yazı düzenleyeceğiniz organizasyonun içeriğine uygun bir cümle ya da sadece isimleriniz olabilir. Kalemlerin fiyatları talep ettiğiniz sayıya göre değişecektir. Yeşeren Kalem sizlere bu noktada çok özel bir ayrıcalık da sunuyor. Kalemlerin tek bir tohum grubundan siparişinizi verebileceğiniz gibi karma tohum da talep edebilirsiniz. İstanbul, Beşiktaş merkezli şirketin ürünlerini online olarak da sipariş verebilir, tasarım aşamasını yüz yüze görüşmeye gerek kalmadan halledebilirsiniz.

Uzun Yıllar Hatırlanabilirsiniz

Her anı hatırlanmaya değerdir, içinde sizlerin olduğu anılar ise daha çok hatırlanmayı hak eder. Nişan, kına gecesi, nikah, düğün, sünnet insan yaşamının en özel parçalarıdır. Baştan sona her bir ayrıntısının ince ince planlandığı bu törenler sırasında davetlilere birer küçük hediye dağıtılır. Yeşeren kalemleriniz ise görünümleri ile olduğu kadar altında yatan fikir ile de hatırlanmanızı sağlayacaktır. Özelikle nikah şekeri seçiminin düğün öncesi hazırlıklarının en önemli aşaması olmasının altında da bu düşünce yatar. Geçmişte nikahlarda tüle sarılı badem şekerleri dağıtılırdı. Sonra bunların arasına çiçekler eklendi. Şimdilerde ise bunların arasına magnetler, saksıda bitkiler, mumlar gibi farklı seçenekler de eklendi. Yeşeren Kalem ise sizlere iki hediye birden sunma fırsatı sunuyor. Özel anların yazılacağı, minik notların alınabileceği bir kalem, kalem olarak ömrünü tamamladığında ekebileceğiniz bitkiler.

Doğaya Saygılı

Çevreye karşı duyarlı olanlar ve duyarlılıklarını sevdikleri ile paylaşmak isteyenler Yeşeren Kalem ile rahatlıkla kendilerini ifade edebilirler. Doğa sevgisi kadar bir parçası olduğumuz bu dünyanın kaynaklarını kullanırken geleceği de düşünmek insan olarak her birimizin sorumluluğu. Kalemleri sipariş vereceğiniz zaman seçmeniz gereken sadece tohum çeşidi değil, içine konulacağı kutu veya üzerinde duracağı açık kart olacaktır. İkisinin de çok güzel olduğunu söyleyebiliriz. Kutular da kalemler gibi doğal görüntüyü devam ettiriyor. Süsleme ile ilgili görüşlerinizi de belirttikten sonra tek yapmanız gereken kalemlerinizin size ulaşmasını beklemek ve sonrasında dağıtmak. Bir sonraki aşama ise bu muhteşem fikriniz ile ilgili övgüleri karşılamak olacaktır. Yeşeren Kalem ve diğer hediyelik ürünler ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir, bu konularda sizlere sunduğumuz önerileri değerlendirebilir, indirimler ve kampanyalar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • FM
    F**** & M****

    Nikah hediyeliklerimiz tam istediğimiz gibi ve çok şık oldu. Çok beğendik ve son derece uygun bir bedelle sahip olduk, sizlere de öneririz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%