Tümünü Görmek İçin Tıkla

Zeynel Yancı Kuaför

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Zeynel Yancı Kuaför

İstanbul Avrupa Yakası Şişli konumunda bulunan Zeynel Yancı kuaför uzman görüşlerin bir araya gelerek harika görüntülere imza attığı bir platform. Gelin saçı ve gelin makyajı konusunda yeteneklerini gösteren ekip süregelen yıllar boyunca kazandığı deneyimi ve heyecanı misafirleriyle paylaşıyor. Firma fiyatları 600 TL’den başlıyor. Salon hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Firma düğün konseptinize göre yol haritası çıkararak en ince ayrıntısına kadar planladığı süreci beğeninize sunuyor. Kır düğününe farklı, salon düğününe farklı, otel düğününe farklı model tavsiyesiyle gelen firmadan dilerseniz görüş alabilirsiniz. Veyahut hayalinizdeki görüntüyü aynaya yansıtmaları için zihninizdekileri en ufak aksesuara kadar paylaşabilirsiniz. Zeynel Yancı Kuaför ekibi kır düğün konseptinde örgülü gelin başı veya açık gelin saçı önerisiyle doğallığınızı vurgulayan tasarımıyla ön plana çıkıyor. Salon düğününde topuz modelleri ve duvaklı gelin başı seçimiyle zarafetinizi koruyor. Gelin makyajı kısmında ise zevkiniz, gelinliğiniz ve düğün konseptinize uyum sağlayan dokunuşlar yapan ekip profesyonel bir harmanlamayla beğeninize sunuyor. Dış çekim öncesi porselen cilt makyajı öneren firma düğün günü porselen gelin makyajı hizmetiyle jest ve mimiklerinizde özgürlüğü sağlıyor. Sade makyaj veya esmer gelin makyajı ile renkleri, dokuyu ve görünümü mükemmel ayarlayan firma kuaförden mutlu ayrılmanızı sağlıyor. En güzel gelin makyaj modelleri ile öne çıkan Zeynel Yancı uzman kadrosu hikayenizde rol almaya devam ediyor.

Zeynel Yancı Kuaför Şişli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Seçmiş olduğunuz makyaj ve saç modeline göre şekillenen fiyatlar başlangıç ve her şey dahil paket seçeneği ile hizmete sunuluyor. Başlangıç pakette seçilen modelin ve makyajın içeriğini oluşturan fiyatları 600 TL’den başlıyor. Her şey dahil seçeneğinde ise gelin saçı ve makyajı seçeneği dışında tercih ettiğiniz hizmetlerin içeriği ise 800 TL civarında seyrediyor. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Zeynel Yancı ekibi hizmetlerini randevu sistemiyle sunuyor. Belirli bir hayalle geldiğiniz kuaförde alternatifleri değerlendirerek hikayenize uygun saç ve makyaj modelini seçebiliyorsunuz. Manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetiyle öne çıkan firmada tesettür gelin makyajı dengesini gözlerde toplayabiliyorsunuz. Size olduğu kadar yakınlarınıza da hizmet sunan firma olumlu dönüşler almaya devam ediyor. Firmayla organizasyondan 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Zeynel Yancı Kuaför Nerededir?

İstanbul Avrupa Yakası Şişli konumunda bulunan firmaya ulaşım oldukça kolay. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Özel araçla ulaşacaklar için firmanın açık adresi şöyle; Meşrutiyet, Vali Konağı Caddesi, Divan Apartmanı No:113 Daire:2 34363 Şişli / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin makyajı ve saçı hizmetinin yanında manikür - pedikür ve takma kirpik hizmetini içeriyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma İstanbul'un Şişli ilçesinde hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Firma gelinin yakınlarına da hizmet sunuyor.

 • Zeynel Yancı Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Zeynel Yancı Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Meşrutiyet, Vali Konağı Caddesi, Divan Apartmanı No:113 Daire:2 34363 Şişli / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%