Desktop cover Mobile cover

Beypazarı

Düğün Mekanları

Grand Anka Balo ve Nikah Salonları

Grand Anka Balo ve Nikah Salonları

Ankara, Sincan
800 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beypazarı Evlendirme Dairesi

Beypazarı Evlendirme Dairesi

Ankara, Beypazarı
200 Maks. Kişi • 220 ₺ Başlangıç Fiyatı
Cırcırların Hanzade Konağı

Cırcırların Hanzade Konağı

Ankara, Beypazarı
875 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kelebekler Tesisi

Kelebekler Tesisi

Ankara, Beypazarı
450 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beypazarı As Balıkçılık

Beypazarı As Balıkçılık

Ankara, Beypazarı
875 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beypazarı Kültür Sarayı

Beypazarı Kültür Sarayı

Ankara, Beypazarı
2500 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kasabalıların Konağı

Kasabalıların Konağı

Ankara, Beypazarı
250 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Kelebekler Tesisi

Kelebekler Tesisi

Ankara, Beypazarı
450 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beypazarı As Balıkçılık

Beypazarı As Balıkçılık

Ankara, Beypazarı
625 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beypazarı Kültür Sarayı

Beypazarı Kültür Sarayı

Ankara, Beypazarı
350 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Beypazarı için Genel Bilgiler

Korunmuş Bir Değer Beypazarı’nda Düğün Mekanları

Ankara’nın tarihî ve kültürel kimliğiyle korunmuş ilçesi olan Beypazarı’nda düğününü Ankara’da yapacaklara birçok olanak sağlanıyor. 

Korunan mimarisi sayesinde ayakta kalan Beypazarı Evleri ile günümüzde turistik bir bölge olarak da hayli dikkat çeken Beypazarı, Türkiye’nin ilk hamam müzesini içinde barındırırken aynı zamanda Yaşayan Müze olarak adlandırılan Abbaszade Konağı, evleri ve sokaklarıyla ilgililerine tarih dolu anlar sunuyor. Siz de düğününüzü bu atmosfer içinde yapmak isterseniz Beypazarı düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapmadan karar vermeyin.

Beypazarı Düğünleri İçin Mekan Alternatifleri

Beypazarı, kır düğünü için elverişli mekanlar sunuyor.

Ömür boyu aklınızda hoş bir anı olarak kalacak bir düğün için Beypazarı düğün salonları veya kır düğünü alternatiflerini düşünebilirsiniz.

Beypazarı düğün salonları için seçiminizde size yardımcı olabilecek birkaç mekan ise şöyle:

 • Zirve Düğün Salonu: Zirve Düğün Salonu, havuz başı ve kır düğünü yapabileceğiniz bir mekan olarak hizmet veriyor. Yaz düğünlerinin en çok tercih edilen havuz ve kır düğün konseptlerini hayata geçirmek isterseniz siz de bu tatta bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.
 • Melben Kır Bahçesi: Mekanın adından da anlaşıldığına göre bu düğün mekanı kır düğünü talebinizi karşılıyor. Dilerseniz misafirleriniz için mekanın kapalı salonunu da kullanabilirsiniz. Tesiste yemekli – yemeksiz menü seçimini yapabilir ve belirlediğiniz menü için önceden tadım gerçekleştirebilir, menünün sunumu için de tesisin davetlileriniz için hazırladığı koleksiyonlar arasından seçim yaparak sunuma kadar her şeyi siz belirleyebilirsiniz. Göletleri, havuzları, akarsuları ve yeşilliği ile doğayla iç içe bir düğün hayaliniz varsa Ankara’da Melben Kır Bahçesi için hemen sitemizden ücretsiz fiyat teklifi alarak işe başlayabilirsiniz. Toplu taşıma ve özel araçla ulaşım için hayli kolay bir bölgede yer alan Melben Kır Bahçesi, siz ve davetlileriniz için de kolay ulaşım imkânı tanımaktadır.
 • Kelebekler Tesisi: Kelebekler Tesisi veya Kelebekler Vadisi Düğün Salonu olarak bilinen düğün mekanı Ankara’da bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için doğal güzelliklerin etrafında çok hoş bir düğün organizasyonu hazırlıyor. Tesiste yemekli – yemeksiz menü seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz ve organizasyon planı sizin dilediğiniz gibi gerçekleştiriliyor.

İstediğiniz Alternatifler İçin

Yukarıdaki örnekler dışında Beypazarı’nda hem düğün hem de iş yemeği, kurumsal toplantılar, mezuniyet, sünnet gibi pek çok özel organizasyonunuza ev sahipliği yapacak birçok mekandan kimilerinde size sunulan düğün paketi seçeneklerinden birini seçebilir, kimilerindeyse dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmalarının size sunduğu düğün paketleri arasından seçiminizi yaparak ya da kendiniz organize ederek dilediğiniz kusursuz düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Beypazarı düğün mekanları listesi içerisindeki mekanlar hayalinizdeki kusursuz düğünü gerçekleştirmeniz için size yardımcı olmak üzere sitemizde. Sitemiz üzerinden birçok mekanı bulabilir, mekanlar arasında kıyaslama yapabilir, fiyat teklifi alabilir, bizimle veya firmalarla direkt iletişime geçerek size en çok hitap eden düğün salonunu bulabilirsiniz.

Beypazarı’nda Gelenek ve Bugünün Birlikteliğinde Düğünler

Beypazarı, otantik evleriyle turistik bir ilçe.

Türkiye ve Anadolu olarak kültür tarihimiz, özellikle evlilik kültürü açısından hayli geniştir. Evlilik törenlerinde her bölgenin, her yörenin kendine göre düğünleri, gelenekleri, adetleri, oyun havaları vardır. Aslında bu saydıklarımızın hepsi dışarıdan birbirinden farklı gibi görünse de içinde aynı heyecanı, aynı coşkuyu taşıyan duyguların dışa vurumudur.

Ankara Beypazarı düğün kültürü açısından geniş bir birikime sahip bir il olarak geçmişten bugüne, bu adetleri, oyunları, gelenekleri yaşatan ve bunları günümüzle harmanlayan eğlenceli keyifli düğünlere ev sahipliği yapan bir ilimizdir. Meşhur Ankara oyunları, oyun havaları bugün neredeyse her ilde yapılan düğünlerde birinciliği kaparken Ankara’da tabii ki düğünler daha da eğlenceli bir hâl alır.

Nişan ve Kına Organizasyonları İçin Ankara

İlk adım: Nişan törenleri

Birbirini seven çiftlerin bir ömür sürecek bir yola adım attıkları yoldaki ilk durak olan nişan törenleri, günümüzde düğün kadar planlı bir organizasyonla gerçekleştirilmekte. Yüzük takma töreninin ardından dans, pasta kesimi, ikram, oyun - eğlence gibi pek çok aktivitenin yer aldığı nişan törenleri için de düğün salonları, oteller, bahçeler veya restoranlar tercih ediliyor. Siz de nişan töreninizi böyle bir organizasyonla yapmayı tercih ediyorsanız Beypazarı ve Ankara ‘da nişan yapılabilecek mekanları sitemizden incelemeye başlayın.

Düğünden bir önceki adım olarak da kına geceleri, özellikle gelin ve yakın çevresindeki arkadaşları, ailesi, akrabaları için önemlilik arz etmekte. Bol eğlenceli, kimi zaman duygusal anların yaşanabildiği kına geceleri de özel bir organizasyonu hak ediyor. Aradığınız özellikleri bulabileceğiniz mekanlar için “kına gecesi mekanları” listemizden size uygun birini bulup hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde giderek popüler bir hâl alan bekârlığa veda partileri de tercih edilmekte. Damadın çevresi ve gelinin çevresi için farklı mekanlarda, özellikle arkadaş çevrenizle oldukça eğlenceli bir organizasyonla bekârlığa veda partileri veya gelin hamamı düzenleyebilirsiniz. Bunun için de birçok mekanı sitemiz üzerinden bulabilir, sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Ankara’da Düğün Fotoğraflarının Odak Noktası: Beypazarı

Ankara, başkent olarak ve tarihî – kültürel kimliği, sosyal olanaklarıyla, içinde yaşayanlara birçok olanağı sunabilen büyük bir şehir. Gelinlik, kınalık, damatlık, abiye, elbise, davetiye, nikah şekeri gibi ayrıntıların yanı sıra evlilik yolunda seçim yapılması gereken bir noktada daha size yardımcı olabilecek Ankara’da Beypazarı düğün fotoğrafı ve düğün fotoğrafçısı açısından kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Çekimlerinizi düğün esnasında yaptırabileceğiniz gibi düğün öncesinde veya sonrasında da yaptırabiliyorsunuz. Düğün fotoğrafı denildiğinde artık akla stüdyo fotoğraflarından daha çok günümüzün modası olan dış çekim fotoğrafları ve düğün klipleri geliyor. Siz de düğün fotoğrafı çekiminizi birçok farklılık ve yeniliğe imza atarak gerçekleştirebileceğiniz ve hoş bir anı olarak sizinle kalacak bir şekilde dış çekim olarak yaptırmak istiyorsanız Ankara’nın birçok mevkiinde bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara’da bu mevkilerden en revaçta olanı Beypazarı olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüzde koruma altında olan, turistik açıdan Ankara’nın göz bebeği olan Beypazarı, ünlü Beypazarı Evleri ile sizi düğün fotoğrafları için hoş bir ortama davet ediyor. Beypazarı Evleri’nin önünde, tarih kokan şirin sokaklarında yaptırabileceğiniz dış çekimle, muhteşem bir atmosferde bulunmanın keyfini yaşarken bu fotoğrafları ömür boyu sizinle kalacak. Bu fotoğraflarla her zaman ilk günkü heyecanınızla anılarınıza dönebilecek ve sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Düğün Denince

Birbirini seven ve evlilik kararı alarak bir ömrü paylaşmak için yola çıkan her çiftin bir kez yaşamak istediği düğün organizasyonu için verilecek kararlar her zaman önemlilik arz eder. Başta yaşadığınız şehir olmakla birlikte seçilecek mekanın konumu, organizasyon tipi, dilediğiniz konsept, davetli sayısı, pasta, masa düzeni, müzikler, çekimler gibi A’dan Z’ye her unsur titiz bir seçim gerektirir. Düğün tarihi yaklaşmadan daha önce derin ve titiz bir araştırmayla yapacağınız mekan seçimleri enine boyuna düşünebilmeniz, hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmeniz ve düğününüzün kusursuz olması için önemlidir.

Düğün Buketi de bu özel gününüzün mükemmel olması için şehirlere göre mekan listesi içerisinden organizasyon ayrıntılarına kadar her detayın içinize sinerek gerçekleşmesi için çalışıyor. Sitemizden düğününüz için gerekli tüm aramayı yapabilirsiniz. Geniş yelpazesiyle mekanları seçebilir, beğendiğiniz mekanların ilgili sayfalarında yer alan açıklamalarıyla ve fiyat formuyla ön bilgi alabilir, eşinizle kusursuz bir düğüne imza atabilirsiniz…

Beypazarı Düğün Salonları Size En Uygun Seçenekler Sunuyor

Korunan mimarisi ve görkemli tarihiyle Beypazarı ilçesi Ankara’da düğün planlayanlar için gözden kaçırılmaması gereken bir atmosfer yaratıyor. Türkiye’nin ilk hamam müzesini ve Yaşayan Müze olarak Abbaszade Konağı’nı ziyarete açan Beypazarı Belediyesi geçmişten günümüze restore edilmiş evleri ve güzel sokaklarıyla tarih kokan bir ortam barındırıyor. Geleneğin yeniyle buluşmasında korunan geçmiş eğlencelere de yansımış. Beypazarı’nda gerçekleştireceğiniz bir düğün ömür boyu unutamayacağınız bir anı olarak kalacak. Dört mevsim farklı güzellikler sunan Beypazarı için Beypazarı düğün salonlarını değerlendirebilir ya da kır düğünü tercih ediyorsanız Beypazarı kır düğünü organizasyon firmalarını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kır düğünü mekanının sayfasından ‘Fiyat Teklifi Formu’nu doldurarak bütçenize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Seçeneklerinizi değerlendirmek ve daha fazla bilgi almak için "Düğün Mekanları" sayfamıza bakmadan geçmemenizi öneririz. Ayrıca bu tarihin içinde Beypazarı sokaklarında yapılacak Açıkhava çekimleriniz için "Düğün Fotoğrafçısı" sayfamızı ziyaret edebilir ya da "Organizasyon Firmaları" sayfasından düğününüzü planlamaya başlayabilirsiniz.

Beypazarı Kına Gecesi Mekanları Tarihle İç İçe

Eski su değirmenleri ve Beypazarı konakları gelinlere kına organizasyonu için alternatif bir alan sunuyor. Canlı müzik ve yöresel oyunları eşliğinde geçireceğiniz bir Beypazarı kına gecesi istiyorsanız "Kına Gecesi Mekanları" sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Beypazarı kına gecesi mekanları arasından seçeceğiniz mekanda hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesi organizasyonu için kına gecesi organizasyon firmalarıyla görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara Düğün Salonları

 • Akyurt Düğün Salonları
 • Altındağ Düğün Salonları
 • Ayaş Düğün Salonları
 • Bala Düğün Salonları
 • Beypazarı Düğün Salonları
 • Çamlıdere Düğün Salonları
 • Çankaya Düğün Salonları
 • Çubuk Düğün Salonları
 • Elmadağ Düğün Salonları
 • Etimesgut Düğün Salonları
 • Evren Düğün Salonları
 • Gölbaşı Düğün Salonları
 • Güdül Düğün Salonları
 • Haymana Düğün Salonları
 • Kazan Düğün Salonları
 • Kalecik Düğün Salonları
 • Keçiören Düğün Salonları
 • Kızılcahamam Düğün Salonları
 • Mamak Düğün Salonları
 • Nallıhan Düğün Salonları
 • Polatlı Düğün Salonları
 • Pursaklar Düğün Salonları
 • Sincan Düğün Salonları
 • Yenimahalle Düğün Salonları
0
%