Desktop cover Mobile cover

Polatlı

Düğün Mekanları

Park Polatlı Düğün Salonları

Park Polatlı Düğün Salonları

Ankara, Polatlı
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güzelbahçe Wedding Garden

Güzelbahçe Wedding Garden

Ankara, Polatlı
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Saklı Bahçe Düğün Salonu

Saklı Bahçe Düğün Salonu

Ankara, Polatlı
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güzelbahçe Wedding Garden

Güzelbahçe Wedding Garden

Ankara, Polatlı
1000 Maks. Kişi • 10 ₺ Başlangıç Fiyatı
Polatlı Evlendirme Dairesi

Polatlı Evlendirme Dairesi

Ankara, Polatlı
70 Maks. Kişi • 240 ₺ Başlangıç Fiyatı
Abdullah Resort Otel

Abdullah Resort Otel

Ankara, Polatlı
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Başak Düğün Salonu

Başak Düğün Salonu

Ankara, Polatlı
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

İki Alyans Düğün Salonları

İki Alyans Düğün Salonları

Ankara, Polatlı
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nazar Düğün Salonu

Nazar Düğün Salonu

Ankara, Polatlı
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Abdullah Resort Otel

Abdullah Resort Otel

Ankara, Polatlı
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Polatlı için Genel Bilgiler

Ankara Polatlı’da uygun fiyatları ile birçok düğün salonu bulunuyor. Ankara Polatlı düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama 30 TL'den başlıyor. Sağladıkları hizmet kalitesi, uygun fiyat avantajları ile değerlendirebileceğiniz bu mekanlar hakkındaki detaylı bilgiye yazımızda ulaşabilirsiniz.

Ankara Polatlı Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı 30 TL’den başlayan fiyatları ile Ankara Polatlı'nın en uygun düğün mekanlarından hizmet alabilirsiniz. Düğün paket içeriklerindeki fotoğrafçı, yemek servisi, orkestra, organizasyon sorumlusu ve süsleme gibi hizmetlerle davetinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Bölgenin öne çıkan mekanlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Mekanlar Hafta İçi* Hafta Sonu*
Akra Düğün Salonu 10 TL 30 TL
Başak Düğün Salonu 30 TL 50 TL
İki Alyans Düğün Salonu 30 TL 50 TL
Mira Düğün Salonu 30 TL 50 TL
Tektaş Düğün Salonu 10 TL 50 TL
MK Şehitlik Düğün Salonu 30 TL 50 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Akra Düğün Salonu

Ankara Polatlı’da bulunan Akra Düğün Salonu ferah salonunun kapılarını sizlere açıyor. En özel gününüzde uygun fiyatları ile hizmet alabilirsiniz. 500 kişiye kadar misafirlerinizi Akra bünyesinde ağırlayabilirsiniz. Salonda düzenleyeceğiniz etkinlikleriniz için konsept süsleme hizmeti alabilirsiniz.

Kına gecesi, düğün, mezuniyet töreni, sünnet gibi diğer özel günlerinizde de tercih edebilirsiniz. Akra Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Başak Düğün Salonu

Başak Düğün Salonu Ankara Polatlı’da çiftler tarafından tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Mekan giydirme, masa sandalye süsleme, çiçek detaylarıyla hoş bir ortamı bulunuyor. Dilediğiniz süsleme detayları eklenerek daha renkli bir hal alabiliyor. Özel menü seçenekleri ve titiz servis hizmetleriyle her şey kusursuz ilerliyor.

Düğün salonunun 1000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Büyük düğün davetleriniz için tercih edebilirsiniz. Başak Düğün Salonu düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

İki Alyans Düğün Salonu

İki Alyans Düğün Salonu eğlenceli davet ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Salonda taleplerinizi karşılayacak bir organizasyon ekibi çalışıyor. Süsleme detayları ve lezzetli ikramları ile her şey kusursuz şekilde planlanıyor. Profesyonel ve müzik konusundaki yeteneklerini ispatlamış ekibi sahne alıyor.

1000 kişilik misafir kapasitesi ile büyük davetlerde vazgeçilmez bir mekan oluyor. İki Alyans Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Mira Düğün Salonu

Mira Düğün Salonu misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor. Dizaynı ve ferah ortamı ile dikkat çekiyor. Güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile sizlere gece boyu eksiksiz bir hizmet sunmak için çalışıyor. Gösterişli ve lezzetli düğün pastası, ikramları ile dilediğiniz menü servis ediliyor. Seçtiğiniz lezzetler hem sizin hem konuklarınızın damak zevkine hitap ediyor.

Organizasyon sorumlusu düğünün her detayıyla ilgileniyor. Fotoğraf ve video çekimi ile her anınız ölümsüzleştiriliyor. Mira Düğün Salonu düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Tektaş Düğün Salonu

Salon Tektaş, ferah ve şık salonunda unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor. 2000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ve kolonsuz salonu ile ferah bir ortamı bulunuyor. Gelin tagı ve gelin yolu, mekan süslemesi ile göz alıcı bir konsept sunuluyor. Özel menü seçenekleri ile lezzetli ikramlar servis ediliyor.

Tektaş Düğün Salonu fiyatları kişi başı 10 TL ile 50 TL arasında değişiyor. Yemekli ve kokteyl menüleri ile hizmet veren mekanda menü tadım imkanı da bulunuyor.

MK Şehitlik Düğün Salonu

Mk Şehitlik Düğün Salonu mekan giydirmesi ve süslemeleri ile göz alıcı bir düğün salonu olarak öne çıkıyor. Çiftlerin büyük düğün davetleri için ilk tercih ettiği mekanlar arasında bulunuyor. Çiçek aranjmanları, renkli tül detayları salona şık bir hava veriyor. Mekan eğlenceli düğünler için kendi orkestra ekibi ile çalışıyor. Lezzetli menü seçenekleri ile ikramlar servis ediliyor.

MK Şehitlik Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Fiyatlar menü içeriklerine ve davet gününe göre değişkenlik gösterebiliyor.

Ankara’daki Düğün Organizasyon Firmaları

Bir çok çift düğün organizasyonlarının profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini istiyor. Hayallerindeki düğüne organizasyon firmaları aracılığıyla kavuşan çiftler davetlerinden mutlu ayrılıyor.

Ankara’da düğününüzdeki her detayı sizin için düşünen birçok organizasyon firması bulunuyor. Süsleme, ikramlar, müzik ekibi ve fotoğraf çekim ekibi temini gibi hizmetleri organizasyon firmalarından alabilirsiniz.

Alen Ajens Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon Ankara’daki popülerliği ile çokça anılıyor. 1997 yılından beri üstün kaliteli hizmet anlayışı ile bu sektörde bulunuyor. Davetiye, nikah şekeri, mekan süsleme, barkovizyon , havai fişek şovu hizmetleri veriyor.

Dj ve müzik grubu temini sağlayarak düğününüzü daha eğlenceli kılmayı hedefliyor. Sahne ve ışık sistemleri gibi detayları da sizin için düşünüyor. Alen Ajans düğün organizasyon başlangıç paketi fiyatları 2500 TL civarında seyrediyor.

Quenn Wedding Organizasyon

Quenn Wedding Organizasyon, Ankara Keçiören’de bulunuyor. Modern hizmetleri ile gelin ve damat adaylarının hayallerini gerçekleştiriyor. Her anınızı video ve fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştiriyor.

Dans ve müzik grubu temini yapılıyor. Düğününüzün her anı daha eğlenceli geçiyor. Hayallerinizdeki düğüne bu organizasyon firmasıyla kavuşmak istiyorsanız 1500 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Ankara Polatlı’da geniş misafir kapasiteleri ile açık ya da kapalı alanlarda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçerek davetinizi planlayabilirsiniz.

0
%