Tümünü Görmek İçin Tıkla

İki Alyans Düğün Salonları

4.7 (3 Yorum)

Hakkında

İki Alyans Düğün Salonları

Evlilik teklifini ettikten sonra sıra İki Alyans Düğün Salonlarına gelecek! Hayatınızın en güzel dönemlerinden birine girerken bu kararınızı tüm sevenleriniz ile kutlamak ve onlara da bu anları yaşatmak için İki Alyans Düğün Salonları’nı tercih ederek kalitenin keyfine varacaksınız. Siz fikrinizde düğün tasarımları oluştururken biz o tasarımları çoktan sizler için gerçekleştirmiş olacağız. Gelişi güzel organizasyonların birbirinden kopuk ekip çalışanlarının aksine biz bir bütünüz. En önemlisi kocaman bir aileyiz! Bu aile içlerindeki mutluluk ile sizler için çalışacak ve bu samimi havada sizde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Tasarımların tamamı özgün bir yapıda ve farklı çizgilerde oluşturulmuş olacak. Organizasyon tasarımına yıllarını vermiş organizasyon sorumlumuz sizlere bir çok konsept ile yardımcı olacak.

İki Alyans Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1000 kişilik hizmet kapasitemiz ile kalabalık akraba gruplarına rahatça hizmet vermekteyiz. Salonumuzda genel mimari yapı olarak yüksek tavana rahat bir ortama sahip olmakta ve pist çevresinde kolon bulunmamaktadır. Masaların arasında bulunan kolonların çevresinde de ayna dekorları bulunacak bu mutlu havayı daha da ferahlatacaktır. Salonun her köşesinde de havalandırmalar bulunacak yaz düğünleri için de konuk kapasitesi kadar klima bulunacaktır. Gelin yolundan salona giriş anınızın her saniyesi fotoğrafçımız tarafından pozlanacak ve hd kalitedeki kameramız tüm gece kayıtta olacaktır. İlk dans edildikten sonra son teknoloji müzik sistemimiz ve her iki yanda bulunan dev kolonumuz ile salonun her alanına ses iletimi sağlanacak. 7 katlı pasta salona gelecek ve alkışlar eşliğinde sevenlerinizin huzurunda kesilecek. Pastanız salon şefimiz tarafından sizin seçtiğiniz modelde oluşturulacak ve hiçbir katında maket bulunmayacak. Gerçeklikten yana olan ekibimiz gelin pastasında da bunu size göstermiş olacak. Yemekli organizasyonlarda da ilk danstan sonra yemek servisi başlayacak yemekler sıcak olarak servis edilecek. Tabak değişimleri yapılırken kargaşa yaşanmayacak bu konudaki uzman personelimiz keyif ve müzik içerisinde bir düğün yemeği yemenizi sağlayacak. Her organizasyonunuzu yemekli gerçekleştirebildiğiniz gibi kına organizasyonlarına özel kına paketleri ve kuruyemiş ikramımız bulunmaktadır. Kına yakılma anında duygu yüklü hava ve ambiyansa uygun kırmızı ledler salonu aydınlatacak ve damadımız salona giriş yapınca kına dansı edilecek.

İki Alyans Düğün Salonları Nerededir? İki Alyans Düğün Salonları’na Nasıl Gidilir?

Ankara Polatlı’da bulunan salonumuza özel aracınız ile ulaşmak isterseniz Dumlupınar Bulvarı D200 üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak olan konuklarımızı ise birçok seçenek beklemektedir. Öncelikle Opera’dan hareket eden 427-1 veya 106-2 numaralı otobüslere binip oradan da M2 metro hattına aktarma yapıp son olarak 528 numaralı otobüse binerek salonumuza çok yakın bir mesafede inebilirsiniz. Ayrıca numune hastanesinden hareket eden 352 numaralı otobüslere binip oradan az önce saydığımız otobüslere sırası ile binerseniz de salonumuza ulaşmış olacaksınız. Dilerseniz bizlere ulaşarak da yol tarifi alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 4.7

 • F**** Ş****

  Biz 800 davetli ile düğünümüzü burada yaptık, ama kapasitesi daha geniş. Ulaşımı özel araçla gidenlere çok rahattı. Bize gösterilen ilgiden, yapılan servisten çok memnun kaldık. Ayrıca mekan süslemeleri için öncesinde katalogtan tercih yapabiliyorsunuz. Bu da güzel bir ayrıntı bence. Biz sadece ikramlarımızı dışarıdan getirdik. Tavsiye ederiz.

 • zz
  z****

  Salonun davetli kapasitesi oldukça yüksek olmasına rağmen çok ferah bir mekan. Normalde 700 kişi çok sıkışabilirdi ama burada fazladan alan bile arttı. Zaten sahnesi de oldukça genişti, rahat rahat eğlendik. Misafiriniz çoksa kesinlikle burayı öneririm.

 • SS
  S****

  Biz burayı öneriyle tercih ettik ve çok memnun kaldık, iyi ki seçmişiz. Her şey hayalimizdeki gibi oldu. Hem düğünümüzü hem nişanımızı burada yaptık, misafirlerimiz de çok memnun ayrıldılar. Düğünümüz yemekliydi ve sunumuyla lezizliğiyle bizden tam not aldı. Buraların en güzel mekanı diye düşünüyorum.

Konum

Gülveren Mahallesi, İki Alyans Düğün Salonları, Gençlik Caddesi, Polatlı/Ankara, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%