Osmanlı Köşkü Davet Salonu

5.0 (3 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 3.000
Her Şey Dahil 3.000

Kapasiteler

360° Sanal Tur

Düğün Videoları

Hakkında

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Hakkında

Ankara Altındağ ilçesinde çeşitli etkinliklere sahipliği yapma üzere Osmanlı Köşkü Davet Salonu sizlere kapılarını açıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak çokça tercih edilen bir mekan olması ile tanınıyor. Mekanın özellikleri arasında bulunan kişiye özel konsept tasarımı ile sizlere hayalini kurduğunuz evlenme gününü yaşatıyor. Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunuyor ve 250 konuk kapasitesine kadar ulaşabiliyor. Fiyatları konusunda cömert olan mekanın nikah salonu kullanımı fiyatları ortalama 3.000 TL'den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Osmanlı Köşkü sizlere sunduğu olanaklar ile en özel günlerinizi unutulmaz bir hale getirmek için profesyonelce çalışıyor. Düğün, nişan ve kına konseptleri bulunan mekanın kapalı ve açık iki davet alanı bulunuyor. Her iki alanda da 250 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Tarihi desenler ile süslenmiş ve tarihi dokunuşlara tanıklık etmiş mekanın konseptleri kişiye özel oluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak uygun bir ortama ev sahipliği yapıyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Özel günlerinizde istediğiniz etkinliğe kavuşabilmeniz için Osmanlı Köşkü Davet Salonu sizlere uygun fiyatları ile hizmetlerini sunuyor. Nikah paketi fiyatları ortalama 3.000 TL'den başlıyor. Yemekli ve kokteyl tarzında gerçekleştirebildiğiniz organizasyonlarınızın fiyatları tercihinize göre farklılık gösterebiliyor. Nikah gününüzü yemekli tarzda yapmak istiyorsanız kişi başı fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL olarak sizlere sunuluyor. Eğer kokteyl tarzını seçerseniz ise kişi başı fiyatları 30 TL, hafta sonu fiyatları 80 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Özel günlerinizin sizlerin için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışan Osmanlı Köşkü, bu günlerinize özel hizmetleri ve olanakları sizlerin karşınıza çıkartıyor. Sunduğu hizmetler arasında dışarıdan dansçı getirme, fotoğraf ve video seçenekleri, ses sitemi, fasıl, DJ servisleri bulunuyor. 22:00’a kadar süren müzik yayını ve servisler ile gecenizi güzel hale getirmek hedefleniyor. Ayrıca mekan sadece nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak görev yapmıyor. Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler gibi hizmetleri de sizlere veriyor.

Nerededir?

Siz de hizmetine ve kalitesine güvenilir bir nikah salonu ve evlendirme dairesinde nikahınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Osmanlı Köşkü Davet Salonu mekanına Sakarya Mahallesi, Divan Sokak, No:23, Ankara, Altındağ adresi ile ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Kokteyl menü çeşitleri vardır.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Düğün, nişan, kına konseptleri vardır.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  22:00'a kadar devam ediyor.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Ses sistemi,dj, fasıl hizmetleri verilir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonların için de tercih edebilirsiniz.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan dansçı getirebilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Fotoğraf ve video seçenekleri mevuttur.

 • Osmanlı Köşkü Davet Salonu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Osmanlı Köşkü Davet Salonu Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 3000 TL

 • Osmanlı Köşkü Davet Salonu kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Osmanlı Köşkü Davet Salonu açık alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 250 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 250 kişiliktir

Yorumlar (3) 5.0

 • İ**** K****

  Ben çok memnun kaldım. Garsonlar çok kibar, çok güler yüzlülerdi ve ikramlar lezzetliydi. Tek katlı bir mekan, o yüzden çok ferah. Ailecek rahatlıkla gidebileceğiniz bir yer. Mutlaka gitmenizi tavsiye ederim :)

 • P**** Ş****

  13 temmuz günü akşamı ablamın kına gecesi organizasyonu için tercih ettik. İlk önce sözleşlemdeki her şey yerine getirildi hatta fazla ikramda bile bulunuldu.

 • MM
  M****

  Nereyi tutacaginiza dair kararsızlık içindeyseniz hiç düşünmeyin. Osmanli köşkünde karar kılın. Nisanimi burada yaptim. Kina gecemi de yapacağım. Tüm misafirler cok memnun kaldı Tüm çalışanlar çok ilgiliydi. Mekan hem geniş hem çok şık. İşlerini çok iyi yapıyorlar. Fotoğrafçısı, garsonlari ikramları ve eğlencesi mükemmel. Herkese onerecegim. Teşekkür ederim

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%