Desktop cover Mobile cover

Kavaklıdere

Düğün Mekanları

Anemon Hotel Ankara

Anemon Hotel Ankara

Ankara, Çankaya
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Demonti Otel

Demonti Otel

Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Dedeman Ankara

Dedeman Ankara

Ankara, Çankaya
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hotel Best

Hotel Best

Ankara, Çankaya
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Midas Otel

Midas Otel

Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere

Ankara, Çankaya
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Notte Hotel

Notte Hotel

Ankara, Çankaya
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere

Ankara, Çankaya
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Holiday Inn Kavaklıdere

Holiday Inn Kavaklıdere

Ankara, Çankaya
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Bek Medya

Bek Medya

Ankara, Çankaya
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kavaklıdere için Genel Bilgiler

Kavaklıdere Düğün Salonları

Salonları, tertemiz havası ve yemyeşil doğası ile Kavaklıdere, düğün organizasyonları için Ankaralılar tarafından en çok tercih edilen yerlerdendir. Ankara’nın gri görünümüne kıyasla ormanlık alanlarıyla adeta bir kaçış imkanı veren Kavaklıdere, düğün eğlencelerinin yanında hafta sonu kaçamakları için de uygundur. Üstelik şehir merkezine yakın konumu ve ulaşım imkanlarının çeşitliliği sebebiyle, gündüz, akşam ya da konaklamalı organizasyonları için Kavaklıdere oldukça elverişlidir.

Müzikleri ve düğün geleneği ile oldukça renkli olan Ankara düğünleri, Kavaklıdere’nin enfes manzaralı açık ya da kapalı mekanlarında bir başka güzel! Zira Kavaklıdere düğün salonları hakkındaki yorumları internet üzerinden incelediğinizde, neden bu kadar iddialı olduğumuza hak vereceksiniz! Siz düğün konsepti, davetli listesi ve düğün ihtiyaçlarınızı netleştirin yeter. Kavaklıdere düğün salonları ve kır düğünü mekanları arasında size özel bir yer mutlaka bulacaksınız!

Ormanlık alan içinde düzenlenmiş kır düğünü mekanları, leziz ve şık restoranlar, manzaralı ve şık düğün salonları... Birbirinden şık davet salonları bulunan Kavaklıdere, düğün organizasyonlarınızı yemekli, kokteyl, after party veya kır düğünü konseptine hayata geçirebileceğiniz bir ilçedir. Ankara Kavaklıdere düğün salonları ve davet mekanları için sitemizde bulunan birbirinden güzel alternatifleri değerlendirebilir, fiyatları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Hayallerinizde nasıl konseptte bir düğün olursa olsun, Kavaklıdere düğün salonları ve eğlence mekanlarının isteklerinizi sonuna kadar karşılayabileceğinden hiç şüpheniz olmasın!

Kavaklıdere Düğün Salonları ve Davet Mekanları

Kavaklıdere düğün salonları, davet mekanları, restaurant ve düğün otelleri alternatifleri açısından Ankara’nın oldukça zengin bir semtidir. Üstelik Kavaklıdere’nin yemyeşil doğasıyla tertemiz havası, Ankara’da kır düğünü ve açık hava organizasyonları için de oldukça tercih edilesi özelliktedir. Burada ambiyansı ve konsepti ile her zevke, fiyatları ve hizmet çeşitliliği ile her bütçeye hitap eden düğün salonları bulabilmek mümkündür. Kavaklıdere davet mekanlarının merkezi ilçelere yakın konumu, şehirden tatlı bir kaçamak yapmak isteyenler için de oldukça elverişlidir.

Kavaklıdere’de lüks salon düğünlerinden kır düğünlerine, yemekli restaurant düğünlerinden after party mekanlarına kadar kutlama için oldukça fazla alternatifiniz bulunmaktadır. Kavaklıdere, imkanları ve mekanlarının profesyonelliğiyle geniş yelpazede hizmet sunabildiği için, size düşen nasıl bir düğün gerçekleştirmek istediğinize karar vermek. Alternatifin bu kadar çok olduğu Kavaklıdere’de, fiyatları ve hizmetlerine göre kendi bütçenize uygun düğün salonları ve eğlence mekanlarını mutlaka bulabilirsiniz.

Kavaklıdere düğün salonları ve davet mekanları yalnızca düğünler için değil, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, toplantı ve etkinlik için de hizmet sunmaktadır. Her türlü organizasyonun kusursuzca planlanıp hayata geçirilebildiği Kavaklıdere’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız, doğal güzelliklerin içerisinde hem davetlileriniz hem de sizin için unutulmaz olacaktır. Kavaklıdere salonları, restaurant, kır düğünü mekanları ve davet alanlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir, fiyatları için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Kavaklıdere Düğün Salonları ve Fiyatları

Kavaklıdere düğün salonları ve eğlence mekanları arasından her bütçeye uygun bir seçenek bulabilmeniz mümkündür. Zira düğün salonları fiyatlarını, davetli sayısı, düğün sırasındaki ikramlıklar, organizasyon hizmeti ve sundukları ek düğün paketlerinin içeriği ve çeşitliliğine göre belirlemektedir. Dolayısıyla Kavaklıdere salonları arasından beğendiğiniz bir mekanı, farklı hizmetler eşliğinde tercih ederek faklı fiyatları ile kiralayabilmeniz olası bir durumdur. Mekanların standart fiyatları elbette vardır; ama evlilik hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olacak birçok şeyi düğün paketleri içerisinden karşılamak, evlilik bütçenizi hafifletecektir.

Kavaklıderedüğün salonları, kır düğünü mekanları, restaurant ve davet yerleri çoğunlukla kendi organizasyon, ses ve sahne ekibine sahiptir. Düğün hazırlıklarınız aşamasında düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekanın organizasyon kadrosu ile hayalinizdeki düğün konseptinize uygun planlamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Düğününüz için kendi seçtiğiniz etkinlik firması ile işbirliği yapmak isterseniz elbette bu da mümkün. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışma düşünceniz varsa, mekana bu talebinizi mümkün olduğunca erkenden söylemeniz, işlerinizin aksamadan yürüyebilmesi için oldukça önemlidir.

Kavaklıdere düğün salonları ve eğlence mekanlarında düğün organizasyonlarınızı yemekli, kokteyl veya çeşitli ikramlıkların sunulduğu bir salon düğünü olarak organize edebilirsiniz. Düğününüz otel, restaurant gibi kendi mutfağı olan mekanlarda olmayacak ve siz seçtiğiniz düğün salonunda yemekli bir düğün planı yapıyor olabilirsiniz. Düğün paketinde catering hizmeti sunan veya yemek firmalarıyla işbirliği halinde olan düğün salonları ve davet mekanlarını tercih etmek işlevsel olacaktır. Kavaklıdere salonları ve eğlence mekanlarının Düğün Buketi’ne özel sundukları özel fiyatlardan faydalanmak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonumuza tıklayın.

Ankara Kavaklıdere'de Düğün

Ankara Kavaklıdere düğün salonları ve evlilik organizasyon firmaları arasından neredeyse her bütçeye ve ihtiyaca yönelik fiyatları olan hizmet paketleri bulabilmek mümkün. Düğün paketleri içerisinde gelinlik ve kına elbisesi alışverişiniz için modaevlerinden, düğün fotoğrafçısı ve düğün davetiyesi firmalarına birçok anlaşmalı şirket bulunmaktadır. Salonların ve organizasyon şirketlerinin düğün için gerekli olan birçok şeyi bir arada karşılayan paketler sunması, düğün masraflarını da düşürmeye yaramaktadır. Hatta yalnızca düğün salonları ve davet mekanlarının düğün paketlerinden yalnızca ihtiyacınız olanları seçerek, beğendiğiniz yeri daha uygun fiyatları ile kiralayabilmeniz mümkün.

Düğün fiyatları ile benzerlerine göre daha uygun sayılabilecek sosyal tesisleri tercih ederek, düğün bütçenizi düşürebilirsiniz. Ancak özellikle düğün sezonu sayılan yaz aylarında sosyal tesislerde düğün tarihi bulabilmek zorlaşabilmektedir. Böyle bir durumda da, Ankara Kavaklıdere salonları arasından cazip evlilik paketi sunan mekanlar arasından tercih yapabilirsiniz. Fiyatları ile uygun, imkanları ile tam istediğiniz gibi gerçekleşecek bir düğün için en uygun mekanı bulabilmek için sayfamızın kategorili arama sistemini kullanabilirsiniz.

Kavaklıdere Düğün Mekanlarını Keşfedin

Kabul edelim ki, Ankara büyük bir şehir ve bir yerden bir yere gitmek oldukça zahmetli olabilmektedir. Bu kentte düğün salonları ve davet mekanlarını dolaşıp uygun bir yer bulmaya çalışmak oldukça yorucu ve zaman kaybettirici bir iştir. Düğün Buketi organizasyon ekibi olarak, Ankara Kavaklıdere düğün salonları ve davet mekanlarını sitemizde bütün özellikleri ile birlikte bir araya topladık. Dilerseniz salonlarını tek tek oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Ama sayfamızda işinizi kolaylaştıracak ve sadece istediğiniz özelliklere sahip olan mekanları listeleyebileceğiniz bir yöntem daha var: Kategorili arama sistemi!

Sayfamızın kategorili arama sistemi, Kavaklıdere salonları ve eğlence mekanları arasından sizin için en doğru yeri bulabilmenizi sağlayacaktır. “En Yakın Firmaları Filtreleyin” başlığından, Ankara, Kavaklıdere ve civarını isteğinize göre seçin. “Paket Başlangıç Fiyatı” başlığından düğün ve kutlama organizasyonunuz için, ödemeyi planladığınız kişi başı paket başlangıç fiyatları sınırlamanızı yapın. “Hizmet / Özellikler” kısmından ise düğün salonları ve organizasyon firmalarında özellikle bulunmasını istediğiniz hizmetleri belirleyin. İşte hepsi bu kadar! Bu kolay dört aşamalı işlem sayesinde, Kavaklıdere düğün salonları ve eğlence mekanlarından kutlamanız için en ideal özellikte olanlar her ayrıntısıyla elinizin altında olacak. Hem de bir liste halinde, üstelik ücretsiz bir şekilde!

Düğün Buketi’nde Kavaklıdere mekanlarını kolayca inceleyebileceğiniz gibi, sayfamızın “Düğün Hazırlık Rehberi” başlığından düğün organizasyonları hakkında birbirinden faydalı makaleler bulabilirsiniz. Kavaklıdere düğün salonları rezervasyon bilgileri ve fiyatları için profesyonel organizasyon ekibimizle her zaman sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Kavaklıdere Salonları Hakkında Her Şey

Kavaklıdere’nin muhteşem doğal güzellikleri arasında düğün yapmak isteyen çiftler Ankara Kavaklıdere Düğün Salonları sıklıkla tercih ediliyor. Ankara’ya uzaklık olarak yakın ancak sessizliğinden uzak olan Ankara Kavaklıdere Salonları evlenecek çiftlerin en iyi düğün mekanları listesinde tepede yer alıyor.

Yemekli ya da kokteylli olarak konsept düğün yapabilme kolaylığı sağlayan Kavaklıdere düğün mekanları açık ve kapalı olarak da hizmet verebiliyor. Diledikleri gibi bir düğün organizasyonu planlamak isteyen çiftler ise düğün mekanlarını seçerken organizasyon firması ya da catering şirketi getirebilme gibi imkanlar sunan mekanları tercih etmeye özen gösteriyor.

Kışın ya da bahar aylarında evlenecek çiftler için Kavaklıdere açık veya kapalı düğün salonları daima hizmet veriyor. Kır düğünü yapmak isteyen çiftler Kavaklıdere kır düğünü mekanlarını incelerken kışın düğün yapacaklar ise Kavaklıdere düğün salonlarını detaylı olarak Düğünbuketi’nde inceleme fırsatı elde ediyor. Benzersiz kır düğünü konseptleri ve özel talepler içinse Kavaklıdere kır düğünü salonları çiftlere organizasyon hizmeti de sağlıyor.

Ankara Kavaklıdere Düğün Salonları Fiyatlarını Karşılaştırın

Kuşkusuz düğün salonları fiyatları her çiftin olduğu kadar sizlerin de en önemli kriteri. Düğün bütçenizi sarsmayacak ancak kaliteli bir düğün yapmanıza olanak tanıyacak düğün salonlarını bulmak için haftalar ya da aylar ayırmanıza gerek yok. Düğün buketi ’ne girdikten sonra tüm Kavaklıdere salonlarını görüntüleyebilir ve beğendiklerinizi listenize ekleyebilirsiniz. Böylece eklediğiniz düğün mekanlarını fiyatlarıyla birlikte karşılaştırmak ise çok kolay!

Karşılaştırdığınız Kavaklıdere düğün mekanı fiyatları arasından dilediğiniz seçebilir ve ilgili mekanın yöneticisiyle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel fiyat veren düğün mekanıyla dilerseniz yüz yüze de görüşebilir ve hazırlıklara hemen başlayabilirsiniz.

Türk gelenek ve göreneklerinde yer alan ve yüz yıllardır devam eden kına gecesi eğlenceleri için gelin adayları en iyi kına gecesi mekanlarında kına gecelerini yapmak ve bu gecenin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyor. Kavaklıdere kına gecesi mekanlarında yapılan konsept kına geceleri ise Ankara’da kına gecesi yapmayı düşünen gelin adaylarını oldukça heyecanlandırıyor. Hint, Osmanlı ya da Roman kına gecesi konseptlerini sunabilen Kavaklıdere kına mekanları araştırmalarını Düğünbuketi’nden yapan gelin adayları hem bütçelerinden tasarruf ederken hem de planlamalara hemen başlama imkanı yakalıyor.

Kavaklıdere Nişan Mekanları ve Düğün Fotoğrafçıları

Dünya evine girmeye karar veren çiftler ilk adımlarını nişanlanma ile atarken büyük bir hazırlığın içine de dahil oluyorlar. Nişan hazırlıklarına başlayan çiftlerin en önemli yapması gereken şey elbette nişan mekanlarını seçmek olacaktır. Konsept nişan düşünen çiftler nişan mekanlarıyla planladıkları nişan organizasyonunu görüşerek fiyat ve tarih bilgisi alıyor ve kısa sürede organizasyonunu planlıyor. Sitemizde yer alan Kavaklıdere nişan mekanları ile de iletişime geçen çiftler kısa sürede bütçelerine en uygun nişan mekanında nişan törenlerini gerçekleştiriyor.

Bünyemizde yer alan düğün fotoğrafçıları hayallerinizi süsleyen düğün albümünüz gerçekleştirmek için bekliyor. Dış çekim yada su altında çekim gibi özel düğün fotoğrafı çekimleri hizmetlerini sağlayan düğün fotoğrafçılarıyla Düğünbuketi aracılığıyla tanışmak ve uygun fiyatlara bu hizmetlere sahip olmak çok kolay! Dış çekim ya da herhangi özel çekim talebiniz için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden teklif alarak Kavaklıdere düğün fotoğrafçılarıyla iletişime geçmek!

Mezuniyet Geceleri İçin Mezuniyet Mekanları da DüğünBuketi’nde!

Mezuniyet mekanlarına da yer veren ile Kavaklıdere mezuniyet mekanlarını bulmak ve mekan yöneticileri ile iletişime geçmek çok kolay! Hayatın belki de en önemli ilk adımı olan mezun olmak ve mezuniyet eğlencesinde doyasıya eğlenmek için ihtiyacınız olan mezuniyet mekanlarını incelemek için acele edin!

0
%