Desktop cover Mobile cover

İncek

Düğün Mekanları

İncek Çınar Kasrı

İncek Çınar Kasrı

Ankara, Gölbaşı Öne çıkan simge Öne Çıkan
1200 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncek Çınar Kasrı

İncek Çınar Kasrı

Ankara, Gölbaşı
1200 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
NEVA EVA Wedding

NEVA EVA Wedding

Ankara, Gölbaşı
500 Maks. Kişi • 165 ₺ Başlangıç Fiyatı
Risus Wedding

Risus Wedding

Ankara, Gölbaşı
800 Maks. Kişi • 115 ₺ Başlangıç Fiyatı
Botanik Loca

Botanik Loca

Ankara, Gölbaşı
250 Maks. Kişi • 140 ₺ Başlangıç Fiyatı
Risus Wedding

Risus Wedding

Ankara, Gölbaşı
800 Maks. Kişi • 115 ₺ Başlangıç Fiyatı
Botanik Gardens

Botanik Gardens

Ankara, Gölbaşı
1400 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fenerbahçe SK Hotel & Banquet & Sports İncek

Fenerbahçe SK Hotel & Banquet & Sports İncek

Ankara, Gölbaşı
2000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
İncek Apple Garden

İncek Apple Garden

Ankara, Gölbaşı
2000 Maks. Kişi • 220 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

İncek Çınar Kasrı

İncek Çınar Kasrı

Ankara, Gölbaşı Öne çıkan simge Öne Çıkan
1200 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
Risus Wedding

Risus Wedding

Ankara, Gölbaşı
800 Maks. Kişi • 115 ₺ Başlangıç Fiyatı
Botanik Loca

Botanik Loca

Ankara, Gölbaşı
250 Maks. Kişi • 140 ₺ Başlangıç Fiyatı
Willa Boutique İncek

Willa Boutique İncek

Ankara, Gölbaşı
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

İncek Çınar Kasrı

İncek Çınar Kasrı

Ankara, Gölbaşı Öne çıkan simge Öne Çıkan
1200 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
Villa Event İncek

Villa Event İncek

Ankara, Gölbaşı
250 Maks. Kişi • 275 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara İndirimleri

Botanik Gardens

Hafta Sonu Akşam Kokteyl Menülü Düğünler 300 Kişi 30.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Risus Wedding

DüğünBuketi.com Çiftlerine Özel Nisan Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz Davetleri %25 İndirimle 20.000 TL

İncek Çınar Kasrı

Hafta İçi Düğün Organizasyonlarında %20 İndirim Fırsatı! - İncek Çınar Kasrı

İncek Çınar Kasrı

Her Şey Dahil Nikah Organizasyonlarında Fırsat! - İncek Çınar Kasrı

İncek Apple Garden

2 Saatlik Gündüz Nikah Seremonilerinde %25 İndirimle 15.000 TL Fırsatı!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

İncek için Genel Bilgiler

İncek Düğün Salonları

Ankara İncek düğün salonları, rüya gibi bir düğünle dünya evine girmek isteyen çiftleri bekliyor. Ankara’nın Gölbaşı ilçesine bağlı bir semt olan İncek, giderek gelişen bir bölge olarak sunduğu imkanlarla dikkat çekiyor. İncek’de günlük ve sosyal aktivitelerden özel organizasyonlara varana kadar birçok etkinlik için geniş imkanlar sunuluyor. Düğün organizasyonları için de son yıllarda daha çok dikkat çeken bir semt olarak düğün salonları listemizde yerini alıyor.

İncek düğün salonları birçok farklı mekan alternatifiyle sitemizde size sunuluyor. Sitemizde yer alan İncek düğün salonları listesi içerisinden beğendiğiniz mekanları yine sitemiz üzerinden ziyaret edebilirsiniz. Mekanların genel ön bilgileri, fiyatları, mekanın konumu, gerçekleştirdikleri diğer etkinlikler hakkında bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İncek Düğün Salonları Alternatifleri

Sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız belki de en özel gün olan düğün gününüzde her ayrıntının önceden dilediğiniz gibi hazırlanması mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Tabii ilk işiniz öncelikle bu detayların seçimi olacaktır. Düğün hazırlığı yapan çiftleri bekleyen elbise, gelinlik, damatlık, düğün davetiyesi, hediyelik gibi hazırlıklar için yapılması gereken seçimler vardır. Bu seçimlerden belki en önemlisi, geri kalan çoğu hazırlığınızı bir mekanda toplayacak ve özel gününüze şahit olacak düğün salonudur.

Günümüzde kusursuz düğünler için tercih edebilecek birçok seçenek ve konsept mevcut. Kapalı ve açık hava mekanları şeklinde genel olarak ayırabileceğimiz salon konseptleri seçiminizin ilk aşamasında tercihinizi bekliyor olacak. Ardından kapalı ve açık hava mekanları nereler olabilir ve düğün için hangi seçim daha uyumlu olabilir gibi sorular sizi bekliyor olacak.

Kapalı düğün salonları, otel salonları, sosyal tesisler, günlük ve özel organizasyonlar için hizmet veren restoranlar, kapalı mekanlar arasında seçim yapılabilecek mekanlardır. Kır düğünü salonları, havuz başı, göl kıyısı düğünleri gibi seçenekler de Ankara’da yapılacak açık hava düğünleri için geniş seçenekleri içinde barındıran alternatifler arasında bulunuyor.

İncek'te Alternatif Mekanlar

İncek, yukarıda bahsettiğimiz düğün salonu alternatiflerini karşılayabilecek kapasitede oluşuyla dikkat çekiyor. Biz de İncek düğün salonları seçiminde size yardımcı olabilmek adına birkaç salonu sizin için örneklendirmek istedik:

  • İncek Arena Düğün Salonu: Kapalı ve açık alanıyla hizmet verebilen İncek Arena, 750 – 1.000 kişi arasında davetliye hizmet vermekte. Bu sayı kokteyl organizasyonlarında 1.000 – 2.000 kişi arasında seyrediyor. Ayrıca 150 – 250 kişilik otoparkıyla size ve davetlilerinize de kolaylık sağlıyor.

Arena Düğün Salonu, ferah ve şık salon dizaynı, zarif süsleme ve sunumları ile düğününüz için aradığınız mekan olabilir. Yemekli, kokteyl veya ikramlık sunumu servislerinden tercih edebileceğiniz menü seçenekleri ile size en çok hitap eden organizasyon tipini seçebilirsiniz.

Size özel organizasyonlarla kusursuz hizmet vermek için çalışan Arena, düğünlerin yanı sıra birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

  • İncek Garden Düğün Salonu: Mekan açılır - kapanır alanı ile bahçe ve havuz başı konseptlerini bir arada bulabileceğiniz bir mekan olarak size hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirme imkanı sunuyor. 500 – 750 kişi arasında yemekli kapasitesine sahip; 750 – 1.000 kişi arasında açık hava ve kokteyl kapasitesine sahip bir mekan. 300 – 400 kişinin ağırlanabileceği kapalı bir alanı da bulunuyor. Otopark ve vale hizmetiyle rahatlık sunan İncek Garden Düğün Salonu, menü tadımından menü değişikliği ve süslemeye kadar her detayı sizin için düşünüyor.

İncek Garden Düğün Salonu ile dilediğiniz konseptin uygulanabildiği, size özel bir organizasyonla dünya evine girebilirsiniz.

Yukarıdaki mekanlar ve çok daha fazlası Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor, İncek düğün salonları listemizden hayal ettiğiniz mekanı bulmanız zor olamayacak.

Kusursuz Düğünler İçin Mekan Seçiminin Önemi

Sonbahar veya kış mevsiminde bir düğün yapmayı planlıyorsanız kapalı bir düğün salonunda düğün yapmanız daha sağlıklı bir seçenek olacaktır. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeden, şık dizayn edilmiş salonlarda gerçekleştirilecek bir düğün hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz olacaktır.

Kır düğünü ise yaz düğünlerinin vazgeçilmez konseptlerinden. Doğayla iç içe, masalsı bir organizasyonla dünya evine girmek isteyenler için kır düğünü yerleri adeta biçilmiş kaftan.

Yine otellerin davet salonlarında, otel lüksü ve konforunda yapılabilecek düğünler de en çok tercih edilen düğün salonu alternatiflerinden.

Havuz başı ya da göl kıyısı bir mekanda düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Bu mekanlarda yapabileceğiniz sade ve şık bir düğün, siz ve sevdikleriniz için her zaman güzel hatırlanacak bir düğünün anahtarı olabilir.

Açık havada bir düğün yapmak istiyorsanız siz bir önerimiz olacak: Düğün mekanının, olumsuz hava koşullarına karşı kapalı bir alanı olmasına seçiminiz esnasında dikkat edin. Tabii ki herkesin arzusu pürüzsüz bir düğün gerçekleştirmektir. Ancak her ne kadar yaz mevsimi olsa da bazı zamanlarda yağış, rüzgar gibi hava durumları düğünlerin gidişatını etkileyebilmektedir. Bu nedenle kapalı alanında da misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir salonu olması, mekanı ayrıcalıklı kılan durumlardan birisidir.

Kusursuz Bir Düğünün Detayları

Bir düğünü kusursuz yapan en önemli unsurlar organizasyon detaylarıdır. Peki, bu detaylar nelerdir?

Salon kapasitesi: Beğendiğiniz düğün salonunun kaç kişilik bir davetli kapasitesi olduğunu öğrenmeniz önemli. Çünkü davetli sayınızın fazlalığı ya da azlığı, mekanın büyüklüğü ya da küçüklüğü düğünün seyrini etkileyebilecek bir detaydır. Çok boş veya çok sıkışık bir mekan hem size hem de davetlilerinize rahatsızlık verebilir.

Düğün konseptinin size ve davetlilere hitap etmesi: Hazırlamak istediğiniz düğün konseptini iyi belirlemeniz hem size hem de davetlilerinize daha keyifli bir düğün deneyimi yaşatacaktır. Yemek ve içecek servisinden seçilecek müziklere kadar her detayı size ve sevdiklerinize hitap etmelidir; örneğin yemekli mi yoksa kokteyl veya ikram konsepti mi? Alkollü mü yoksa alkolsüz içecek servisi mi? Masa geneli servisler mi yoksa kişi başı servis sunumu mu?

Organizasyon desteği: Bazı firmalar tarafından kabul edilebilirken bazı düğün salonu firmaları yemek servisinden salon süslemesine tüm organizasyonu kendisi hazırlar. Düğün organizasyonu için istediğiniz detaylar firma tarafından karşılanabiliyor mu, yoksa dışarıdan organizasyon firması, catering veya düğün fotoğrafçısı desteği alınabiliyor mu? Bu gibi soruların cevabını baştan almanız, salon seçiminizde size kolaylık sağlayacaktır.

Salonun ses, sahne, aydınlatma sistemleri sizin için yeterli mi? Düğün esnasında canlı müzik mi sağlanıyor yoksa kayıttan mı destek alınıyor? Sahne/pist genişliği, ses kalitesi ve aydınlatmalar memnuniyet sağlar mı? Bu noktalar önemlidir, çünkü düğünün en özel ve eğlenceli anları sahnede/pistte geçecektir.

İncek Düğün Salonları ile Unutulmaz Organizasyonlar

Düğün salonu dendiğinde akla ilk etapta yalnızca düğün organizasyonları gelebiliyor. Hem örnek verdiğimiz hem listemizde bulunan birçok İncek düğün mekanları düğün organizasyonlarının yanı sıra farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Evliliğin ilk aşaması nişan törenlerinden kına, sünnet düğünü, mezuniyet, doğum günü, yıl dönümü, baby shower, kokteyl gibi özel organizasyonlarınızı İncek düğün salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Özel organizasyonların yanı sıra bayi toplantıları, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler gibi birçok kurumsal organizasyonunuzu da gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Her çiftin hayali unutulmaz ve kusursuz bir düğündür. Bu hayalinizin gerçek olmasını istiyorsanız İncek düğün salonları listesini hemen incelemeye başlayın!

İncek Düğün Salonları Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Ankara’nın en nadide ilçelerinden birisi olan İncek’te düğününü yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanan İncek düğün salonları listesi sitemizde! İncek düğün salonlarının kapasite bilgilerinden fiyatlarına kadar her bilginin güncel olarak yer aldığı kategorilerimizden beğendiğiniz İncek düğün salonuna ya da davet alanına özel teklifte bulunabilirsiniz.

İncek düğün salonları, tarihi düğün mekanları, açık veya kapalı davet alanları gibi çeşitli hizmetleriyle sizleri mest edecek firmalarla tanışma fırsatı işte tam karşınızda!

İncek Düğün Organizasyon Firmalarıyla Tanışın!

Yıllarca hayalini kurduğunuz o muhteşem günde sizin canınızı hiçbir şey sıkmamalı ve mutluluğunuza odaklanmalısınız.

Profesyonel bir organizasyon ekibiyle tüm organizasyon boyuna sevdiklerinizle ilgilenebilir ve sevdiğinizle birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Detaylarla organizasyon firmaları uğraşırken siz mutluluğunuzun hiçbir anını kaçırmazsınız. Düğününüzü en unutulmayacak konseptlerde planlamak ve deneyimli bir ekiple çalışmak için İnce düğün organizasyonu firmalarıyla hemen iletişime geçin!

İncek Kına Mekanları ve Fiyatları

Yüzlerce İncek kına mekânı ve firmaları arasından dilediğin konsepti size sunabilecek ve tüm organizasyonunuzu başarıyla planlayacak ve yönetecek bir firmayı sitemiz üzerinden seçmek çok kolay! İncek kına mekânları ve fiyatları listesinden beğendiğin mekânlarla iletişime geçebilir ve beklentilerinizi karşılayacak İncek kına mekânlarıyla hemen tanışabilirsiniz. İncek kına organizasyon firmalarıyla da anlaşarak kısa süre içerisinde misafirlerinize özel showlar hazırlayabilir ve onlara unutulmaz bir akşam yaşatabilirsiniz.

İncek Gelinlik Mağazaları ve Moda Evleri

Hayallerinizi süsleyen o muhteşem gelinliği elleriyle işleyen İncek gelinlik mağazaları ve moda evleri de sizleri bekliyor! Gelinlik modellerinden fiyatlarına kadar her bilgiyi kolaylıkla alabileceğiniz İncek gelinlik mağazaları ve moda evlerine dilerseniz özel fiyat teklif formu da gönderebilirsiniz.

İncek Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Sayfasına Mutlaka Göz Atın!

Kuşkusuz düğün fotoğraflarınızı nasıl çektireceğinizi uzun zamandır planlıyor ve hayalini kuruyorsunuz. Düğün fotoğraflarınızın nesilden nesile gösterileceğini düşünerek düğün fotoğrafçınızı iyi seçmeniz gerektiğini en az bizim kadar sizler de biliyorsunuz. İncek profesyonel düğün fotoğrafçısı sayfasında sizleri onlarca düğün fotoğrafçısı bekliyor! En kaliteli düğün fotoğraflarını ve farklı düğün fotoğrafı konseptlerini sizlere sunabilecek İncek düğün fotoğrafçılarıyla tanışmak için acele edin!

0
%