Desktop cover Mobile cover

Saray

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Saray için Genel Bilgiler

Saray Düğün Salonları

Ankara Saray düğün salonları bölgenin en prestijli salonları arasında yer alır. Kazan ilçesi sınırları içinde bulunan Saray, Ankara’nın hemen çıkışındadır. Farklı bölgelere yakın bir lokasyonda bulunan Saray, düğün tercihlerinin de önemli bir kavşağında yer alır. Düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyon türlerinde Saray’ın sunduğu imkanlar ilk sıralarda yer alır. Kır bahçeleri hem davetler, hem de düğün fotoğrafçısı için ideal mekanlardır. Saray düğün mekanları fiyatları bakımından da oldukça caziptir. Gelinlik ve damatlık giymeden önce müstakbel eşinizle Saray’ın mekanlarını ve salonlarını inceleyin! Mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız! Sizin için bu mekanlar hakkında genel bilgileri derledik. Makalemiz, Saray’daki düğün planlarınız için size yol gösterebilir.

Saray Düğün Salonları Alternatifleri

Saray düğün mekanları bölgenin en müstesna köşeleridir. Çeşitli davetler için ideal olan bu mekanlar, kır bahçelerinden düğün salonlarına kadar çeşitli konseptlerdedir.

Saray bölgesinde genellikle kır düğünü bahçeleri bulunuyor. Bu bahçeler hem davetler, hem de çeşitli organizasyon türleri için kullanılıyor. Ayrıca hem kır bahçesi hem de düğün salonu tarzında mekanlar da bulunuyor. Bazıları da restoran tarzı bir konseptle nişan ve kına gibi davetler için uygun seçenekler sunuyor.

Kır bahçelerinde kuş seslerine havuzların fıskiye sesleri eşlik ediyor. Göz alıcı doğal güzellikleri bulunan bahçeler, düğünlerde davetlilere keyifli anlar yaşatıyor. Saray düğün mekanları ve salonları hem özellikleri hem de fiyatları bakımından tercih ediliyor. Bu bahçelerde hem dış mekan hem de düğün fotoğrafları için gelinlik ve damatlık ile düğün fotoğrafçısı karşısında poz veren çiftlere rastlayabilirsiniz.

Evlilik ve düğün organizasyonları dışında sünnet, yemekli kurumsal toplantılar ve resepsiyonlar için de Saray düğün mekanları tercih ediliyor. Ayrıca, bu mekanlar kokteyller, barbekü partileri ve çeşitli kutlamalar için de elverişli imkanları ile göz dolduruyor.

Düğün davetiyesi bastırıp dağıttıktan sonra düğün arabası süslemelerini yaptırabilir ve Saray düğün mekanları fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bu bölgedeki birçok firma catering firmaları ile çalışmaya izin veriyor. Böylece davetlilerinize, seçeceğiniz düğün konseptine uygun bir yemek menüsü sunabilirsiniz. Ayrıca, Saray’daki düğün mekanlarının deneyimli aşçıları da istediğiniz lezzetleri size sunabilir.

Bazı mekanlar 500 bazıları da bin 500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Açık ve kapalı alanları, çocuk oyun parkları, çocuk bakım odaları, mescitler gibi artılarla davetliler için çeşitli hizmetler sunuluyor. Bu mekanlarda düğün yapmak için çok sebep var!

Ayrıcalıklı düğünlerin mekanları olarak bilinen Saray düğün salonları da hem hizmetleri hem de fiyatları bakımından oldukça cazip bir seçenektir. Birçok çiftin hayallerini süsleyen kır düğünü seçenekleri de Saray bölgesini cazip yapan faktörlerdir. Ankara-Kazan yolu üzerinde çok sayıda kır düğünü mekanı bulabilirsiniz. Bu mekanlar, bölgenin düğün mekanı ihtiyaçlarını büyük oranda karşılıyor. Verdikleri hizmetlerle de prestij kazanmış durumdalar. Saray bölgesindeki mekanları incelemeden düğüne karar vermeyin!

Saray Düğün Mekanlarına Davetlisiniz!

Ankara Saray düğün salonları ve mekanları fiyatları bakımından her keseye uygun seçenekler sunuyor. Düğün fotoğrafçısı çekimleri öncesi düğün konseptinizi belirleyin. Daha sonra DüğünBuketi’ni ziyaret edin. DüğünBuketi, Saray düğün mekanları özellikleri ve fiyatları gibi çeşitli kriterleri sizin için derledi. Saray bölgesindeki salonlar ve mekanlar hakkında tek adresten bilgi edinebilirsiniz. Mekanların kapasiteleri, konseptleri ve sundukları hizmetleri DüğünBuketi sayfasından değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, düğün uzmanı danışmanlardan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sizin de Saray düğün mekanları hakkında tecrübeniz varsa bu sayfada paylaşarak bölgede mekan araması yapan çiftlere yardımcı olabilirsiniz. Sarayda düğün için Saray’ı seçin!

Ankara Saray Düğün Mekanları

Ankara bölgesindeki çiftlerin tercih ettikleri başlıca düğün salonları Saray lokasyonunda ön plana çıkıyor. Cennet gibi bir düğün gecesi yaşatan Ankara Saray düğün salonları, çiftlerin hayallerini tamamıyla gerçeğe dönüştürüyor. Gelin ve damadın olduğu gibi ailelerin de en önemli günü olduğunun farkında olan mekanlar, uzman ekipleri sayesinde kusursuz detayları gözler önüne seriyor. Konukların ağırlanmasından düğün konseptine kadar büyük bir hazırlık yapan Ankara Saray düğün salonları ile size sadece hayal etmek kalıyor. Kır düğününden salon düğününe kadar seçenekler sunan, havuz başında parti ile devam eden eğlenceli konsept düşünen çiftleri de unutmuyorlar. Çiftlerin düğün gecelerinde olmasını istediği tüm detaylar, anlaşma çerçevesinde sunuluyor.

Ankara Saray Kır Düğünü

Ankara Saray bölgesinde, son dönemlerin modası olan kır düğünü konsepti de ön plana çıkıyor. Havuzlu ve bol yeşilli bahçeleri ile doğal bir ortamı çiftlerin ve misafirlerin ayağına seriyor. Keyifli ve ferah bir ortamda yeni hayatlarına başlamak isteyen çiftler, klasik kır düğünü olduğu gibi kendi istedikleri gibi farklı detaylar da yapabilirler. Özellikle son yılların trendi olan bohem tarzdaki kır düğünleri, Ankara Saray kır düğünü konseptlerinde bir araya geliyor. Masa süslemelerinden ışıklandırmaya kadar konsepte uygun seçenekler sunan Ankara Saray kır düğünü ekipleri sayesinde, unutulmaz bir gece geçirmeniz kaçınılmaz.

Ankara Saray Düğün Salonları Fiyatları

Ankara Saray düğün salonları fiyatları, değişkenlik gösteriyor. Nişan, kına, toplantı, etkinlik gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan Saray düğün salonlarında kullanılan hizmet ve konsepte göre fiyat aralıkları değişmektedir. Ücretsiz teklif alma imkanı sunan Saray düğün salonları ile konseptinizi ve hangi hizmetlerden yararlanacağınızı belirtmeniz halinde sizin için en uygun seçenekler belirlenecektir. Fotoğraf, catering, konuk karşılama, düğün öncesi hazırlık, pasta, müzik, ışıklandırma, süsleme gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde tamamlayan Ankara Saray düğün salonları ile iletişime geçerek kır, salon ya da havuz başı düğünleri için dilediğiniz gibi fiyat alabilirsiniz.

0
%