Desktop cover Mobile cover

Çayyolu

Düğün Mekanları

Akman Rönesans

Akman Rönesans

Ankara, Çankaya
1500 Maks. Kişi • 480 ₺ Başlangıç Fiyatı
Akman Rönesans

Akman Rönesans

Ankara, Çankaya
1500 Maks. Kişi • 480 ₺ Başlangıç Fiyatı
Velo Wedding

Velo Wedding

Ankara, Çankaya
1000 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı
Park Lamore Kır Düğünü

Park Lamore Kır Düğünü

Ankara, Çankaya
750 Maks. Kişi • 384 ₺ Başlangıç Fiyatı
Balıklı Bahçe

Balıklı Bahçe

Ankara, Çankaya
750 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Kalıpçızade Çayyolu Bride

Kalıpçızade Çayyolu Bride

Ankara, Çankaya
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Kalıpçızade Çayyolu Bride

Kalıpçızade Çayyolu Bride

Ankara, Çankaya
250 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Makas by Erdem Kıramer

Makas by Erdem Kıramer

Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför

Mustafa Kalkan Pehlivan Kuaför

Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kuaför Ömer Yalçın

Kuaför Ömer Yalçın

Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Çayyolu için Genel Bilgiler

Ankara’nın Yeni Değeri: Çayyolu

Ankara’nın giderek gelişen ve nezih bir ortama sahip olan beldesi Çayyolu düğün yapmak isteyen çiftlere bol alternatif sunuyor.

Çayyolu, başkent Ankara’nın merkezi konumundaki Çankaya ilçesine olan bağlılığıyla stratejik konumu dolayısıyla dikkat çekerken; tarihi, doğa dokusu ve son zamanlarda artan gelişme ivmesiyle dikkat çeken, geliştikçe değer kazanan ve güzelleşen bir mahalle.
Son zamanlarda modernleşen yüzüyle beğeni kazanan ve Ankaralıların giderek daha çok tercih etmeye başladığı Çayyolu düğün yapacak çiftlere de düğün salonları ve farklı fiyatları arasından seçim yapabilecekleri bol alternatif sunuyor.

Çayyolu düğün salonları arayışınızı Düğün Buketi ile kolay ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sitemizde yer alan birçok Çayyolu düğün salonunu, düğün firmaları ve organizasyonunuz için aradığınız her şeyi inceleyerek firmalar arasında kıyaslama yapabilir, size en çok hitap eden firmayı bulabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz firmanın sayfasını ziyaret ederek firma hakkında bilgi edinebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir, firma ile veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Çayyolu’nda Keyifli Organizasyonlara İmza Atın

Çayyolu, gelişen ve modernleşen yüzüyle olduğu kadar doğası ile de Ankara gibi büyük bir şehirde yaşayanların kaçamak noktası halinde. Doğayla birlikteliğini yitirmemiş nadir bölgelerden biri olarak doğal güzelliklere sahip yapısı ve şehirlerin gürültülü, aceleci yaşantısından çok uzakta keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir bölge. Bu da Çayyolu’nun hem günlük hem de özel organizasyonlar için tercih edilir bir nokta olmasını sağlıyor.

Günlük aktiviteler için elverişli mekanlara sahip olan Çayyolu; nişan, düğün, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenler, kurumsal etkinlikler, özel davet ve kutlamalar gibi birçok organizasyon için ev sahipliği yapacak mekanları içinde barındırıyor.

Çayyolu Düğün Salonları

Çayyolu, içerisindeki mekanlarla farklı tarzlara, farklı ekonomik düzeye, farklı konseptlere oldukça elverişli. Lüks bir düğün organizasyonundan daha uygun maliyetli bir organizasyona, kapalı düğün salonu alternatiflerinden otel salonları, otel bahçesi, kır düğünü, havuz başı düğünü gibi alternatifleri, birçok konsepti, mekanları ve uygun fiyatları ile Çayyolu sizi bekliyor. Bu mekanlara Düğün Buketi ile erişebilir, birçok mekan arasında size en çok hitap eden mekanı bulabilirsiniz.

Düğün mekanı seçimi birçok çiftin stres yaşamasına neden olabiliyor. Ancak unutmayın o gün sizin partnerinizle en özel gününüz. Aşağıdaki önerilerimizle bugünü güzel kılacak en önemli unsur olan düğün salonu seçiminizi daha kolay ve keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

Düğün salonları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut. Bunlardan biri öncelikle çift olarak ne istediğinize, nasıl bir düğünün içerisinde yer almak istediğinize karar vermek. Çayyolu düğün salonları arasında kapalı mekanlar, havuz başı, kır düğün salonları gibi birçok farklı mekan türü ve birçok farklı hizmet şekli yer alıyor. Çift olarak nasıl bir düğün istediğinize karar vermeniz size mekan seçimi konusunda eleme ve daha sağlıklı bir araştırma yaparak karar verme imkanı sağlayacaktır.

Kır Düğünü İsteyenlere...

Çayyolu düğün salonları arasında özellikle kır düğün mekanları dikkat çekiyor. Bahar ve yaz aylarında doğal güzelliklerin içerisinde, kusursuz bir düğün hayal ediyorsanız Çayyolu kır düğün salonları hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Açık hava ya da kır düğünü konseptindeki bir mekanda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız size bir tavsiyemiz var: Beğendiğiniz ya da incelemekte olduğunuz düğün salonlarının davetlilerinizi ağırlayabileceğiniz kapalı bir alanı olup olmadığına dikkat edin ve seçiminizde bu noktayı göz önünde bulundurun. Tabii ki önemli olan hayalinizin hiçbir aksaklığa uğramadan gerçekleşmesi. Ancak olası olumsuz hava koşullarına karşı alacağınız önlemle hem siz hem de davetlileriniz daha keyifli bir organizasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Sitemizden, Çayyolu düğün salonları içerisinde bulunan açık hava düğün salonlarından, bu özelliği karşılayacak yapıda dizayn edilmiş mekanları inceleyebilirsiniz.

Çayyolu düğün salonları içerisinde kapalı düğün salonu arayışınız varsa bu isteğinizi de karşılayacak mekanlar mevcut. Tek olarak hizmet veren kapalı düğün salonları, düğün yapabileceğiniz oteller ve günlük olarak hizmete açık kafe - restoran gibi işletmeler ve tesisler de bu seçenekler içerisinde yer alıyor. Düğününüzü kapalı bir mekanda yapmanın size en büyük katkısı her mevsim, her türlü hava koşulunda organizasyonunuzun sekteye uğramadan eğlencenizin sürebilecek olması.

Çayyolu düğün mekanları içerisinde yerini alan restoran tarzında şık mekan dizaynı ve profesyonel ekibiyle hizmet veren bu alternatifleri de organizasyonunuz için değerlendirebilirsiniz. Düğünler daha geniş çaplı organizasyonlar olduğundan bu tarz işletmeleri nişan, kına gibi etkinlikleriniz için değerlendirmeniz de mümkün.

Düğün Salonu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Düğün mekanının açık bir mekan mı yoksa kapalı bir mekan mı olacağına karar verdiyseniz, şimdi seçim yapacağınız detaylarla düğününüzü hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz kılabilirsiniz.

Seçtiğiniz düğün salonunun hem sizin hem de davetlileriniz için ulaşılabilirliği, yani konumuna dikkat etmelisiniz. Özellikle büyük şehirlerin ulaşım ve park sorununu yaşamamak için mekanın ulaşım kolaylığı, otoparkı/vale hizmeti bulunup bulunmadığı gibi hususları önceden inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Salonun size sunacağı hizmetlerin beklentinizi karşılayıp karşılamadığı da seçim yaparken karşınıza çıkacak bir diğer noktadır. Düğün paketi içerisinde;

 • Yemekli / yemeksiz seçim yapabileceğiniz menü,
 • Masa – sandalye süslemesinden müziklere,
 • Dilediğiniz konsepte uygun olarak yapılabilecek hazırlık,
 • Dışarıdan organizasyon, catering ve video – fotoğraf çekim desteği alabilme

gibi hizmetlerin bulunup bulunmadığı ile birlikte hizmetler karşısında ödemeniz gereken fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak seçim yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.
Firmaların düğün paketi hizmetlerini gözden geçirirken davetli sayınızı, davetlilerinizin sosyal ve kültürel yapısını göz önünde bulundurmanız size yol gösterecektir. Örneğin yemekli bir düğün mü yoksa ikramlık seçeneklerinin bulunduğu bir düğün mü, alkollü mü yoksa alkolsüz içecek servisi mi, kişi başı mı yoksa masa geneli servis mi verilmesini istiyorsunuz? Bunlar firmalar ve fiyatları ile birbirinden ayrıldığı gibi davetlilerinizin de düğününüzden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayacak ayrıntılardır.

Hayalinizdeki Düğün Tarzını Belirleyin!

Birçok farklı tarza hitap edecek biçimde farklı şekillerde dizayn edilmiş düğün salonları için düğününüzü yapmak istediğiniz tarz ve konsepte de önceden karar vermeniz, sizin için salon seçiminde kolaylık sağlayacaktır.

 • tarihi,
 • otantik,
 • geleneksel,
 • modern,
 • retro - vintage ruhlu,
 • avangard,
 • lüks,
 • sade veya temalı

bir düğün gibi farklı anlayış ve tarzlardan yansıtmak istediğiniz birine karar vermenizle birlikte size hitap eden mekanı bulmanız, kıyaslama ve seçim yapma işiniz kolaylaşacaktır.

Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışma fikri kimi firmalar tarafından kabul görürken kimi düğün salonlarında yalnızca salonun verdiği imkanlar kullanılarak organizasyon gerçekleştirilebilir. Çayyolu düğün salonları arasında yukarıda saydığımız hizmetleri sağlayan ya dış hizmet alabileceğiniz birçok mekan mevcuttur.

Yukarıdaki örneklerle daha aklınıza gelen ve gelecek birçok soru işareti için ön bilgileri, sitemizde beğendiğiniz düğün salonunun ilgili sayfasına girerek alabilirsiniz. Davetli kapasitesi, açık – kapalı mekan imkanı, kişi başı ve paket başlangıç fiyat bilgileri, düğün salonu konumu, verilen paket dahili ve ekstra hizmetler gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca mekan sayfalarının yan tarafından bulunan ücretsiz fiyat teklifi alma ve firma ile iletişime geçme kısmından, firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirken dilerseniz firma yetkilisi ile de direkt iletişime geçebilirsiniz.

Düğününüz İçin Her Detay Çayyolu’nda

Ankara, evlilik hazırlığı içinde bulunan çiftler için tüm hazırlıkları kolaylıkla yapabileceğiniz bir şehir. Gelinlikten hediyeliklere düğün adına aradığınız her şeyi bu şehirde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta Ankaralıların yanı sıra yakın çevredeki şehirlerde yaşayanlar için de Ankara düğün hazırlıkları için biçilmiş bir kaftan adeta. Ankara gibi bir şehirde bulunmanın nimetleri elbette Çayyolu’na da yansımış vaziyette.

Çayyolu düğün salonları ile olduğu kadar hem kendi hem de Çankaya bünyesindeki gelinlik, damatlık, nişan ve kına geceleriniz için elbise alışverişleriniz için abiye mağazaları, hediyelik seçimi yapabileceğiniz dükkanları ile düğününüz için aradığınız her detayı halledebilmeniz için size seçenekler sunuyor.

Evlilik yoluna adım atmış herkes hayallerini süsleyen kusursuz, muhteşem ve kendini yansıtan bir gelinlik giymeyi arzular. Düğün Buketi ile hayalinizdeki elbise, bindallı, gelinlik veya damatlık siz kendinizi çok yormadan sizin olabilir. Çayyolu düğün salonu araştırmanızı yaparken sitemizden bir yandan da gelinlik ve abiye elbise mağazası arayışınızı gerçekleştirebilir, en özel gününüzde hem masumiyetin simgesi hem göz alıcı hem de tamamıyla siz olduğunuz bir gelinlikle eşinizin ve sevdiklerinizin beğenisini kazanabilirsiniz.

Fotoğrafın Önemi...

Bir düğünün olmazsa olmazı, en güzel anlarınızı ölümsüz kılacak, ömrünüz boyunca ilk günkü mutluluğunuzu yansıtacak düğün fotoğrafları. Eğer anlaşma sağladığınız düğün salonu firması, size sunduğu hizmetlerin içerisine düğün fotoğrafı ve video çekimi hizmetini de dahil ediyorsa, çekiminizi bu imkanlarla yaptırabilirsiniz. Eğer ekstra bir hizmete tabi tutuluyorsa ve firma dışarıdan bir fotoğrafçıyla çalışmaya izin veriyorsa, Çayyolu düğün fotoğrafçılarından biri ile çekiminizi yaptırabilirsiniz.

Ankara’nın gözde mekanlarından biri olmaya başlayan Çayyolu, hem çevresinde hem de kendi bünyesinde bulunan fotoğraf stüdyoları ile düğün fotoğrafçısı seçimleriniz için sizi bekliyor. Çayyolu’ndaki fotoğrafçıların birçoğu, genel çekimlerin yanı sıra düğün fotoğrafı, video çekimi ve son zamanların trendi dış mekan çekim hizmeti de veriyor. Dış mekan çekimlerinizi düğün günü, düğün öncesinde veya sonrasında yaptırabilirsiniz. Dış mekan çekimlerinizi Çayyolu ve civarındaki birçok alanda rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi Ankara’nın tarihi ve doğal güzellikleri açısından zengin dokuya sahip bir şehir oluşunu da değerlendirebilir, şehrin birçok noktasında çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınız düğününüzden geriye sizinle kalacak tek şey olabilir… Bu yüzden fotoğrafçı seçiminde dikkatli davranmalısınız. Bir fotoğrafçının içinize sinebilecek en kesin yanı size sunabileceği örnek çekimleridir. Fotoğrafçınız ile anlaşma sağlamadan önce, onun daha önce çekimini yaptığı dış çekim ya da düğün fotoğraflarını inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz.

Çayyolu Düğün Mekanlarında Birçok Organizasyon Gerçekleştirilebiliyor

Düğün salonu dendiğinde veya düğün salonu arayışına girildiğinde mekanların sadece düğün organizasyonlarına hizmet verdiği düşünülebiliyor. Ancak Çayyolu düğün salonları, bu anlayışın üzerini çizerek birçok farklı tarzın yansıdığı birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Ankara’daki şık organizasyonların adresi Çayyolu düğün salonları ile nişan törenleri, kına, düğün, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, toplantılar, bayi toplantıları, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, özel davetler, kokteyl, doğum günü ve baby shower gibi kutlama organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çayyolu düğün salonları ve düğün yapılabilecek mekanlar arasında 1.000 kişi ve üzerine hizmet verebilecek geniş çaplı mekanlar bulmak mümkün iken nişan, kına gibi daha küçük çaplı organizasyonlarınız için elverişli estetik açıdan zengin ancak daha az davetli kapasitesine sahip mekanlar bulmanız da mümkün.

Çayyolu düğün salonları içerisinden size en çok hitap eden mekanı bulduğunuzda, profesyonel bir ekip, yüksek hizmet kalitesi ve kusursuz bir organizasyon ile hayalleri süsleyen bir düğünün baş kahramanı siz olabilirsiniz.

Çayyolu Düğün Salonları ve Fiyatları

Çayyolu’nun doğal güzellikleri arasında sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir organizasyon gecesini sizlere sunabilecek yüzlerce düğün salonu Çayyolu’nda sizi bekliyor. Çayyolu’nun sessizliği ve şehirden uzakta oluşu ise kır düğünü yapacakları oldukça cezp etmeyi başarıyor.

Düğün alışverişi listesinde en tepede yer alan düğün mekanı seçimi birçok çift için zaman sıkıntısı demek. Düğüne aylar kala hala düğün mekanı bulamayan çiftler ise stres ve telaşa kapılabiliyor. Her bütçeye göre düğün paketi olan Çayyolu düğün salonlarını detaylı olarak araştırmalı ve en mutlu gününüzü riske atmamalısınız. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm araştırmalarda mekan hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir ve düğün salonu yöneticileriyle iletişime geçerek merak ettiğin her şeyin yanıtını alabilirsiniz.

Çayyolu düğün salonları, tarihi mekanları veya düğün otelleri gibi sayısız düğün mekanı alternatifi burada!
Düğün konseptiniz ne olursa olsun sitemizde alternatif düğün mekanlarını kolaylıkla listeleyebilir ve bu mekanların kapasitesinden ulaşım bilgisine kadar her detayını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çayyolu lüks düğün mekanları sayfasında yer alan tüm düğün mekanlarına dilerseniz özel teklif gönderebilir sizin bütçenize en çok uygun teklifi veren Çayyolu düğün salonuyla anlaşabilirsiniz.

Vintage gibi farklı düğün konseptleri için sıkça tercih edilen Çayyolu sosyal tesisleri ve tarihi düğün mekanlarını da inceleyebilir, hayallerinizdeki konsepti sizlere sunabilecek deneyimli ekip ve mekanlarla özel gecelerinizi planlayabilirsiniz.

Çayyolu Kına Mekanları Araştırmalarınıza Büyük Kolaylık!

Çayyolu kına mekanları, fiyatları ve özellikleri araştırmalarınızda sizlere ücretsiz hizmetimizle tüm firmaları karşılaştırabilir ve en çok beğendiğiniz mekanda kına gecenizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Çayyolu gelinlik mağazaları ve moda evleri sizi sabırsızlıkla bekliyor!
Tüm gelin adaylarının gönlünde yatan gelinliği tasarlayan ve diken gelinlik mağazaları ve moda evleri en az sizin kadar heyecanlı olsa gerek. Sizlerin hayallerini süsleyen o gelinlikleri gerçek kılan Çayyolu gelinlik mağazaları ve moda evleri ise sitemizde sizi bekliyor!

Profesyonel çayyolu düğün fotoğrafçısı hizmeti veren firmalarla online tanışma fırsatı!
Düğün fotoğrafları geleneklerimizin bir parçası. Pasta yerken, dans ederken ve ayağa basarken ki görüntülerin manevi değeri paha biçilemez. Sizlerin bu anlarını ölümsüzleştirecek yüzlerce Çayyolu düğün fotoğrafçısı ise sitemizde sizi bekliyor!

Çayyolu Düğün Organizasyon Firmaları Hakkında En Çok Merak Edilenler Bu Platformda!

Düğününüzü mükemmelleştirecek ve tüm organizasyon boyunca olası pürüzleri engelleyecek bir uzman arıyorsanız Çayyolu düğün organizasyon firmaları sizin taleplerinize yanıt verebilir. Hayal ettiklerinizi bir bir gerçekleştirirken organizasyonunuzun kusursuz sürmesini sağlayan Çayyolu düğün organizasyon firmaları hakkında her şeyi detaylı olarak burada bulabilirsiniz.

Ankara’nın şehir gürültüsünde uzakta bir ilçe olan Çayyolu’nda düğün yapmak isteyen tüm çiftler Çayyolu düğün salonları ve fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapıyorlar. Araştırmalar sonucunda beğendikleri firmalarla görüşen çiftler bazen zaman sıkıntısı yaşayabiliyor. Bunu önlemek için bizim hızlı sistemimizden faydalanın, fiyat teklifi alarak hemen tarihinizi ve beğendiğiniz firmalarda yerinizi ayırtın.

0
%