Desktop cover Mobile cover

Üçkuyular

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Üçkuyular için Genel Bilgiler

Üçkuyular Düğün Salonları

Üçkuyular, İzmir’in en nezih semtlerinden biri olmasıyla biliniyor ve oldukça şık düğün salonlarına sahip. İzmir sakinlerine doğal güzellikleri ve zarif dekorasyonları bir arada sunan Üçkuyular bölgesindeki düğün salonlarını ve organizasyon mekanlarını keşfetmeye hazır mısınız? Düğün Buketi organizasyon ekibi sizler ne kadar uzakta olursanız olun Üçkuyular’ın gözde yerlerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Düğün salonları hakkında fikir sahibi olup karar aşamasında zorlanmamanız için daima buradayız. İncelediğiniz firmalar ve mekanlar hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinizi süsleyen kır düğününe de misafirlerinizi güvenle ağırlayacağınız bir düğün salonuna da burada zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

İzmir Üçkuyular Düğün Mekanı Seçenekleri

İzmir, Üçkuyular’da evlenmeyi planlayan çiftler için birçok fırsat mevcut. Sahile yakın oluşu ve bakımlı sokaklarıyla şehrin en güzel bölgelerinden biri Üçkuyular. Haliyle düğün salonları, otelde düğün fırsatları, kır düğünü, kaliteli restoranlar, düğün mekanları ve deniz manzaralı kutlamalar açısından hayli zengindir. Sizin düğününüzü gerçekleştirmek istediğiniz mekan ve konsepte göre yüzlerce seçeneği filtreleyebilir ve hayallerinizdeki düğünü kolayca planlayabilirsiniz. Doğayı seven çiftler için sitemizde bulunan mükemmel kır düğünlerinin yanında, yemekli düğün planlayanlar için de kaliteli hizmet veren mekanlar mevcut.

Üçkuyular düğün mekanları, kına, nişan, sünnet, mezuniyet balosu hatta kurumsal etkinlikler için bile kutlama yapmaya uygundur. Tagi Event gibi mükemmel hizmetin yanında güleryüzlü personeliyle sizleri memnun edecek firmalar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üçkuyular Düğün Salonları Fiyatları

  • Düğün salonu fiyatları 7.500 TL - 10.000 TL arasında olduğunuz söyleyebiliriz.
  • Kına organizasyon mekanları işe kişi başı 10 TL - 30 TL arasında değişmekte.

Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız birçok ekipmanı sağlayan mekanlar hizmette kusur etmiyor. En güzel günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duydukları kadar sizleri o günde yalnız bırakmamak adına en uygun fiyatları sunuyor. Her kutlamanın olmazsa olmazları orkestra, süslemeler, fotoğraf ve video çekimi gibi faktörler, misafirler için daima en iyi yerlerden seçiliyor.
Her bütçeye uygun olan fiyatlandırmalar ise konsepte göre değişiyor.

Hangi organizasyon mekanının kapısını tıklatırsanız fark etmez. Hepsi birbirinden nezih bu düğün salonları misafirlerine en güzel kutlamayı yaşatma konusunda iddialı.
Sizlere en uygun organizasyon mekanını bulmak için sitemizin filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Sorularınızı yöneltmek için ise daima ücretsiz danışma hattımıza bağlanabilirsiniz.

Sizlere şimdiden mutluluklar dileriz!

0
%