Desktop cover Mobile cover

Çiçekliköy

Düğün Mekanları

Çadır Wedding & Event

Çadır Wedding & Event

İzmir, Bornova
1000 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şelale Wedding & Event Hall

Şelale Wedding & Event Hall

İzmir, Bornova
500 Maks. Kişi • 580 ₺ Başlangıç Fiyatı
Köyüm Wedding Event

Köyüm Wedding Event

İzmir, Bornova
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Badem Düğün Dernek

Badem Düğün Dernek

İzmir, Bornova
300 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Şelale Wedding & Event Hall

Şelale Wedding & Event Hall

İzmir, Bornova
500 Maks. Kişi • 120 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir İndirimleri

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Çiçekliköy için Genel Bilgiler

Çiçekliköy'de Düğün

Çiçekliköy düğün mekanları, doğasıyla ve düğün mekanlarıyla son derece dikkat çekiyor. Pazar kahvaltılarının vazgeçilmez yeri olan Çiçekliköy, aynı zamanda kır düğünleri için de sıkça tercih ediliyor. İzmir’de, Bornova’ya bağlı Çiçekliköy, orman içinde huzur dolu bir düğün için vazgeçilmez bir yer. Hem şehrin karmaşasından uzak, hem de şehre çok yakın olması bölgenin avantajlarından bir tanesi.

Çiçekliköy düğün salonları sadece düğünler için değil, daha birçok organizasyon için de ev sahipliği yapıyor. Örneğin nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve mezuniyet geceleri için de hizmet veriyorlar. Çiçekliköy düğün mekanlarının hizmetlerinden ve avantajlarından bahsedeceğimiz yazımızda mekan fiyatları hakkında da bilgi vereceğiz. Aynı zamanda Çiçekliköy kır düğünü mekânları ve fiyatlarını karşılaştırmak için mekânlardan fiyat teklifi alabilir, fotoğraflar ve yorumları inceleyebilirsiniz. Hazırsanız Çiçekliköy düğün mekanlarına dair her şeyi bulabileceğiniz yazımıza geçebiliriz!

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları Burada!

İzmir’in en güzel kır düğün mekânlarının yer aldığı bu kategoride, Çiçekliköy’de bulunan tüm kır düğünü mekânlarını kolaylıkla görebilirsiniz. Kır düğünü meraklıları için özenle hazırlanan konseptleri ve hizmet detaylarını inceleyebileceğiniz bu kısımda aynı zamanda kır düğünü mekanı fiyatlarını da görebilirsiniz.

Çiçekliköy kır düğünü mekanları arasında bir seçim yapmakta zorlanırsanız da sizlere kıyaslama özelliği burada sunuluyor! Kapasiteden fiyata, mekan özelliklerinden sunulan hizmet detaylarına kadar her kriteri mekanlar arasında kıyaslayabilir, bütçenize ve size en uygun Çiçekliköy kır düğünü mekanını seçebilirsiniz.

Çiçekliköy Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Doğanın içinde, temiz havasıyla ön plana çıkan Çiçekliköy, İzmirli çiftlerin en çok tercih ettiği yer olmasının yanı sıra İzmirlilerin özellikle hafta sonları kahvaltı için de sıkça tercih ettikleri bir yer. Kır düğünü için tercih edilmesinin en büyük sebebi ise; sahte çimlerle dekore edilmiş mekanların veya çay bahçesi gibi sadece çimlerin olduğu bir mekanın aksine, gerçek ağaçların çimlerin olduğu geniş ve doğal bir ortama sahip olmasıdır.

Konsept olarak gerçek bir kır düğünü istiyorsanız sizin için en doğru adres Çiçekliköy olacaktır. Çok özel bir konumda bulunan Çiçekliköy düğün mekanları süslemeler ve ışıklandırmalarla size hayallerinizdeki kır düğününü yaşatıyor. Sadece ortamıyla değil, işletmelerin kalitesiyle de dikkat çekiyor. Unutulmaz, mükemmel bir düğün için tercih edebileceğiniz mekanlardan birkaçı; dekor ve süslemeleriyle dikkat çeken Nanda Düğün Salonu, elit bir kır düğünü için Badem Düğün Dernek, 23 yıllık tecrübesiyle Atlıhan, doğayla bütünleşen atmosferiyle Keyfizade Butik Kır Bahçesi gibi birbirinden şirin düğün mekanları.

İzmir’e ve çevre illere yakınlığı dolayısıyla da İzmir’in yanı sıra Manisa ve Aydın taraflarından da düğün veya organizasyon için gelenler oluyor. Çiçekliköy’ün adı ve şöhreti kulaktan kulağa yayılıyor, diyebiliriz. Çiçekliköy, yaklaşık olarak İzmir’den 20 km, Bornova’dan 6 km mesafede yer alıyor. Özel aracınızla İzmir merkezinden 15-20 dakika gibi kısa bir sürede Çiçekliköy düğün mekanlarına ulaşabilirsiniz. Bu kadar yakınınızda böyle bir yer varken, sıradan bir çay bahçesinde düğün yapmak zorunda kalmazsınız. Kır düğününü, kır düğünü gibi yaparsınız.

Kır Düğünü Yapmak İsteyenlerin İzmir’de Rotası: Çiçekliköy

Bornova’ya bağlı olan Çiçekliköy kahvaltı salonları, davet alanları ve doğal yaşam parklarıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini topluyor. Özel davetlerde yemek ve kutlama gibi tüm konseptlerinizi güvenle yapabileceğiniz mekânları bünyesinde bulunduran Çiçekliköy’de birçok kır düğünü mekânı alternatifiniz var.

Sizin hayallerinizi süsleyen kır düğünü mekânını bulmak ise buradan çok kolay! Çiçekliköy’deki tüm kır düğünü mekânlarını aramalarda listeleyebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz Çiçekliköy kır düğünü mekânlarını ise birbirleriyle kıyaslayabilir ve gerek fiyat gerekse de hizmet kapasitesi açısından sizin için en uygun kır düğünü mekânını seçebilirsiniz.

Profesyonellere En Mutlu Anlarınızı Emanet Edin, Pişmanlık Yaşamayın!

En mutlu anlarınıza çok kısa bir süre kaldıysa bu anlarınızı profesyonel ellere emanet etmek için acele edin! Düğün, nişan ya da kına fak etmeksizin en özel anlarınızı mükemmel kılacak ve sorunları size yansıtmadan çözebilecek profesyonel organizasyon ekibine mutlaka ihtiyacınız olacak. Siz düğününüzle veya konuklarınızla ilgilenirken diğer yandan sorunlarla organizasyon ekibiniz ilgilenecek!

Mutluluğunuzun tavan yapacağı düğün gecenizde hiçbir sorunla uğraşmamalı ve o anları en güzel anılar biriktirerek ölümsüzleştirmelisiniz. Çiçekliköy düğün organizasyonu yapan firmalarla tanışarak bu anlarınızı güvenle uzmanlara emanet edebilir ve rahatlıkla düğün gecenizin keyfini sürebilirsiniz. Çiçekliköy düğün organizasyonu firmalarıyla tanışmak ve fiyat teklifi almak için acele edin!
Birbirinden farklı konseptleri sizlere sunabilecek olan Çiçekliköy düğün organizasyon firmalarını karşılaştırarak da sizin için en doğru organizasyon firmasını bulabilirsiniz. Kapasite, ulaşım veya fiyat gibi sizin için en önemli kriterleri sistemimiz sayesinde kıyaslayarak bütçenize ve gönlünüze hitap eden Çiçekliköy düğün organizasyonu firmasını kolaylıkla bulabilir ve hemen detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Çiçekliköy Düğün Mekanları Hizmetleri

Kır düğünü yapmak isteyen tüm çiftler İzmir’de Çiçekliköy’ü tercih ediyor. Bornova’ya çok yakın bir konumda yer alan Çiçekliköy doğanın tam ortasında yer alıyor ve mis gibi havasıyla özlediğimiz orman kokusunu bizlere sunuyor.
Çiçekliköy gerek her ilçeye yakın oluşu gerekse de alternatifleri sizlere sunabilmesi açısından düğün döneminde sıkça çiftler tarafından tercih ediliyor. Çiçekliköy kır düğünü mekanları ve fiyatları konusunda sizleri en güncel bilgiyi alabileceğiniz bu kategorimizde Çiçekliköy kır düğünü mekanları ve fiyatları sayfasında davet ediyoruz!

Çiçekliköy Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Hizmetleri Sizi Bekliyor!

Aşkınızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştiren düğün fotoğrafları çekimi için profesyonel düğün fotoğrafçılarıyla anlaşmanızda fayda var. Baskısı veya çekim kalitesi iyi olmayan düğün fotoğraflarıyla karşılaşmamak için profesyonel düğün fotoğrafçılarıyla tanışmalı ve portföylerini incelemelisiniz.

Tüm profesyonel düğün fotoğrafçılarının galerilerini burada görebilir ve müşteri yorumlarını okuyabilir, fotoğrafçılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çiçekliköy düğün fotoğrafçısı araştırmalarınız için kategori ve arama olanaklarımızı kullanarak doğru tercihi kolaylıkla yapabilir ve ölümsüzleşecek en güzel düğün fotoğraflarınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

0
%