Desktop cover Mobile cover

Şirinyer

İzmir İndirimleri

Marşandiz Organizasyon

2023 Rezervasyonları Ocak Sonuna Kadar %10 İndirimli

Marşandiz Organizasyon

Nişan Organizasyonları Ocak Sonuna Kadar Sadece 2.000 TL
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Şirinyer için Genel Bilgiler

Şirinyer Düğün Mekanları

Düğün planları yapılırken en fazla ön plana çıkan yerlerden bir tanesi, düğün salonu seçimi. Şirinyer düğün salonları da çok uzun bir süredir çiftlere istediklerini en iyi şekilde vermek adına çeşitli hizmetler veriyorlar. Böyle olunca da çiftlerin düğün salonu fiyatları konusunda yapmakta oldukları araştırmalar sırasında karşılarına onlarca farklı seçenek çıkabiliyor. Bunlar içinden en uygunun seçilmesi adına ise üzerinde dikkatlice durulması gereken pek çok farklı detay çıkıyor. Tüm detaylara dikkat edilmesi halinde çiftlerin isteklerini karşılayabilecek tarzda düğün salonu seçimini yapmak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor. Fakat çiftler kalabalık organizasyonların yapılmasını sağlayacak olan kişiler yaptıkları yanlışlar yüzünden farklı sorunlarla karşılaşabiliyor.

Egenin incisi, muhteşem doğal güzellikleri ve tarihi güzellikleri ile donatılmış güzel şehir İzmir’in adı gibi şirin ilçesi Şirinyer ve onun birbirinden güzel düğün salonları. Şirinyer düğün mekanları, siz mutlu çiftlerin hayalindeki rüya gibi bir düğün günü için onlarca düğün salonu çeşidi ve onlarca ek hizmetlere ev sahipliği yapıyor. Kalitenin her zaman ön planda tutulduğu İzmir Şirinyer düğün salonları evlenmek isteyen tüm çiftlere şık ve unutulmaz bir düğün sözü veriyor. Her düğün tipi için birbirinden farklı, zengin ve güncel düğün salonları listesi ile İzmir Şirinyer Düğün Salonları sizlerin hizmetinde.

Bu özel gününüzü daha da unutulmaz kılabilecek düğün salonlarını gelin daha yakından inceleyelim.

İzmir Şirinyer’de Harika Salon Düğünleri İmkanı

Çeşitli düğün tiplerine özel birbirinden güzel düğün salonlarına ev sahipliği yapan İzmir Şirinyer, evlenmek isteyen mutlu çiftler için ideal bir seçenek.

Her ne kadar İzmir denilince güzel doğası ve eşsiz havası ile kır düğünleri akla gelen ilk düğün tipi olabilir. Ama salon düğünleri de mutlu çiftlere bu özel günleri için oldukça çeşitli alternatifler sunmaktadır. Çünkü bir salon düğününü tercih etmek için pek çok mantıklı sebep vardır ve bu sebepleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Her mevsimde ideal olan bu güzel salon düğünleri sayesinde asla ve asla havayı düşünüp endişe etmenize gerek kalmaz.
 • Havalandırma sistemleri ile gece boyunca ferah ve ideal sıcaklıkta bir atmosfer eşliğinde dans edebilirsiniz.
 • Asla topuklu ayakkabınızın toprağa batma gibi bir derdi olmaz.
 • Düğün salonunuz şehrin tam göbeğinde olacağı için davetlileriniz kolaylıkla bu harika geceye ulaşabilir.
 • Düğününüzü kapalı salon düğünü olarak gerçekleştirmeye karar verseniz bile düğün salonlarının bahçe imkanları ile son andaki karar değişikliklerini kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.
 • Ve yine geniş konuk kapasiteleri ile salon düğünleri kalabalık düğünler için biçilmiş bir kaftandır.

Lokomotif düğün salonu, Manolya düğün salonu ve Belediye düğün salonu başta olmak üzere pek çok salon mekanı seçenekleri ile İzmir Şirinyer siz mutlu çiftler için hizmet vermektedir.

Mekan Seçerken Dikkat Edilecekler

İncelemelerin sonrasında ortaya çıkan Şirinyer düğün salonlarının her biri farklı sayıdaki misafirleri ağırlayabilecek tarzda hazırlanmaktadır. Dolayısıyla düğün, nişan, kına ya da mezuniyet için alan arayışına girildiği zaman ilk aşamada ne tarzda bir organizasyon yapılması istendiğinin belirlenmesi önemlidir. Bu sayede gerçekleştirilecek olan düğün salonu araştırmaları sırasında hangi etkenleri ön plana çıkartılması gerektiği ile alakalı net bilgiler ile incelemelerini yapmış olacaklardır. Bölgede düğün salonları fiyatları ile alakalı incelemeler yapılırken insanların karşılarına iki farklı seçenek çıkıyor.

İnsanların isteklerinin yerine getirebilmesi adına hazırlanmış olan belediye düğün salonu alternatifleri de mevcut. Özellikle de son dönemlerde çiftlerin büyük bir kısmı tarafından sıklıkla tercih edilen bir seçenek olmaya başladı. Bunun tek sebebi ise uygun fiyatlar ile insanlara istedikleri düğünü organize etmelerini sağlamak değil. Ayrıca başta düğün olmak üzere her türlü organizasyonun en etkili şekilde sağlayabilirsiniz. Deneyimli kişilerin yapmakta olduğu çalışmalar sayesinde organizasyonlar ile alakalı akılda yer edebilecek olan soruların hepsinin cevapları alınmış olacaktır. Belediye düğün salonu oldukça geniş kapasiteli olduğu için her türlü kalabalık Şirinyer düğün organizasyonu herhangi bir sorun oluşmadan kolaylıkla yapılmış olmaktadır.

İdeal Düğün Mekanınızı Seçerken Dikkat Edilecekler

Şüphesiz birbirini seven her çiftin birbirlerine sonsuza kadar evet diyecekleri o büyüleyici günden beklentisi tamamen farklıdır. Bu büyük gün için organize edilecek mekan, ömürlerinin kalanı boyunca yaşayacakları tüm anılar için mutlu çiftlerin başlangıç noktası olarak akıllarda kalacaktır. Kısacası düğün mekanı, gelin ve damattan sonra bu önemli günün en çok konuşulan objesi olacaktır. Peki bu kadar önemli olan bu düğün mekanına karar vermek kolay mıdır? Tabiki de hayır! Pek çok kriterin göz önünde bulundurulması gereken bu seçimde gelin ve damat oldukça titiz olmalıdır. Öyleyse gelin bu kriterlere biraz daha yakından bakalım:

 • Mekana karar vermenin en önemli kriterlerinden biri davetli kişi sayınızdır. Davetli sayınız ile mekanınızın kapasitesi uyum sağlamaz ise kendiniz en güzel gününüzde karışık bir durumun içinde bulabilirsiniz.
 • Diğer önemli madde ise evleneceğiniz tarih. Bu özel tarihin hangi mevsime denk geldiği ve hatta hangi güne denk geldiği evlenmek istediğiniz düğün mekanını oldukça etkilemektedir.
 • Tutmak istediğiniz düğün salonunun çalışma prensiplerini, çalışma saatlerini ve size sağlayabilecekleri her türlü imkanı öncesinden bilmeniz ve incelemeniz gerekmektedir.
 • Düğün salonunuz kapalı bir düğün salonu olacaksa havalandırma koşullarını mutlaka önceden kararlaştırıp incelemelisiniz.
 • Misafirleriniz için konaklama opsiyonları sağlayan düğün salonlarını tercih etmek sizleri oldukça büyük bir yükten kurtaracaktır.
 • Yemekli, yemeksiz veya sadece kokteyl hizmetleri ile karşınıza çıkacak catering hizmetlerini oldukça iyi incelemelisiniz.

Bu kadar önemli nokta varken sizin için ideal düğün salonunuzu belirlemek bir hayli zor bir süreç. Bu heyecanlı ve önemli süreçte sizlerin yükünü oldukça hafifletmek için varız. Düğün salonunuzun seçiminden ek hizmetlere her aşamada bizler ile iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Rüya Gibi Bir Düğün İçin Her Detay

Hayallerinizi süsleyen o büyüleyici düğün gününüzün şüphesiz pek çok olmazsa olmazı vardır. Rüya gibi bir gelinlik, şık bir damatlık, duvağınıza uygun bir gelin başı, buketiniz ile uygun çiçeklerle süslenmiş gelin arabası, mutluluğa adım atacağınız düğün salonu ve dahası…

Diğer önemli olmazsa olmazımız tabiki müzik! Bu muhteşem gecenin büyülü açılış dansından, gecenin sonunda oluşan o muhteşem halay kuyruğunun coşkusunu doğrudan etkileyen en önemli etmen olan müzik, düğün tipine karar verildikten sonra en kısa sürede ayarlanmalıdır. Canlı müzik, orkestra, DJ ya da düğün müzik gruplarından sizin için en idealine karar verip bir an önce rezervasyon yaptırmanız oldukça önemlidir.

İlk dansınızı edeceğiniz düğün müziğine karar verdikten sonra diğer zorlu ama bir o kadar keyifli etmenlere ilerleyebilirsiniz. Mesela düğün fotoğrafçınız. Şüphesiz ki düğün gününüzün ne kadar muazzam olduğunu seneler geçse bile aynı etki ile size hatırlatacak yegâne şeyler fotoğraflardır. İyi bir fotoğrafçı ve doğru bir ışık ile bu muntazam günün senelerce eskimeyecek ve aynı büyüleyici atmosferi yaratacak fotoğrafların çekilmesi çok olağandır. Günümüzde oldukça gelişen düğün fotoğrafçılığı ile artık mutlu çiftler hayallerindeki karelerin içine çok daha rahat girmekteler. Fakat diğer her şey gibi düğün fotoğrafçısı seçmek de oldukça zordur. Öncelikle ne istediğini net olarak bilmeniz ve istediklerinizi fotoğrafçınızın size sağlayabileceğinden emin olmanız gerekmektedir. Ne yazık ki her fotoğrafçı size istediğiniz kareleri yakalayamaz. Bu noktada siz mutlu çiftler için hizmet verecek onlarca fotoğrafçı İzmir Şirinyer’de hizmet vermektedirler.

Bu yoğun tempo ile hayatınızın en özel gününe hazırlanırken en ufak bir düşünceyi bile kafanıza takmamanız adına sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler için hazırladığımız ve paylaştığımız düğün mekanları ve düğün organizasyonları hizmetlerimizi dugunbuketi.com adresinden ya da iletişim kanallarımız ile takip edebilirsiniz.

İzmir Şirinyer Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir Şirinyer düğün salonları evlenmek isteyen çiftlerin sadece evlilik günlerinde değil diğer özel günleri olan nişan ve kına organizasyonlarında da hizmet vermektedirler.

Bunların dışında da sünnet, kurumsal etkinlikler, açılış geceleri, mezuniyet etkinlikleri ve çeşitli lansman etkinlikleri için de elverişli ortamlar yaratmaktadırlar.

İzmir Şirinyer düğün salonlarında istenilen organizasyonlara özgü nitelikteki çeşitli catering opsiyonlarından, ses, sahne ve ışık ayarlamalarına kadar olan geniş hizmet yelpazeleri ile misafirlerine özel profesyonel bir hizmet sunulmaktadırlar. Mezuniyet organizasyonları için de uygun ortam ve hizmetler sağlayan İzmir Şirinyer düğün salonları etkinliğe katılacak kişi sayısına ve sunulacak hizmetlere göre öğrencilere uygun fiyatlar sunmaktadır.

İzmir Şirnyer düğün salonlarında siz değerli misafirlerin küçük servis paketleri mi yoksa profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan detaylı yemek paketleri mi tercih edip etmeyeceğinize bağlı olarak çeşitli fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Ve yine organizasyonunuza davetli misafirlerinizin sayısı fiyatlandırma esnasında önemli etki yaratmaktadır. Organizasyon türüne, seçtiğiniz catering hizmetine ve davetli sayısına göre değişen paket fiyatlarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Masal gibi güzel bir düğün günü için sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunma politikası ile hareket eden İzmir Şirinyer düğün salonlarındaki unutulmaz deneyiminiz için sayfamızda sıraladığımız mekanları ve bu mekanların sizlere sağlayabileceği özel fırsatları inceleyebilir ve teklif almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Anılarınızı Ölümsüzleştirin

İnsanların Şirinyer düğün salonu seçimi yapmaları esnasında düğünün nasıl olacağı, kaç saat süreceği, ne tarzda ekstraların ekleneceği gibi detayların göz önünde bulundurulması ile beraber düğün salonları fiyatları netleştirilmiş olacaktır. Düğün salonu çalışmaları sona erdikten sonra ise artık sıra düğün fotoğrafçısı seçimine geliyor. Çünkü her ne kadar şimdilerde bu konu ile alakalı oldukça farklı çalışmalar yapan kişiler olsa da her bir fotoğrafçı istekleri yerine getirme konusunda başarılı sonuçları ortaya koyamayabiliyor. Böylesi durumların önüne geçilmesi adına ise mutlaka düğün fotoğrafçısı seçimi ile ilgili dikkatli araştırmalar yapılmalı, mutlaka deneyimli fotoğrafçılar ile çalışılarak başarılı iç ve dış çekim işlemleri gerçekleştirilmiş olacaktır.

Özellikle de belediye düğün salonu oldukça güzel bir manzaraya sahip olduğu için bu alanda yapılacak olan dış çekim çalışmaları ile beraber ortaya tahmin edilenden muhteşem sonuçlar çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bölgedeki farklı düğün salonu alternatifleri de yine kendine özgü manzaraları ile yalnızca misafirlerin iyi zaman geçirmelerine yardımcı olmayacak, aynı zamanda yapılacak olan çekimler ile beraber oldukça güzel anıların ölümsüzleştirmesi de sağlanmış olacaktır. yalnızca düğün değil bununla beraber kına, nişan, mezuniyet gibi aynı anda kalabalık bir grubun eğlenmesini sağlayacak olan organizasyonların en iyi şekilde hazırlanması adına gerekli olan tüm detayların üzerinde durulması ile beraber birçok kişinin yapmaktan korktuğu tüm organizasyon planları tahmin ettiklerinden kolay bir şekilde yapılmış olacak, geriye de sadece istenildiği gibi eğlenmek kalacaktır.

0
%