Desktop cover Mobile cover

Kaynaklar

Düğün Mekanları

Karnaval Luxury

Karnaval Luxury

İzmir, Buca
1250 Maks. Kişi • 60 ₺ Başlangıç Fiyatı
Karnaval Luxury

Karnaval Luxury

İzmir, Buca
1250 Maks. Kişi • 60 ₺ Başlangıç Fiyatı
Majör Garden Kır Düğünü

Majör Garden Kır Düğünü

İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lavinya Wedding & Event

Lavinya Wedding & Event

İzmir, Buca
800 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Karnaval Luxury

Karnaval Luxury

İzmir, Buca
1250 Maks. Kişi • 60 ₺ Başlangıç Fiyatı
Değirmenci Kır Düğün Salonları

Değirmenci Kır Düğün Salonları

İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 55 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Eren Çiftliği

Eren Çiftliği

İzmir, Buca
1200 Maks. Kişi • 40 ₺ Başlangıç Fiyatı
Doğam Restoran

Doğam Restoran

İzmir, Buca
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
CeviZade Wedding & Event

CeviZade Wedding & Event

İzmir, Buca
700 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yaprak Kır Düğün Salonları

Yaprak Kır Düğün Salonları

İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Marbella Event Hall

Marbella Event Hall

İzmir, Buca
1000 Maks. Kişi • 175 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Vera Çiftlik

Vera Çiftlik

İzmir, Buca
800 Maks. Kişi • 70 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lavinya Wedding & Event

Lavinya Wedding & Event

İzmir, Buca
800 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Doğam Restoran

Doğam Restoran

İzmir, Buca
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
CeviZade Wedding & Event

CeviZade Wedding & Event

İzmir, Buca
700 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir İndirimleri

Zeytin Ev Kır Düğün Salonu

Hafta İçi Düğünlerinde (Pazartesinden Perşembeye) 8.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla! - Zeytin Ev Kır Düğün Salonu

Lavinya Wedding & Event

Temmuz ve Ağustos Ayına Özel Anlaşmalarda %20 İndirim Fırsatı ile Hafta Sonu Etkinlikler 35.000 yerine 28.000 TL

Lavinya Wedding & Event

Temmuz ve Ağustos Ayına Özel Anlaşmalarda %20 İndirim Fırsatı ile Hafta İçi Etkinlikler 30.000 yerine 25.000 TL

Lavinya Wedding & Event

Kına Gecesi Etkinliklerinde Kına Tahtı Ücretsiz!

Lavinya Wedding & Event

2024 Mayıs ve Haziran Aylarına Özel Yıl Sonuna Kadar Anlaşmalarda %20 İndirim!

Lavinya Wedding & Event

300 Kişilik Organizasyonlar Hafta İçi 50.000 TL Fiyatıyla!

Lavinya Wedding & Event

Cuma ve Pazar Günü 300 Kişilik Organizasyonlar 60.000 TL Fiyatıyla!

Lavinya Wedding & Event

Cumartesi 300 Kişilik Organizasyonlar 70.000 TL Fiyatıyla!

Marbella Event Hall

Havuz Başı Düğün Organizasyonları 35.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Marbella Event Hall

2023 Erken Rezervasyonlarında 20.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Doğam Restoran

200 Kişi ve Üzeri Etkinliklerde %10 İndirim Fırsatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kaynaklar için Genel Bilgiler

Hayalleriniz Kaynaklar Düğün Salonları ile Gerçekleşsin

Hayallerinizdeki düğünü yapabileceğiniz Kaynaklar düğün salonları İzmir’in Buca ilçesine bağlı. Merkeze yakın konumu, enfes manzarası ve mekan çokluğu ile Kaynaklar, İzmir’in en gözde düğün alanlarından. Eğer siz de masalsı bir düğün hayal ediyorsanız Kaynaklar düğün salonları ile iletişime geçebilirsiniz.

Her çift gibi siz de düğününüzün unutulmaz olmasını istiyorsanız, detayları Kaynaklar düğün salonu yetkilileri ile konuşmaya başlayabilirsiniz. Hepsinin, rüyalarınızı süsleyecek bir düğüne ev sahipliği yapabileceğine eminiz.

Bu yazıda sizlere Kaynaklar düğün salonlarının avantajları ve mekanlarının fiyatları gibi bilgileri aktarmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de Ege’nin incisi İzmir’de düğün yapmak istiyorsanız burayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tercih etmeden önce yapmanız gereken tek şey ise düğününüzün detaylarının hayalini kurmak.

Kaynaklar Düğün Salonları

Kaynaklar Düğün Salonları genellikle bahçeli mekanlar olarak karşımıza çıkıyor. Geniş ve yemyeşil bahçeleri ile Kaynaklar kır düğünü mekanları, aynı zamanda kapalı alan seçenekleri ile de karşımıza çıkıyor. Bahar aylarının yağmur riskine karşı mekanların kapalı alan seçeneklerinin olması bir avantaj.

Düğün Buketi’nde en lüks mekanlardan uygun fiyatlı mekanlara kadar birçok seçenek mevcuttur. Sizler de bu seçenekler arasından size en uygun olanını bulmak için arama bölümümüzü kullanabilir, firmaları karşılaştırabilirsiniz.

Kaynaklar Düğün Salonlarının Fiyatları

Düğün salonları fiyatları istekleriniz ve firma fiyatlandırmasına göre değişkenlik gösterir. Firmaların hazır paketlerine dahil olursanız daha avantajlı bir fiyatlandırma ile karşılaşabilirsiniz. Yine de kendinizi sınırlandırılmış hissetmeyin. Bazı mekanlarda menüde değişiklik seçeneği gibi farklılıklar yapabilirsiniz.

Fiyatları etkileyen en büyük unsurlardan birisi de konuk sayınızdır. Bu nedenle fiyat teklifi talep etmeden önce konuk sayınızı belirlemiş olmanız işinize yarayacaktır. Aynı şekilde düğününüzden istediğiniz hizmetler de düğün fiyatlarını etkilemektedir. Bu nedenle firma ile fiyatları konuşurken tüm bu seçenekleri belirlemiş olmanızda fayda olacaktır.

Kaynaklar Düğün Mekanları ve Avantajları

Buca Kaynaklar düğün salonları kalabalık konuklarınızı ağırlamakta zorluk çekmeyeceğiniz mekanlardan. Aynı zamanda siz değerli misafirleri için birbirinden farklı organizasyon seçenekleri ile Kaynaklar, sizleri memnun edecek.

Hem açık hem kapalı alan seçeneklerinin avantajından daha önce bahsetmiştik. Bunun yanı sıra birçok farklı mekan seçeneği de bir başka avantajı. Kaynaklar’da Lokomotif Düğün Salonu, Gözde Kır Düğün Salonu, Vera Kır Düğün Salonu gibi birçok seçeneğiniz mevcut.

Sitemizde bazı firmaların fiyatları konusunda birtakım fırsatlar ve kampanyalar yaptığını göreceksiniz. Düğün Buketi kullanıcılarına özel yapılan bu fırsatlar ile siz de hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Düğün döneminiz ile Kaynaklar düğün mekanlarının avantajlı dönemleri aynı tarihlere denk gelmeyebilir. Fakat yine de fiyat konusunda hayal kırıklığına uğramayacağınıza eminiz.

Nasıl Etkinlikler Gerçekleştirebilirsiniz?

Kaynaklar düğün Salonları sadece düğün değil, birçok etkinliği gerçekleştirebileceğiniz mekanlar olarak dikkat çekmektedir. Kır düğünü burada gerçekleştirebileceğiniz ilk etkinlik stili olsa da seçenekleriniz oldukça geniş. Kına, sünnet, nişan, mezuniyet ve baby shower gibi özel günlerinizi Kaynaklar düğün salonlarında kutlayabilirsiniz. Aynı zamanda şirket yemekleriniz, bayi toplantılarınız gibi kurumsal etkinliklerinizi yine bu mekanlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Araması Nasıl Yapılır?

Düğün buketi üzerinden Kaynaklar düğün salonlarını ararken bu aramayı filtreleme özellikleri ile daraltabilirsiniz. Paket başlangıç fiyatı ya da hizmetler ve özellikler alanlarında yapacağınız seçim sonucu mekanları filtrelemiş olursunuz.

Doğru sonuca etkili ve hızlı bir şekilde ulaşmak için bu filtreleri kullanmanız gerekir. Kır düğünü ya da kapalı salon düğününü ayırt etmek için de kullanabilirsiniz. Fakat tüm mekanlarda genel bir tarama yapacaksanız filtreleri kullanmak zorunda değilsiniz.

Firmaları Sıralayın

Firma araması yaparken firmaları alfabetik olarak sıralayabilirsiniz. Bu sayede aramanızı yarıda kesmen zorunda kalırsanız nereden devam edeceğinizi bilebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için pratik olduğunu düşündüğümüz bu özellik sayesinde saatlerce arama yapmak zorunda değilsiniz. Arada aramanıza bir kahve molası verip sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Firmaları Karşılaştırarak Karar Verin

Gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğiniz için mekan arayışına girdiyseniz sitemiz üzerinden birbirinden profesyonel firmaları görüntüleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken düğününüzde neler olmasını istediğinizi, mekanda olmasını beklediğiniz özellikleri ve konuk kapasitesini bilmek.

Aramanız sonucunda karşınıza çıkan firmaları birbiri ile kıyaslayabilirsiniz. Hizmet alanları, mekan özellikleri, ulaşım ve buna benzer birbirinden farklı özellikleri sitemiz üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Elinize kağıt kalem alarak bu karşılaştırmaya başlamamanız için bir neden yok. Bu karşılaştırma sonucunda hayallerinizdeki mekanı bulacağınıza eminiz. Düğününüzün muhteşem geçmesi için elinden geleni yapacak olan firmaları bir başka karşılaştırma yöntemi ise fiyatları.

Sitemiz Üzerinden Fiyatları Karşılaştırın

Buca Kaynaklar düğün salonlarını isterseniz fiyatları üzerinden de karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi aşmadan cebinize uygun düğün mekanlarını tespit etmiş olursunuz. İsteklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz firmaları fiyatları konusunda karşılaştırmak için yapmanız gereken tek şey ise teklif almak.

Firma bilgilerinin bulunduğu sayfanın sağ tarafında bulunan “Ücretsiz teklif al” formunu bizlere göndererek sizler için özel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Forma gerekli iletişim bilgilerinizi ve düğününüz için düşündüğünüz detaylar ile konuk sayınızı belirtirseniz en yakın fiyat teklifine ulaşabilirsiniz.

Birden fazla firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey ise farklı firmalara fiyat sorarken aynı özellikleri sıraladığınızdan emin olmanız. Örneğin farklı firmalara farklı konuk sayısı söylerseniz bu fiyatların değişmesine sebep olur.

Arama bölümümüzde bulunan firma adı ile arama seçeneği sayesinde firmalara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Örneğin sitemiz üzerinden yaptığınız aramalarınız sonucunda bir firma ile anlaşmayı düşünüyorsunuz. Bunun için firmayı tekrar aramanıza gerek yok. Bunun yerine bu bölüme firma adını yazarak arama yapabilirsiniz.

Bu alan firma adını tam girerseniz direkt olarak firmaya ulaşabilirsiniz. Fakat firma adından bir kelime girerseniz karşınıza birden fazla seçenek çıkabilir. Bu tip bir durumla karşılaşmamak için ya firma adını tam girmelisiniz ya da dikkatli olmalısınız.

Düğün Buketi Her Zaman Yanınızda

Aklınıza takılan her soruya yanıt vererek kafa karışıklıklarınızı gidermek, sizlere yardımcı olmak için çabalıyoruz. Bu nedenle sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Firma bilgilerinin bulunduğu sayfadaki mesaj bölümü sayesinde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kaynaklar bölgesinde hayal ettiğiniz kır düğünü ya da kapalı mekandaki düğünü bulmanıza yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda deneyim ve fikirlerinizi de yorumlar bölümünden bizlere ve diğer kullanıcılarımıza iletebilirsiniz.

Sitemizde Bulabileceğiniz Diğer Hizmetler

Düğün Buketi sizleri sadece Kaynaklar düğün salonları gibi mekanlar ile buluşturmakla kalmıyor. İç ve dış mekan çekimleriniz için düğün fotoğrafçısı, yemekli organizasyonlarınız için catering firmaları ve daha fazlası ile bir araya gelebilirsiniz.

Aynı zamanda sizler için hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları Rehberi” ne de göz atabilirsiniz. Burada gelinlik ve damatlık modellerinden özel gün elbisesi ve takım elbiselere kadar bir sürü öneri bulabilirsiniz. Popüler trendleri ve fikirleri yakından takip etmek için sitemizi takipte kalmanız yeterli.

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Sitemizde siz değerli kullanıcılarımızın yorumlarına her zaman önem veriliyor. Sizlerin yorumları sayesinde giderek büyüyen bir aile oluyoruz. Ayrıca Düğün Buketi’nde yer alan yorum bölümleri sadece bizim için değil diğer kullanıcılarımız için de oldukça yararlı.

Kafası karışık çiftlerimizin mekan arayışlarında sizlerin görüş ve deneyimleri önemli olabilir. Bu nedenle bir yakınınız burada düğün, nişan veya başka bir organizasyon gerçekleştirdiyse; ya da siz de mekanda etkinliğinizi gerçekleştirirseniz, gerçekleştirdikten sonra yorumlarınızı bizler ile paylaşmayı unutmayın. Firma bilgilerinin alt bölümünde yer alan yorum bölümü ile birbirimize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kaynaklar'da yaşadığınız tecrübeleri bizlere yorum olarak yazmayı unutmayın.

Aradığınız Her Şey Elinizin Altında

İzmir ülkemizin en büyük kentlerinden birisi olarak görülürken modern tarzı ve gelenekleri ile birlikte düğünler için de en uygun şehirlerden birisi oluyor. Bu doğrultuda kişiler İzmir merkezde ve çevre şehirlerde düğünlerini yapmaya karar verirken karşılarına yüzlerce mekan seçeneği çıkıyor. Kır düğünü yapmayı düşünen kişiler farklı seçenekleri değerlendirmeye alırken salonlarda düğün yapacak olan kişiler sitemiz tarafından sunulan diğer seçeneklere göz gezdiriyor. Kaynaklar düğün salonları arasından seçim yapmayı düşünen kişiler son dönemde oldukça popüler olan bu mekanlardan birisini rahatlıkla tercih edebiliyorlar. Kaynaklar kına gecesi mekanları arasından seçim yapacak olan kişiler de yine sitemizden bu mekanların tüm özelliklerine ulaşabiliyor.
Mekanların fotoğraflarını inceleyerek size en uygun düğün mekanını bulun!

Kaynaklar kır düğün salonu hakkında bilgi almak isteyen kişiler sitemize girerek mekan aramasını yaptıklarında bu alan hakkında gerekli tüm bilgileri alabiliyorlar. Yüzlerce mekanın tamamını gezme şansı olmayan kişiler sitemizde fotoğrafları inceleyerek en doğru kararları verebiliyorlar. Kaynaklar kır düğünü için oldukça uygun bir bölge olurken son dönemin de en popüler alanlarından birisi olarak görülüyor.

Bu aşamada sitemizden kişiler resimleri rahatlıkla incelerken bunun için de herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorlar. Ayrıca bu düğün salonu için organizasyon hizmetlerini sunan firmalar da aynı ekranda karşınızda oluyor. Böylece düğünlerin planlanması aşamasında tüm işlemler gerçekleştiriliyor.

Düğün Mekanları ve Organizasyon Firmalarına Kolayca Ulaşın

Her sene Kaynaklar düğün salonları fiyatları üzerinde ciddi değişimler yaşanıyor. Bu değişimler içerisinde de kişilerin en iyi fiyatları yakalaması çok büyük bir önem taşıyor. Kişiler erken rezervasyonun oldukça avantajlı olduğunu bildikleri için biran önce kararlarını vererek görüşmeye başlamak istiyorlar.

Bu aşamada Kaynaklar kır düğün salonları fiyatları için sitemize giren kişiler kendilerine uygun olduklarını düşündükleri mekânların tüm iletişim bilgilerine sitemizden ulaşabiliyorlar. Fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgiler veren sitemiz firmaların adreslerini, telefon numaralarını ve internet sitelerini sizlere aktarıyor. Böylece de kişiler hem düğün salonları hem de organizasyon firmaları hakkında aradıkları tüm bilgilere ulaşabiliyor. Bu işlemler için sitemize girmeleri ve arama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeleri yeterli oluyor. Siz de Kaynaklar'da kır düğünü, nişan, düğün salonunda nikah vb. etkinlikler gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz üzerinden bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz!

0
%