Desktop cover Mobile cover

Düğün Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları

Süsleme Sanat Evi

Süsleme Sanat Evi

İstanbul, Beylikdüzü
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sapphire Organizasyon

Sapphire Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Erna Organizasyon

Erna Organizasyon

İstanbul, Maltepe
10000 ₺ Başlangıç Fiyatı
My Tilia Event

My Tilia Event

İstanbul, Ataşehir
400 ₺ Başlangıç Fiyatı
A34 Event Organizasyon

A34 Event Organizasyon

5.0 (7)
İstanbul, Avcılar
Mis Organizasyon

Mis Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Esenyurt
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Elizi Organizasyon

Elizi Organizasyon

4.9 (19)
İstanbul, Kadıköy
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bataş Organizasyon

Bataş Organizasyon

5.0 (3)
İstanbul, Şişli
Ceremony Event

Ceremony Event

5.0 (1)
İstanbul, Kağıthane
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları

Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon

5.0 (3)
Ankara, Çankaya
3500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Wow Organization

Wow Organization

Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hanedan Organizasyon

Hanedan Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi

Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2)
Ankara, Sincan
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Queen Wedding Organizasyon

Queen Wedding Organizasyon

5.0 (3)
Ankara, Keçiören
400 Maks. Kişi • 3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kutay Organizasyon

Kutay Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya

İzmir Düğün Organizasyonu Firmaları

Masal Gibi Davet Organizasyon

Masal Gibi Davet Organizasyon

5.0 (1)
İzmir, Konak
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Alpha Events

Alpha Events

5.0 (4)
İzmir, Konak
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tu Deseo

Tu Deseo

5.0 (2)
İzmir, Çeşme
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nazlı Wedding Organizasyon

Nazlı Wedding Organizasyon

5.0 (18)
İzmir, Konak
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diğer Şehirleri Keşfet

Antalya

Bursa

Manisa

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Düğün Organizasyonu Firmaları için Genel Bilgiler

İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde düğününüzü gerçekleştirmek için destek alabileceğiniz birçok organizasyon firması bulunuyor. Düğün gününden önce başlayıp, geceye kadar tüm eksiklikler ve ihtiyaçlar düğün organizasyonu firmaları tarafından gideriliyor. Düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlayan ve organizasyon danışmanlarıyla harikalar yaratan firmalar, uygun fiyatları ile de cezbedici seçenekler arasına giriyor.

Düğün organizasyonu fiyatları ortalama 7.500 TL'den başlayarak aldığınız hizmetlere göre 20.000 TL ve üzerine çıkabiliyor.

İstanbul'da Düğün Organizasyonu Fiyatları 2024

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda birçok düğün organizasyon firması bulunuyor. Süsleme detayları, gelin yolu, gelin tagı, çiçek dekor detayları ile kusursuz bir düğün imkanı sunuluyor. Yemekli ve yemeksiz seçeneklerle düzenlenebilecek düğün organizasyonlarında, catering hizmeti duruma göre ayarlanıyor. Alanında uzman aşçılar ile anlaşma sağlayan firmalar, İstanbul'un en iyileri arasına girmeyi başarıyor.

İstanbul özelinde düğün organizasyonu firmalarının paket fiyatları ortalama 7.500 - 10.000 TL'den açılıyor. Alınan hizmetlere göre fiyatlarda artış görülebiliyor.

İstanbul'daki düğünn organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Avrupa Yakası'ndaki Düğün Organizasyonu Firmaları

Avrupa Yakası'nda düğün organizasyon firmaları uygun fiyatlarla sizlere başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Konsept, dekorasyon, çifte özel hazırlıklar ve ek hizmetler ile şekillenen paketler, her bütçeye uygunluk göstermesi ile dikkat çekiyor. Bölgenin öne çıkan ilçelerinde, popüler olan firmalar sık tercih ediliyor.

Bölgenin öne çıkan firmaları şöyle;

 • Hülya Davet Organizasyon
 • Başak Event Flowers
 • The Game ve 212 Organizasyon
 • Bataş Organizasyon
 • Weddingland
 • Ervam Davet Organizasyon
 • Lilas Events

Avrupa Yakası'ndaki diğer düğün organizasyon firmaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Beşiktaş Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün organizasyon firmaları alanında en popüler ilçe Beşiktaş oluyor. Her bütçeye ve zevke hitap edebilecek birçok organizasyon firması ile çalışma imkanı sunuyor. Popüler düğün organizasyon firmaları arasında ilk dikkat çeken firma ise Alpares Organizasyon.

Başarılı ve profesyonel ekibiyle her ihtiyacınıza yanıt verebiliyor. Araç kiralama, mekan giydirme, konsepte uygun süsleme, ışık ve ses sistemleri, video ve fotoğraf çekim ekibi temini gibi hizmetler sunuyor. Her detayla yakından ilgilenerek kusursuz bir düğün organizasyonu yapmanızı sağlıyor.

Hülya Davet Organizasyon, sizlere hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu yapma şansı sunuyor. Gösterişli süslemeleri ile mekanın ışıltısı göz dolduruyor. Canlı ve cansız çiçek aranjmanları, lavantalar ve kuru başak dalları ile yaratıcı bir konsept oluşturuluyor. Demo masa ile zevkinize göre değişiklikler yapılabiliyor. Sizlerin tercihleri ön planda tutularak planlama yapılıyor. Şehir dışı hizmeti de veriliyor. .

Başak Event Flowers, The Game ve 212 Organizasyon firmaları da düğün organizasyonları için tercih edebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. En popüler ve profesyonel ekipleri bünyesinde bulunduran bu firmalardan dilediğiniz ile çalışma şansınız bulunuyor. 

Şişli'deki En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki bir diğer öne çıkan ilçe ise Şişli oluyor. Düğün organizasyon firması açısından yoğunluğun görüldüğü bu bölgede, çiftler kendilerine en uygun alternatifi değerlendirebiliyor. Havuz başı, kır düğünü, salon düğünü veya tarihi düğün fark etmeksizin her tür için hizmet veriliyor.

Bataş Organizasyon, uygun fiyat seçenekleri ile görkemli bir düğün organizasyonu yapıyor. Hafızalardan silinmeyecek bir düğün organize ederek eğlenmenize katkıda bulunuyor. Mekan süsleme, masa sandalye kiralama, ışık ve ses ekipman temini sağlanıyor. DJ ve müzik grubu, video fotoğraf çekimi ile eğlendiğiniz anlar ölümsüzleştiriliyor. Lezzetli ikramlar ve pasta servis hizmeti titizlikle gerçekleştiriliyor. 

Weddingland yaratıcı düğün organizasyon temaları ile çiftlerin gözde firmaları arasında yerini alıyor. Aynı şekilde Ervam Davet Organizasyon ve Lilas Events da sık tercih edilen firmalar. Hayallerinizdeki her detaya düğününüzde yer veren düğün organizasyon firmaları; çiçek aranjmanları, ışıltılı süslemeleri, şamdan detayları ile gösterişli masalar hazırlıyor.

Eğlenceli anlarınız için sanatçı ve DJ temin ediliyor. Başarılı video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor. Her özel gününüzde rahatlıkla tercih edilebilecek nitelikleri bulunuyor. Kişiye özel konsept tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile çiftlerin favorileri arasında bulunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün organizasyonu firmaları aracılığıyla mekan süsleme, konsept tasarlama ve yaratıcı fikirleri ile düğününüzü görkemli bir hale getirmek mümkün. Anadolu Yakası'daki düğün organizasyon firmaları da verilebilecek hizmetlerin en iyisi için çaba sarfediyor. Kadıköy ve Çekmeköy ilçelerinde yoğun olarak konumlanan yerler, İstanbul'un her yerine gidebiliyor.

Bölgede hizmet alabileceğiniz bazı organizasyon firmaları şunlar;

 • Elizi Organizasyon
 • Esra Gencer Event
 • Rose Events İstanbul
 • Lyla Wedding Organizasyon
 • Bukre Event Planner
 • Setup Catering Davet ve Organizasyon

Yakadaki diğer organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Kadıköy Düğün Organizasyonu Firmaları

Kadıköy'de en çok dikkat çeken düğün organizasyon firması Elizi Organizasyon oluyor. Düğün planlama, konsept geliştirme hizmetleri ile her şeyin kusursuz olması amaçlanıyor. Mekan süsleme, çiçek aranjmanları, masalar canlı ve kuru bitkiler, aksesuar detayları ile bezeniyor.

Nikah alanı çiftlerin yönlendirmesine göre özenle oluşturuluyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile en özel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Etkinlik sorumlusu ve karşılama hostesi sizinle ve konuklarınızla yakından ilgileniyor. Kır düğünü veya havuz başı düğünü için özel hazırlıklar yapılabiliyor. 

Esra Gencer Event, düğün organizasyonu konusunda iddialı bir ekiple çalışıyor. Araç kiralama, catering, barkovizyon, havai fişek gösterisi gibi detaylı hizmetler sunuyor. Rose Event İstanbul ve Lylawedding Organizasyon da aynı hizmet seçenekleri ile en iyi firmalar arasında bulunuyor.

Mekan analizi ile ihtiyaç listesi oluşturuluyor. Mekan süsleme, ihtiyaca göre masa sandalye, kapalı çadır temini yapılıyor. Tarihi düğün, sünnet düğünü, nişan ve kına gibi tüm özel günlerde hizmet veriliyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonuna en iyi şekilde ulaşılıyor. 

Çekmeköy Düğün Organizasyon Firmaları

Bukre Event Planner uygun düğün organizasyonu fiyatları ile dikkat çekiyor. Detayları ve göz alıcı süslemesi ile kişiye özel konsept tasarlanıyor. Tercih ettiğiniz çiçek aranjmanları, hasır detayları, canlı - cansız bitkilerle süsleniyor.

Işıklandırma, sahne ve ses hizmetleri ile yakından ilgileniliyor. Demo masayı düğün öncesinde görüp isteğe göre değişiklik talep edilebiliyor.

Setup Catering Davet ve Organizasyon, Organizasyon Melekleri ve Sanatlab Organizasyon, Çekmeköy ilçesinin popüler firmaları olarak biliniyor. Lezzetli ikramları ve gösterişli sunumları ile düğün organizasyonlarında unutulmaz masalar hazırlanıyor. Birbirinden lezzeti ara sıcaklar, salatalar, ana yemeklerle harika bir menü oluşturuluyor.

Farklı düğün konseptlerine özel hazırlıklar yapabilen firmalar, İstanbul'un her ilçesine hizmet vermek üzere yola çıkabiliyor. Aynı şekilde şehir dışı hizmet imkanıyla da konumun hiçbir önemi kalmadan hizmet talep edilebiliyor. 

İzmir Düğün Organizasyon Fiyatları 2024

İzmir, özellikle yaz aylarında sıklaşan düğün davetlerine özel organizasyon firması arayan çiftlere pek çok alternatif sunuyor. Yaratıcı ve göz alıcı konseptleri ile düğün organizasyonundan memnun kalacağınız profesyonel ekiplerden dilediğiniz ile çalışma fırsatınız bulunuyor. Sahil düğünü, kır düğünü, havuz başı düğünü ve nişan - söz gibi organizasyon türleriniz için bu firmalardan destek alabilirsiniz.

İzmir'de düğün organizasyonu firmalarının fiyatları ortalama 7.500 TL'den açılıyor. Alınan ek hizmetlere göre fiyatlar 10.000 - 15.000 TL ve üzerine çıkabiliyor. Tercih edebileceğiniz bazı firmalar ise şöyle;

 • Alpha Events
 • Masal Gibi Davet Organizasyon
 • Aydans Düğün & Davet & Organizasyon
 • Amore Wedding
 • SYM Event
 • Marşandiz Organizasyon

İzmir'deki diğer organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Konak Düğün Organizasyon Firmaları 

Alpha Events yaratıcı konsept tasarımları ile hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Düğün öncesinde planlama ve mekan analizi yapılıyor. Gelin yolu, gelin tagı, çiçek aranjmanları, tül detayları ve kuru bitkilerle konsept oluşturuluyor. Nişan, kına gecesi, sünnet tören, düğün gibi tüm özel günlerinizde sizlere kapılarını açıyor. 

Masal Gibi Davet Organizasyon, Hera'da Davet ve Mona Event Wedding, Konak ilçesinde başarılı isimlerden sadece birkaçı. Firmalar, avantajlı düğün organizasyon paketleri ile çiftlere kolaylık sağlıyor.

Düğün planlama hizmeti ile başlayan organizasyon akışı kusursuz şekilde ilerliyor. Havuz başı düğünden tarihi düğünü, teknede düğünden kır düğününe kadar birçok seçenek ile yanınızda oluyor.

Karşıyaka'daki Düğün Organizasyon Firmaları

Karşıyaka'da popüler olan Aydans Düğün & Davet & Organizasyon kişiye özel tasarımları ile konsept çalışması yapıyor. Birçok çiftin düğün gününü daha özel kılmayı başarıyor. Süsleme detayları, çiçek aranjmanları, şamdan ve suplalarla modern bir görüntü elde ediliyor.

Eğlenceli anlar geçirmeniz için orkestra, fasıl grupları temin ediliyor. Dans şovları, video ve fotoğraf çekimleri ile düğününüz eğlenceli bir şekilde ilerliyor. 

Amore Wedding, Namlı Wedding, Kaya Organizasyon ve Batuhan Çiçekçilik gibi firmalar da Karşıyaka'nın popüler yerlerinden. Her bir firma, unutulmaz düğün organizasyonlarına imza atıyor. Rustik, vintage ve bohem tarzları düğün konseptlerine yansıtan ekipler, farklı konseptler sunuyor.

Modern ve yenilikçi çalışma şekilleri ile farklılık arayan gelin ve damatların ilk tercihi oluyor. DJ ve orkestra, dans şovları geceye renk katıyor. Fotoğraf ve video çekimi, drone ile çekim hizmetleri veriliyor. 

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları 2024

Ankara birbirinden iddialı düğün organizasyon firmalarına ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyatları ve üstün hizmet kaliteleri ile tercih edebileceğiniz firmalar ile hayalinizdeki düğüne kavuşmanız mümkün. Masa - sandalye süslemeleri ve dekoratif eklemeler ile istediğiniz gibi bir mekan düzenlemesi yapılıyor. Firmaların ortalama düğün organizasyon fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketler  ise 15.000 - 20.000 TL civarında seyrediyor.

Öne çıkan düğün organizayon firmaları şöyle;

 • More and More Organizasyon
 • Kutay Organizasyon
 • Belissima Organizasyon
 • Alen Ajans Organizasyon
 • Damla Akça Organizayon
 • Boom Events
 • ASEM Dekor

Ankara'daki diğer düğün organizasyon firmalarını burada bulabilirsiniz.

Çankaya Düğün Organizasyon Firmaları

Çankaya'da kişiye özel konsept tasarımları ve göz alıcı süslemeleri ile başarılı düğün organizasyon firmaları bulunuyor. Yaratıcı fikirleri ve hayallerinizdeki düğünü harmanlayarak geceden mutlu ayrılmanız sağlanıyor. Mekan analizi ile ihtiyaç haline göre masa, sandalye, çadır temin ediliyor. Gelin yolu, gelin tagı, ışıklandırma ile eksikler tamamlanıyor.

Çankaya'da tercih edebileceğiniz popüler düğün organizasyon firmaları More and More Organizasyon, Kutay Organizasyon, Belissima Organizasyon ve Alen Ajans Organizasyon oluyor. Bu firmalar rengarenk tüller, masa sandalye giydirme, balonlar, çiçek aranjmanları ve düğün aksesuarları ile mekanı modern ve şık bir hale getiriyor.

Catering, fotoğraf çekimi, barkovizyon hizmetleri de isteğe göre sağlanıyor. Düğün pastası, ikramlıklar, hediyelikler gibi detaylarda incelikle yerlerini alıyor. Titiz yemek servisi, karşılama ve akışın kontrolü sağlanıyor. Keyifli bir düğün organizasyonuna imza atılıyor. 

Düğün Hazırlıkları Nasıl Yapılır?

Düğün tarihinizi belirledikten sonra mekan araştırmaları yaparak en uygun yer için rezervasyon yaptırmakla işe başlayabilirsiniz. Misafir sayınız ve konseptiniz de ilk aşamada değerlendirilmesi gereken faktörler arasında yer alıyor. Konuklara neler ikram edileceği, verilecek hediyelikler belirleniyor. Mekanla alakalı konular netliğe kavuşunca davetiye ile konuklarınıza tarihi duyurmak kalıyor.

Gelinlik ve damatlık modelinize karar verip dikim işlemlerine başlanıyor. Ayakkabı ve aksesuar ihtiyaçlarınızı gidermek devreye giriyor.Saç ve makyaj için tercih edeceğiniz kuaförünüzde randevu oluşturmak gerekiyor. Gelin arabası teminini de son iş olarak değil, öncelikli iş olarak halledilmesi gerekenler arasında bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte düğün hazırlıkları tamamlanmış oluyor.

Adım adım düğün hazırlıkları rehberini buradan inceleyebilirsiniz.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız düğün organizasyonu firmaları ile çalışabilirsiniz. Kır düğünü, tarihi düğün, teknede düğün, otelde düğün, havuz başı düğünü gibi birçok farklı konsept ve türde firmalardan yardım talep edebilirsiniz. En şık ve en unutulmaz düğünler için bir hazırlık hayal ediyorsanız uygun düğün firmalarına DüğünBuketi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz danışman ekiplerle görüşerek firmaların fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.

0
%