Desktop cover Mobile cover

Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları

Saray Davet Organizasyon

Saray Davet Organizasyon

5.0 (5)
İstanbul, Başakşehir
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sapphire Organizasyon

Sapphire Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ceremony Event

Ceremony Event

5.0 (1)
İstanbul, Kağıthane
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bataş Organizasyon

Bataş Organizasyon

5.0 (3)
İstanbul, Şişli
BAK Organizasyon

BAK Organizasyon

5.0 (5)
İstanbul, Ümraniye
A34 Event Organizasyon

A34 Event Organizasyon

5.0 (7)
İstanbul, Avcılar
Setup Catering Davet ve Organizasyon

Setup Catering Davet ve Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Çekmeköy
3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mis Organizasyon

Mis Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Esenyurt
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Elizi Organizasyon

Elizi Organizasyon

4.9 (19)
İstanbul, Kadıköy
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları

Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon

5.0 (3)
Ankara, Çankaya
3500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hanedan Organizasyon

Hanedan Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
2500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Wow Organization

Wow Organization

Ankara, Çankaya
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi

Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2)
Ankara, Sincan
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kutay Organizasyon

Kutay Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
ASEM Dekor Organizasyon

ASEM Dekor Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
312 Organizasyon

312 Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diğer Şehirleri Keşfet

Antalya

Bursa

Manisa

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Düğün Organizasyonu Firmaları için Genel Bilgiler

En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde düğününüzü gerçekleştirmek için destek alabileceğiniz birçok organizasyon firması bulunuyor. Düğün gününden önce başlayıp, geceye kadar tüm eksiklikler ve ihtiyaçlar düğün organizasyonu firmaları tarafından gideriliyor. Düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlayan ve organizasyon danışmanlarıyla harikalar yaratan firmalar, uygun fiyatları ile de cezbedici seçenekler arasına giriyor.

üç büyük şehrin haricinde Bursa, Samsun, Konya ve Adana gibi illerde de alanında başarılı düğün organizasyon firmaları bulunuyor. Kır düğünü, otelde düğün, sünnet düğünü ve nişan gibi organizasyonlar için de hizmet veren şirketler, her özel gününüzde yanınızda oluyor.

İstanbul'daki En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda birçok düğün organizasyon firması bulunuyor. Süsleme detayları, gelin yolu, gelin tagı, çiçek dekor detayları ile kusursuz bir düğün imkanı sunuluyor. Yemekli ve yemeksiz seçeneklerle düzenlenebilecek düğün organizasyonlarında, catering hizmeti duruma göre ayarlanıyor. Alanında uzman aşçılar ile anlaşma sağlayan firmalar, İstanbul'un en iyileri arasına girmeyi başarıyor.

Avrupa Yakası'ndaki Düğün Organizasyonu Firmaları ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nda düğün organizasyon firmaları uygun fiyatlarla sizlere başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Konsept, dekorasyon, çifte özel hazırlıklar ve ek hizmetler ile şekillenen paketler, her bütçeye uygunluk göstermesi ile dikkat çekiyor. Bölgenin öne çıkan ilçelerinde, popüler olan firmalar sık tercih ediliyor.

Düğün organizasyonu firmaları ve fiyatları şöyle;

Firmalar

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Hülya Davet Organizasyon

2.000 TL

5.000 TL

Başak Event Flowers

1.500 TL

4.000 TL

The Game ve 212 Organizasyon

1.500 TL

4.000 TL

Bataş Organizasyon

1.500 TL

2.500 TL

Weddingland

3.000 TL

5.000 TL

Ervam Davet Organizasyon

1.500 TL

4.000 TL

Lilas Events

1.500 TL

4.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için fiyat teklifi alınız.

Beşiktaş Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün organizasyon firmaları alanında en popüler ilçe Beşiktaş oluyor. Her bütçeye ve zevke hitap edebilecek birçok organizasyon firması ile çalışma imkanı sunuyor. Popüler düğün organizasyon firmaları arasında ilk dikkat çeken firma ise Alpares Organizasyon.

Başarılı ve profesyonel ekibiyle her ihtiyacınıza yanıt verebiliyor. Araç kiralama, mekan giydirme, konsepte uygun süsleme, ışık ve ses sistemleri, video ve fotoğraf çekim ekibi temini gibi hizmetler sunuyor. Her detayla yakından ilgilenerek kusursuz bir düğün organizasyonu yapmanızı sağlıyorlar. Düğün organizasyon fiyatları 2.000 TL'den başlıyor.

Hülya Davet Organizasyon, sizlere hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu yapma şansı sunuyor. Gösterişli süslemeleri ile mekanın ışıltısı göz dolduruyor. Canlı ve cansız çiçek aranjmanları, lavantalar ve kuru başak dalları ile yaratıcı bir konsept oluşturuluyor. Demo masa ile zevkinize göre değişiklikler yapılabiliyor.Sizlerin tercihleri ön planda tutularak planlama yapılıyor. Şehir dışı hizmeti de veriliyor. Düğün organizasyon fiyatları 2.000 - 5.000 TL arasında değişiyor.

Başak Event Flowers, The Game ve 212 Organizasyon firmaları da düğün organizasyonları için tercih edebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. En popüler ve profesyonel ekipleri bünyesinde bulunduran bu firmalardan dilediğiniz ile çalışma şansınız bulunuyor. Firmaların organizasyon başlangıç fiyatları da 2.000 TL olarak belirleniyor.

Şişli'deki En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki bir diğer öne çıkan ilçe ise Şişli oluyor. Düğün organizasyon firması açısından yoğunluğun görüldüğü bu bölgede, çiftler kendilerine en uygun alternatifi değerlendirebiliyor. Havuz başı, kır düğünü, salon düğünü veya tarihi düğün fark etmeksizin her tür için hizmet veriliyor.

Bataş Organizasyon, uygun fiyat seçenekleri ile görkemli bir düğün organizasyonu yapıyor. Hafızalardan silinmeyecek bir düğün organize ederek eğlenmenize katkıda bulunuyor. Mekan süsleme, masa sandalye kiralama, ışık ve ses ekipman temini sağlanıyor. DJ ve müzik grubu, video fotoğraf çekimi ile eğlendiğiniz anlar ölümsüzleştiriliyor. Lezzetli ikramlar ve pasta servis hizmeti titizlikle gerçekleştiriliyor. Düğün organizasyonu fiyatları ise 1.500 TL'den başlıyor.

Weddingland yaratıcı düğün organizasyon temaları ile çiftlerin gözde firmaları arasında yerini alıyor. Aynı şekilde Ervam Davet Organizasyon ve Lilas Events da sık tercih edilen firmalar. Hayallerinizdeki her detaya düğününüzde yer veren düğün organizasyon firmaları; çiçek aranjmanları, ışıltılı süslemeleri, şamdan detayları ile gösterişli masalar hazırlıyor.

Eğlenceli anlarınız için sanatçı ve DJ temin ediliyor. Başarılı video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor. Her özel gününüzde rahatlıkla tercih edilebilecek nitelikleri bulunuyor. Kişiye özel konsept tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekilleri ile çiftlerin favorileri arasında bulunuyor. Organizasyon başlangıç fiyatları ise 1.500 TL ile 5.000 TL arasında seyrediyor.

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Düğün Organizasyon Firmaları ve Fiyatları

Düğün organizasyonu firmaları aracılığıyla mekan süsleme, konsept tasarlama ve yaratıcı fikirleri ile düğününüzü görkemli bir hale getirmek mümkün. Anadolu Yakası'daki düğün organizasyon firmaları da verilebilecek hizmetlerin en iyisi için çaba sarfediyor. Kadıköy ve çekmeköy ilçelerinde yoğun olarak konumlanan yerler, İstanbul'un her yerine gidebiliyor.

Firmaların fiyatları şu şekildedir;

Firmalar

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Elizi Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Esra Gencer Event

2.000 TL

4.000 TL

Rose Events İstanbul

1.500 TL

4.000 TL

Lyla Wedding Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Bukre Event Planner

1.000 TL

1.500 TL

Setup Catering Davet ve Organizasyon

3.000 TL

5.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kadıköy Düğün Organizasyonu Firmaları

Kadıköy'de en çok dikkat çeken düğün organizasyon firması Elizi Organizasyon oluyor. Düğün planlama, konsept geliştirme hizmetleri ile her şeyin kusursuz olması amaçlanıyor. Mekan süsleme, çiçek aranjmanları, masalar canlı ve kuru bitkiler, aksesuar detayları ile bezeniyor.

Nikah alanı oluşturuluyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile en özel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Etkinlik sorumlusu ve karşılama hostesi sizinle ve konuklarınızla yakından ilgileniyor. Kır düğünü veya havuz başı düğünü için özel hazırlıklar yapılabiliyor. Elizi Organizasyon düğün fiyatları 2.500 - 5.000 TL arasında değişiyor.

Esra Gencer Event, düğün organizasyonu konusunda iddialı bir ekiple çalışıyor. Araç kiralama, catering, barkovizyon, havai fişek gösterisi gibi detaylı hizmetler sunuyor. Rose Event İstanbul ve Lylawedding Organizasyon da aynı hizmet seçenekleri ile en iyi firmalar arasında bulunuyor.

Mekan analizi ile ihtiyaç listesi oluşturuluyor. Mekan süsleme, ihtiyaca göre masa sandalye, kapalı çadır temini yapılıyor. Tarihi düğün, sünnet düğünü, nişan ve kına gibi tüm özel günlerde hizmet veriliyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonuna en iyi şekilde ulaşılıyor. Firmaların düğün organizasyon fiyatları 1.500 TL'den başlayıp 4000 TL'ye kadar yükselebiliyor.

çekmeköy Düğün Organizasyon Firmaları

Bukre Event Planner uygun düğün organizasyonu fiyatları ile dikkat çekiyor. Detayları ve göz alıcı süslemesi ile kişiye özel konsept tasarlanıyor. Tercih ettiğiniz çiçek aranjmanları, hasır detayları, canlı - cansız bitkilerle süsleniyor.

Işıklandırma, sahne ve ses hizmetleri ile yakından ilgileniliyor. Demo masayı düğün öncesinde görüp isteğe göre değişiklik talep edilebiliyor. Bukre Event Planner düğün organizasyon fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL arasında seyrediyor.

Setup Catering Davet ve Organizasyon, Organizasyon Melekleri ve Sanatlab Organizasyon, çekmeköy ilçesinin popüler firmaları olarak biliniyor. Lezzetli ikramları ve gösterişli sunumları ile düğün organizasyonlarında unutulmaz masalar hazırlanıyor. Birbirinden lezzeti ara sıcaklar, salatalar, ana yemeklerle harika bir menü oluşturuluyor.

Farklı düğün konseptlerine özel hazırlıklar yapabilen firmalar, İstanbul'un her ilçesine hizmet vermek üzere yola çıkabiliyor. Aynı şekilde şehir dışı hizmet imkanıyla da konumun hiçbir önemi kalmadan hizmet talep edilebiliyor. Düğün organizasyon fiyatları ise 1.000 TL'den başlatılarak 5.000 TL'ye kadar artış gösterebiliyor.

İzmir'deki Düğün Organizasyon Firmaları ve Fiyatları

İzmir, Ege'nin güzelliği ile esinlenen birçok mekanın yanı sıra düğün organizasyon firmaları için de sizlere seçenek sunuyor. Yaratıcı ve göz alıcı konseptleri ile düğün organizasyonundan memnun kalacağınız profesyonel ekiplerden dilediğiniz ile çalışma fırsatınız bulunuyor. Sahil düğünü, kır düğünü, havuz başı düğünü ve nişan - söz gibi organizasyon türleriniz için bu firmalardan destek alabilirsiniz.

öne çıkanlar ve fiyatları şu şekildedir;

Firmalar

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Alpha Events

1.000 TL

2.500 TL

Masal Gibi Davet Organizasyon

1.500 TL

2.750 TL

Aydans Düğün & Davet & Organizasyon

2.500 TL

5.000 TL

Amore Wedding

2.000 TL

4.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Konak Düğün Organizasyon Firmaları

Alpha Events yaratıcı konsept tasarımları ile hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Düğün öncesinde planlama ve mekan analizi yapılıyor. Gelin yolu, gelin tagı, çiçek aranjmanları, tül detayları ve kuru bitkilerle konsept oluşturuluyor. Nişan, kına gecesi, sünnet tören, düğün gibi tüm özel günlerinizde sizlere kapılarını açıyor. Düğün organizasyonu fiyatları ise 1000 TL'den başlıyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon, Hera'da Davet, çeşme Plus Ilıca Havuz Başı Düğün Davet ve Mona Event Wedding, Konak ilçesinde başarılı isimlerden sadece birkaçı. Firmalar, avantajlı düğün organizasyon paketleri ile çiftlere kolaylık sağlıyor.

Düğün planlama hizmeti ile başlayan organizasyon akışı kusursuz şekilde ilerliyor. Havuz başı düğünden tarihi düğünü, teknede düğünden kır düğününe kadar birçok seçenek ile yanınızda oluyor. Organizasyon fiyatları ise 1.000 - 5.000 TL arasında belirleniyor.

Karşıyaka'daki Düğün Organizasyon Firmaları

Karşıyaka'da popüler olan Aydans Düğün & Davet & Organizasyon kişiye özel tasarımları ile konsept çalışması yapıyor. Birçok çiftin düğün gününü daha özel kılmayı başarıyor. Süsleme detayları, çiçek aranjmanları, şamdan ve suplalarla modern bir görüntü elde ediliyor.

Eğlenceli anlar geçirmeniz için orkestra, fasıl grupları temin ediliyor. Dans şovları, video ve fotoğraf çekimleri ile düğününüz eğlenceli bir şekilde ilerliyor. Aydans Düğün & Davet organizasyon fiyatları 2.500 TL'lik başlangıç paketi eşliğinde sunuluyor.

Amore Wedding, Namlı Wedding, Kaya Organizasyon ve Batuhan çiçekçilik gibi firmalar da Karşıyaka'nın popüler yerlerinden. Her bir firma, unutulmaz düğün organizasyonlarına imza atıyor. Rustik, vintage ve bohem tarzları düğün konseptlerine yansıtan ekipler, farklı konseptler sunuyor.

Düğün aksesuarları ve süsleme detayları göz alıcı bulunuyor. Modern ve yenilikçi çalışma şekilleri ile farklılık arayan gelin ve damatların ilk tercihi oluyor. DJ ve orkestra, dans şovları geceye renk katıyor. Fotoğraf ve video çekimi, drone ile çekim hizmetleri veriliyor. Firmaların düğün organizasyon paket fiyatları 2.000 TL'den açılıyor.

Ankara'nın En Sevilen Düğün Organizasyon Firmaları

Ankara birbirinden iddialı düğün organizasyon firmalarına ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyatları ve üstün hizmet kaliteleri ile tercih edebileceğiniz firmalar ile hayalinizdeki düğüne kavuşmanız mümkün. Masa - sandalye süslemeleri ve dekoratif eklemeler ile istediğiniz gibi bir mekan düzenlemesi yapılıyor. Firmaların ortalama düğün organizasyon fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

öne çıkan düğün firmaları ve fiyatları şöyle;

Firmalar

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

More and More Organizasyon

1.000 TL

2.000 TL

Kutay Organizasyon

1.000 TL

2.500 TL

Belissima Organizasyon

1.000 TL

3.000 TL

Alen Ajans Organizasyon

3.000 TL

12.500 TL

Damla Akça Organizayon

2.000 TL

3.000 TL

Boom Events

1.500 TL

3.000 TL

* Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

çankaya Düğün Organizasyon Firmaları

çankaya'da kişiye özel konsept tasarımları ve göz alıcı süslemeleri ile başarılı düğün organizasyon firmaları bulunuyor. Yaratıcı fikirleri ve hayallerinizdeki düğünü harmanlayarak geceden mutlu ayrılmanız sağlanıyor. Mekan analizi ile ihtiyaç haline göre masa, sandalye, çadır temin ediliyor. Gelin yolu, gelin tagı, ışıklandırma ile eksikler tamamlanıyor.

çankaya'da tercih edebileceğiniz popüler düğün organizasyon firmaları More and More Organizasyon, Kutay Organizasyon, Belissima Organizasyon ve Alen Ajans Organizasyon oluyor. Bu firmalar; rengarenk tüller, masa sandalye giydirme, balonlar, çiçek aranjmanları ve düğün aksesuarları ile mekanı modern ve şık bir hale getiriyor.

Catering, fotoğraf çekimi, barkovizyon hizmetleri de isteğe göre sağlanıyor. Düğün pastası, ikramlıklar, hediyelikler gibi detaylarda incelikle yerlerini alıyor. Titiz yemek servisi, karşılama ve akışın kontrolü sağlanıyor. Keyifli bir düğün organizasyonuna imza atılıyor. Ortalama düğün organizasyonu fiyatları 1.000 TL ile 12.500 TL arasında fark gösterebiliyor.

Damla Akça Organizasyon

Ankara'da düğün organizasyonları için çiftler tarafından sıkça tercih edilen Damla Akça Organizasyon, konsept ve tema geliştirme seçenekleri ile öne çıkıyor. Alanında özel ve profesyonel isimlerle çalışıyor. Şehir dışına dahi hizmet verebilme imkanı sağlıyor.

Araç kiralama, davetiye, ışık ve ses ekipmanları, sanatçı ve dekor seçenekleri ile hizmet yelpazesini geniş tutuyor. çiftlerin hayal ettiğinden çok daha fazlasını sunan firmanın düğün organizasyon fiyatları 2.000 - 3.000 TL'den açılıyor.

Boom Events

Düğün günü belli olduğunda iki hafta önceden iletişime geçerek organizasyon hizmet talebinde bulunabileceğiniz Boom Events, isteklerinize öncelik veriyor. Ankara'daki hemen her çiftin görüştüğü ve iş birliği yaptığı firma, profesyonel çalışmalar gerçekleştirmesi ile adından söz ettiriyor.

Mekan giydirme, nikah şekeri, düğün pastası, catering gibi hizmet ve teminleri ile çiftlere güzel bir gecenin garantisini veriyor. Ek olarak araç kiralama, balayı ve barkovizyon seçenekleri ile de gecenin tüm sürecini ele alıyor. Balayı seçeneğiyle düğün sonrasında da çiftlerin mutluluğunu düşünen bir firma oluyor. Organizasyon fiyatları 1.500 - 3.000 TL arasında değişiyor.

En Popüler Gelin Arabası Firmaları

Düğün boyunca sizler için en önemli olacak noktalardan biri de gelin arabası oluyor. Gün boyu ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilme ihtiyacının yanı sıra düğün mekanına gitmek için gelenekselleşmiş bir araç olarak tercih ediliyor. Konseptinize uygun süsleme detayları ile gelin arabası dilediğiniz gibi hazırlanıyor.

Güvenli sürüş deneyimi için şoförlü ya da şoförsüz araç kiralanabiliyor. Dilediğiniz rotada düğün boyunca araç sizinle oluyor. Araç içi ikramlar tercih ettiğiniz araca göre değişebiliyor. Dilediğiniz marka ve modelde gelin arabası tercih edilebiliyor. Ortalama gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL'den başlıyor.

İstanbul'da çakır Vip Luxury ve Best Vip Turizm sık fala tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Ankara'da Pembe Vosvos ve İzmir'de ise Gelin Arabası İzmir ile Ege Car Limuzin dikkat çekiyor. Her ildeki popüler gelin arabası firmaları en özel günlerinizde en özel hizmetleriyle yanınızda oluyor.

Düğün Hazırlıkları Nasıl Yapılır?

Düğün tarihinizi belirledikten sonra mekan araştırmaları yaparak en uygun yer için rezervasyon yaptırmakla işe başlayabilirsiniz. Misafir sayınız ve konseptiniz de ilk aşamada değerlendirilmesi gereken faktörler arasında yer alıyor. Konuklara neler ikram edileceği, verilecek hediyelikler belirleniyor. Mekanla alakalı konular netliğe kavuşunca davetiye ile konuklarınıza tarihi duyurmak kalıyor.

Gelinlik ve damatlık modelinize karar verip dikim işlemlerine başlanıyor. Ayakkabı ve aksesuar ihtiyaçlarınızı gidermek devreye giriyor.Saç ve makyaj için tercih edeceğiniz kuaförünüzde randevu oluşturmak gerekiyor. Gelin arabası teminini de son iş olarak değil, öncelikli iş olarak halledilmesi gerekenler arasında bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte düğün hazırlıkları tamamlanmış oluyor.

Gelinlik ve Damatlık Nasıl Seçilir?

Birbirinizle uyumlu olmanız her ne kadar önemliyse gelinlik ve damatlık seçiminde vücut tipinize uygun kesimi seçmek de o kadar önemli oluyor. Gelinlik modellerinden balık, Fransız kesim, kabarık, prenses kesimlerden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Desenleri, duvağı ve aksesuarlarıyla bir bütün oluşturmanız gerekiyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliğinizi taşırken bütün gözlerin sizin üzerinizde olacağını unutmamalısınız. Gece boyunca hem şık hem de konforlu hissedeceğiniz bir gelinlik ile düğün gününüz daha eğlenceli geçebilirsiniz.

Damatlık seçiminde de vücut tipinize uygun bir seçim yapmanız gerekiyor. Kemer, ayakkabı, papyon, kravat, kol düğmesi, yelek gibi detaylarla damatlık tamamlanıyor. Kişiye özel kesimler, tasarımlar ile kendinize uygun damatlığı bulabilirsiniz. Dilerseniz satın alabilir ya da kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız düğün organizasyonu firmaları ile çalışabilirsiniz. Kır düğünü, tarihi düğün, teknede düğün, otelde düğün, havuz başı düğünü gibi birçok farklı konsept ve türde firmalardan yardım talep edebilirsiniz. En şık ve en unutulmaz düğünler için bir hazırlık hayal ediyorsanız uygun düğün firmalarına MyWedi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz danışman ekiplerle görüşerek firmaların fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz.

0
%