Desktop cover Mobile cover

Seferihisar

Düğün Mekanları

Maya Bistro Hotel Beach

Maya Bistro Hotel Beach

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Maya Bistro Hotel Beach

Maya Bistro Hotel Beach

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Club Resort Atlantis Otel

Club Resort Atlantis Otel

İzmir, Seferihisar
750 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Keskin Otel

Keskin Otel

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Club Resort Atlantis

Club Resort Atlantis

İzmir, Seferihisar
400 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Artis Cafe Beach

Artis Cafe Beach

İzmir, Seferihisar
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Maya Bistro Hotel Beach

Maya Bistro Hotel Beach

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mukka Beach Club

Mukka Beach Club

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Slow Saloon

Slow Saloon

İzmir, Seferihisar
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Seferihisar Evlendirme Dairesi

Seferihisar Evlendirme Dairesi

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Keskin Otel

Keskin Otel

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Olimpia Korsan Teknesi

Olimpia Korsan Teknesi

İzmir, Seferihisar
57 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lighthouse Pool&Pub

Lighthouse Pool&Pub

İzmir, Seferihisar
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Selfie Beach Club

Selfie Beach Club

İzmir, Seferihisar
200 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bongo Beach Club

Bongo Beach Club

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Maya Bistro Hotel Beach

Maya Bistro Hotel Beach

İzmir, Seferihisar
300 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yalı Cafe & Bar

Yalı Cafe & Bar

İzmir, Seferihisar
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Seferihisar için Genel Bilgiler

Seferihisar Düğün Mekanları

Seferihisar düğün mekanları tüm gelin ve damat adaylarının hayallerini gerçekleştirmektedir. Düğün insanların hayatlarının en özel anlarından biridir. Ancak bu güzel günde son derece güzel ve masallara özgü bir düğün planlıyorsanız mutlaka düğün mekanınızı düğün konseptinize uygun yerden seçmek zorundasınız. Seferihisar düğün salonu da sizlerin hayallerinize en uygun hizmetleri sunarak çok masalsı düğün yapmanıza olanak sağlıyor. Ne tür bir düğün konsepti isterseniz sizlere o konsepte uygun bir düğün mekanı sunan Seferihisar düğün salonları kır düğünü ya da salon düğünü fark etmeksizin son derece kaliteli ve şık mekanlar sunmaktadır. Geniş misafir kapasitesi ile kapalı ya da açık düğün mekanları hayallerinize hitap edecek şekilde dekore edilmiştir.

Seferihisar, Türkiye’nin ilk Cıttaslow’u yani kelime anlamıyla yavaş şehri, sakin şehri. İlk cümle itibari ile Seferihisar düğün aslında tam da benlik diyenler, buraya doğru yanaşın. Bu yazımız eğlenceden, aktiviteden, hareketli hayattan kaçıp, huzur ve sükûnet arayanlar için. Sessiz sakin aile ve yakın arkadaşların katıldığı sınırlı sayıda davetli isteyen gelin adayları; sahilde, kır bahçesinde, küçük ama bir o kadar da şirin Seferihisar düğün salonlarında ve beachler gibi küçük mekanlarda bir düğün planlayanların tam da istediği gibi.

Huzur kaplı Sığacık sokaklarında, ılık ılık esen rüzgârda eşiniz ile gezerken düğün tercinizin Seferihisar düğünü olduğu için ne kadar doğru karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Düğün Konseptinizi Belirlerken Mekan Seçimi

Sahil Düğünü mü Kır Düğünü mü... Yoksa?

Sıra düğün mekânı seçmeye geldiğinde Seferihisar düğünü için birbirinden güzel düğün mekanları arasından seçim yaparken çok zorlanacaksınız. Kuş seslerinin eşlik ettiği harika bir kır düğünü mü yoksa sahilde masmavi denizin kıyısında dalga seslerinin eşlik ettiği bir sahil düğünü mü? Gerçekten işiniz zor, ama merak etmeyin biz Düğünbuketi.com olarak hep sizlerleyiz. Seferihisar düğün organizasyonlarında öncelik sahil ve kır düğünü gibi görünse de sıcacık bir köy düğünü, şık bir otel düğünü veya restaurant düğünü, tarihi dokuyu yansıtan bir salon düğünü de yapabilirisiniz. Seferihisar sadece düğün yapacaklar için açmıyor kucağını, sünnet, kına, nişan, mezuniyet, balo yapacaklara da çok güzel alternatifler sunuyor.

Eğer bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız mutlaka kır düğünü ile doğa ile iç içe bir düğün konsepti ile misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Kır düğünü için çok farklı alternatifleriniz bulunmaktadır. Seferihisar bahçe kır düğün salonu yaz veya bahar düğünlerinde çok tercih edilen konseptleri ile bir çok insanı misafir etmektedir. Düğün salonları kır düğünleri ya da salon düğünleri için özel olarak hazırlanmakta ve farklı düğün girişleri için çiftlere özel projeler sunmaktadır. Salonların oturum alanları ve kişi kapasitesi düğün sahiplerinin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. İzmir Seferihisar kır düğünü konseptinde yemekli ya da yemeksiz seçim yapma şansını sizlere sunmaktadır.

Bir düğün için mekan oldukça önemlidir. Bu nedenle de düğün yapmayı planlıyorsanız her şeyden önce düğün mekanınızı belirlemek ve diğer koşulları en son değerlendirmek zorundasınız. Gelinlik, damatlık, misafirlerin ağırlanma şekilleri tamamen düğün mekânı ile alakalı durumlardır. Salon düğünü ile kır düğünü arasındaki farklılıklar göz önünde bulundurarak diğer seçenekleri de belirleyeceksiniz. Bu açıdan düğün mekanı için nereyi seçiyorsanız oraya uygun bir düğün konsepti gerçekleştirmelisiniz. Farklı ve özel bir düğün hazırlamak isteyen insanlar için ilginç fikirlerin ortaya atıldığı son derece ferah ve geniş düğün mekanlarında her genç mutluluğa bir adım daha yaklaşıyor. Düğünleriniz için her şeyin düşüldüğü ve geniş misafir kapasitesi ile hizmet verilmektedir.

Seferihisar Düğünü İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Seferihisar’da Akdeniz iklimi hüküm sürse de Ege rüzgarının serinliğini de hissedersiniz. Denizi soğuk sevenler için güzel bir bölge olsa da sıcağı çok sevmeyenler için Nisan ve Mayıs ayları Seferihisar düğünü için son derece güzel çünkü Temmuz ve Haziran aylarında sıcaklıklar otuz beş, otuz altı derecelere kadar çıkabiliyor. Böyle bir sıcakta gelinlik ile dolaşmak gerçekten zor olacaktır.
 • Fırsatçı organizasyon firmalarına dikkat! Turistik bir bölge olmasından da kaynaklı, Seferihisar düğünü için ayırdığınız bütçelerin çok üstüne rakamlar alabilirsiniz. Mümkün olduğunca Seferihisar’ın yerlileri ile iletişime geçin. Hem bölgeye daha hakimlerdir hem de doğru fiyatlandırma için size yardımcı olacaklardır. Ama en önemlisi Seferihisar'a gitmeden önce muhakkak Dügünbuketi.com' a uğrayın fiyat teklifi alın ki fiyatlar ve alternatifler hakkında bilgi almış olun.
 • Seferihisar Sığacık’ta çok şirin bir Sığacık Pazarı mevcut. Buralı ev hanımları el emekleri ile ürettikleri ürünleri kendileri tezgâh başına geçerek satıyor. Eğer yemekli bir düğün düşünüyorsanız ilk önce bu adrese uğrayın. Gezin ve tadın, eminim Seferihisar düğününüzde yemek masalarınızı leziz Seferihisar yemekleri süsleyecek.
 • Seferihisar düğünü yapıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Seferihisar’ın en güzel ilçesinde ve en güzel denizine yakın bir butik otelde sakin ve huzurla geçireceğiniz balayı odanızı ayırttırmayı unutmayın. Burada da bizim tavsiyemiz Sığacık. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için Dügünbuketi.com çok uygun fiyat teklifleriyle emrinize amade.
 • Fotoğrafçınızın Seferihisar’ı çok iyi bilmesine veya Seferihisar’ın yerlisi olması hususuna dikkat edin, gerektiği takdir de daha önceden burada çekilmiş fotoğraflarını ve albümlerini inceleyin.

Dügünbuketi.com aracılığıyla da seçebileceğiniz fiyat teklifi alabileceğiniz harika bir Seferihisar fotoğrafçısı ile görüşün. Mümkünse Seferihisarlı olsun ki fotoğraf çekimleriniz de sizi tek bir noktaya sıkıştırmasın. Çünkü Seferihisar düğün fotoğrafı çekimi için birbirinden güzel mekanları ile tam bir cennet.Dügünbuketi.com ile seçeceğiniz fotoğrafçınız, Seferihisar sokaklarında dolaşırken harika pozlar yakalasın! Mesela Sığacık sahilin de deniz de Teos antik kentin de Sığacık Kalesi’nde birbirinden güzel fotoğraflar ile mükemmel bir albüm oluştursun. Seferihisar gelinimiz için yani sizin için unutulmaz bir anı olarak kalması için.

Seferihisar Düğün Salonları ve Fiyatları

Düğün yapacak anne babaların, çiftlerin ayrı ayrı korkulu rüyası resmen bu bütçe, düğün yapmak maliyetli ve maddi bağlamda yorucu. Gelin arabası, davetiyesi, gelinliği, damatlığı derken hem kendimiz yıpranıyoruz hem ailelerimiz. Kimi cesur gelin adayları düğün yapmak yerine bu paralarlar dünya turu bile yapıyor. Bizim yaşam şartlarımız dünya turu için uygun olmasa da biz de bizi dünya turu yapmış kadar mutlu edecek bir düğün yapmak istiyoruz ama çok düşük maliyetlere. Düğün süreci ne kadar heyecanlı, mutluluk verici olsa da maddiyat söz konusu olduğunda yıpranıyor, yoruluyor ve geriliyoruz. Biz Dügünbuketi.com olarak bu süreci bahsettiğimiz birbirinden zor evrelere yakalanmadan nasıl atlatırsınız konusunda hep yanınızda en büyük yardımcınız. Sizler için yaptığımız tavsiye ve yönlendirmeler sayesinde harika teklifler ile karşılaşacaksınız.

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

 • 10-30 TL
 • 30-50 TL
 • 50-80 TL
 • 80-100 TL
 • 100-150 TL

Otelde Düğün

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

 • 80-100 TL
 • 100-150 TL
 • 150-200 TL

Seferihisar düğünü düşünen çiftler; hiç vakit kaybetmeden “teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz! Birçok düğün salonu ve kır bahçesini çok uygun fiyatlara tutabilirsiniz. Seferihisar düğün salonları, yemekli, yemeksiz kokteyl, hafta sonu, hafta içi günleri, öğlen saati ve akşam saati imkanları ile fiyatlarda değişiklik yapılabiliyor. Siz de seçiminizi bütçenize uygun bir döneme yapabilirsiniz. Daha da uygun fiyat için organizasyon firmalarına Dügünbuketi.com aracılığı ile bakabilir en uygun fiyatlı organizasyon firmasını bulabilirsiniz.

Düğün Buketi Yanınızda!

Organizasyon firması bütçenizi aşıyor mu o halde yine Dügünbuketi.com yanınız da organizasyon firması tutmadan harika tasarımlar ile ilgili harika fikirler edinebilirsiniz. Böylelikle büyük bir maliyetten kurtulabilirsiniz. Bütçenizi etkileyen başka bir sorun da yemek veya kokteyl. Düğünümüze gelen misafirlerimize bir şeyler ikram etmek zorunda olduğumuz müddetçe vazgeçmesi de neredeyse imkânsız olan en önemli maddelerden birisi. Yemek veya kokteyl maliyetinin azaltmanın ilk yolu da ayrıca tutulacak bir catering firmasından uzak durmak. Daha uygun fiyatlara gelmesi için Seferihisar düğün salonunu yemeksiz veya kokteyl hizmeti almadan tutabilirsiniz. Seferihisar üretici pazarından satın alarak kendiniz bir kokteyl menüsü hazırlayabilirsiniz. Kendi elleriniz ile hazırlayacağınız her şey inanın size daha da büyük zevk verecek ve düğün stresine karşı sizi koruyacak.

Düğün yemeği, catering firmaları, gelinlik ve damatlık için butikler, gelin arabası kiralama gibi Seferihisar’da ihtiyaç duyacağınız her şey Düğünbuketi.com ‘da parmaklarınızın ucunda. Seferihisar düğünü planlamadan veya Seferihisar’a gitmeden bizden inceleyin ve fiyat teklifi alın. Birbirinden güzel alternatifleri ve fiyat tekliflerinin sizi memnun edeceğine eminim. Seferihisar’da aradığınız huzuru ve sükûneti bulacaksınız. Mükemmel bir düğün yapmanın yanı sıra ruhunuzu da dinlendirecek, yepyeni bir size, aşık olduğunuz insan ile başlayacaksınız ve her yıl Seferihisar’a gelmek için can atacaksınız.

0
%