Ödemiş

Ödemiş

Düğün Mekanları

Gölcük Prenses Otel

Gölcük Prenses Otel

İzmir, Ödemiş
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güven Düğün Salonu

Güven Düğün Salonu

İzmir, Ödemiş
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ödemiş Evlendirme Dairesi

Ödemiş Evlendirme Dairesi

İzmir, Ödemiş
300 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Saray Salon

Saray Salon

İzmir, Ödemiş
2000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ecenaz Düğün Salonu

Ecenaz Düğün Salonu

İzmir, Ödemiş
2000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Cemile Sultan Butik Otel

Cemile Sultan Butik Otel

İzmir, Ödemiş
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gölland Kır Düğünü

Gölland Kır Düğünü

İzmir, Ödemiş
2000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Aktepe Garden

Aktepe Garden

İzmir, Ödemiş
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Taş Köprü Cafe & Restaurant

Taş Köprü Cafe & Restaurant

İzmir, Ödemiş
200 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Işıl Photography / Mehmet Irgaç

Işıl Photography / Mehmet Irgaç

İzmir, Ödemiş
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Ödemiş için Genel Bilgiler

Ödemiş Düğün Mekanları

İzmir Ödemiş düğün salonları içinde bulundurduğu bir çok imkan ve uygun fiyatları ile yeni evlenecek çiftler için gayet uygundur. Ödemiş gerek tarihi güzellikleri gerekse doğal yapısı ile hem düğün hem de tatil yapabilmek adına mükemmel bir yerdir. Çok eski dönemlerden kalma tarihi güzellikleri ile düğün sonrasında güzel bir balayı için de burayı tercih edebilirsiniz. Ödemiş düğün mekanları özellikle ilçenin doğa ile iç içe olması sebebiyle kır düğünü ile özdeşleşmiştir. Özellikle yaz aylarında muhteşem doğası ve iç ısıtan havası ile dostlarınızla beraber güzel bir gece geçirmek mi istiyorsunuz? Ödemiş mekanları dışında bir yer aramanıza gerek yok!

Ödemiş’te İmkanlar Sınır Tanımıyor

Ödemiş düğün mekanları içerisinde birçok imkan ve hizmeti barındırmaktadır. Bunlardan başlıcaları; düğün fotoğrafçısı tahsis etme, yiyecek içecek için özel menüler ve istenirse catering firması ayarlama, konukların karşılanması ve oturma düzeni, ikramların göze hitap edecek şekilde sunulması, eğer gelin ve damat isterse Ödemiş adetleri çerçevesinde yöresel oyun gösterileri ve törenler olarak sıralanabilir. Ödemiş’te birçok düğün adeti ve çevre kesimin gerçekleştirdiği yöresel oyunlar vardır. Düğününüzü gerçekleştirdiğiniz yerin adetleri çerçevesinde düzenleyerek, hem kendiniz hem de misafirleriniz için unutulmaz bir gece yaratabilirsiniz.

Ödemiş düğün salonları yalnızca düğün için organizasyon hizmeti sunmamaktadır. Düğün haricinde nişan, kına, sünnet ve önemli davet ve toplantılar içinde gönül rahatlığı ile Ödemiş düğün salonları tercih edilebilir. Ödemiş salonlarını daha detaylı incelemek ve doğrudan mekan ile iletişime geçmek için Düğün Buketi’ni kullanabilirsiniz. Düğün yapacak çiftlerin yüklerini en aza indiren Düğün Buketi sayesinde site üzerinden fiyat teklif formunu doldurarak beğendiğiniz düğün mekanından fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de daha uygun fiyatlar ile daha iyi hizmet alırsınız. Aynı zamanda Düğün Buketi üzerinden düğün arabası kiralama, düğün davetiyesi ve gelinlik ve damatlık gibi düğününüz için gerekli olan birçok şey için de gerekli araştırmaları yapabilir ve hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olan firmaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ödemiş Düğün Mekanları Fiyatları

Ödemiş düğün salonları fiyatları, İzmir’in geneline bakıldığında gayet uygundur. Doğal ortamı ve tarihi güzellikleri ile meşhur olan Ödemiş, özellikle doğa ile iç içe bir düğün isteyen çiftler için biçilmiş birer kaftan. Düğün yapacak çiftleri en çok geren konulardan birisi hiç şüphesiz düğün mekanının seçilmesidir. Bu yer hem yıllardır hayalini kurduğunuz yer olmalı hem de bütçenizi aşmamalıdır. Birçok insan bir sürü düğün mekanı seçeneği arasında kalır ve her birini bizzat görüp, fiyat bilgisi alabilmek için bir hayli yorulur. Halbuki düğün gününe günler kala bu gerginlik ve yoğunluk en son istenen şeydir. Bu gibi durumlar için Düğün Buketi, birçok seçeneği ayağınıza getiren bir sistem kurmuştur. Tüm düğün mekanı fiyatları ve bilgilerine tek seferde ulaşarak gereksiz yorgunluk ve telaş yaşamadan düğününüzü organize edebileceksiniz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak adına düğün öncesi Düğün Buketi’ne bakmanızda fayda var.

Düğün Salonları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta Sonu İçin)

  • 1.000-2.000 TL
  • 2.000-3.000 TL
  • 3.000-5.000 TL

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 30-50 TL

Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Ödemiş düğün salonlarına ulaşabilmek için karayolu ve demiryolu seçenekleri bulunmaktadır. Eğer otobüs ile İzmir’e gelecekseniz İzmir otogardan kalkan karşılıklı araçlar ile Ödemiş’e ulaşabilirsiniz. Demiryolu ile seyahat etmek isterseniz Ödemiş- Torbalı- İzmir demiryolu hattını kullanabilirsiniz.

Ödemiş düğün mekanları gerek yöre adetleri gerekse mistik havası ile kesinlikle sıra dışı bir düğün yapabileceğiniz mekanların başında geliyor. Düğün Buketi aracılığı ile tüm Ödemiş mekanlarını sıralayabilir ve gerekli bilgi ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Ödemiş Düğün Mekanları

Düğün, çiftlerin en fazla üzerinde durdukları konulardan bir tanesi. Yeni adım atacakları hayatlarını sevdikleri ile diledikleri gibi paylaşmak isteyen pek çok çift; bunun için aylar öncesinden Ödemiş düğün planlarını yapmaya başlıyorlar. Normalde çiftlerin büyük bir kısmı; planların düğün salonu bulunması ile beraber sona ereceğini düşünebiliyorlar. Gerçekte ise durum çok daha farklı ve karmaşık. Çünkü yapılacak olan araştırmaların sonrasında da görülebileceği üzere; yalızca düğün salonları araştırması sonrasında dahi Ödemiş’te pek çok farklı alternatifi bulmak mümkün olabiliyor. Kimi çiftler seçimlerini Ödemiş Belediyesi düğün salonu şeklinde yaparken kimileri ise İzmir Ödemiş düğünleri için çok daha kapsamlı araştırmalar yapmaya başlıyorlar.

Hemen herkesin de bildiği üzere Türk düğün adetleri oldukça geniş kapsamlıdır. Öyle ki şehir ya da köy olsun fark etmez; çiftlerin çok büyük bir kısmı, yalnızca Ödemiş salonları ile alakalı incelemelerde bulunmuyorlar. Bununla beraber düğün adetleri ile ilgili incelemeler yaparak unutulmaz anılara sahip oluyorlar. Düğün ile alakalı yapılmakta olan düğün salonları incelemelerinde üzerinde durulması gereken pek çok farklı konu bulunuyor. Bunlar arasından doğru seçimlerin yapılmaması ile beraber; gerek düğün salonları fiyatları gerekse salondaki eksiklerden ötürü ortaya tahmin edilenden de ciddi sorunları beraberinde getiriyor. Bunların olmasını engellemek adına ise yapılacak olan şeyler oldukça basit.

Düğün Planlamasını Yapın

Çiftlerin Ödemiş düğün planları konusunda yaptıkları en büyük yanlışlardan biri; düğünleri için başta tam olarak ayrıntılı şekilde planlama yapmamalarıdır. Düğüne kaç kişinin geleceği, düğün saati, ne zaman nerede yapılacağı, klasik mi yoksa kır düğünü tarzında mı yapacakları ile ilgili tüm detayların üzerinde net olarak durmaları gerekmektedir. Bu sayede seçilecek olan düğün salonları tüm istekleri en etkili şekilde yerine getirmeyi de başarmış olacaktır.

Özellikle yaz aylarında Ödemiş düğün konseptleri konusunda çiftlerin karşılarına çok fazla seçenek çıkabiliyor. Bu seçeneklerin dikkatlice incelenmesi ile beraber ise ortaya rüya gibi düğünler çıkmış oluyor. Düğüne kaç kişinin geleceği; Ödemiş planlarında en fazla üzerinde durulan konulardan biri. Çünkü bu sayının ortalama olarak bilinmesi demek, düğün salonu için hazırlıkların en iyi şekilde yapılması anlamına geliyor. Fazla sayıda davetli için az sayıda masa hazırlanması ya da az sayıdaki davetli için çok sayıda masanın hazırlanması sonrasında ortaya büyük sorunlar çıkabiliyor.

Düğün Dışındaki Ayrıntılara da Dikkat

Bunların yanı sıra Ödemiş düğün salonları sadece düğünler için kiralanmıyor. Bununla beraber her türlü kına organizasyon çalışmaları da yine düğün salonları fiyatları ile alakalı araştırmaların içerisinde yer almakta. Özellikle de kalabalık kına geceleri organize etmek isteyenler ya da nişan organizasyonlarını böylesi büyük alanlarda yapmayı planlayanlar da yine bölgede yer alan düğün salonu alternatiflerini incelemeyi tercih ediyorlar.

Oldukça farklı tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Ödemiş, nişan ve kır düğünü konseptlerinin yanı sıra dış çekim için mekan arayışına girenlerin de isteklerini son derece büyük bir merakla inceledikleri yerler arasında bulunuyor. Konusunda deneyimli bir fotoğrafçı ile çalışacak olan çiftler gerek düğün adetleri, gerek kır düğünü gerekse nişan ya da kına organizasyonları ile alakalı en mutlu anları ölümsüzleştirmeyi de başarmış oluyorlar. Tüm detayların üzerinde dikkatli bir şekilde durulması ile beraber çiftler tam da hayallerinde olduğu tarzda bir Ödemiş düğün organizasyonu yaparak gerek kendileri gerekse sevdikleri için en güzel günü başarılı şekilde geçirmenin yollarını bulmuş olacaklar. Üstelik bunu yaparken de araştırmalarını doğru şekilde ilerlettikleri için hiç olmadığı kadar uygun fiyatlara hayallerini gerçekleştirmiş olacaklar.

0
%