Desktop cover Mobile cover

Menderes

Düğün Mekanları

Havuzbaşı Garden Kısıkköy

Havuzbaşı Garden Kısıkköy

İzmir, Menderes
1000 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Menderes Belediyesi Düğün Sarayı

Menderes Belediyesi Düğün Sarayı

İzmir, Menderes
350 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Smyrna Wedding Hall

Smyrna Wedding Hall

İzmir, Menderes
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gümüldür Resort Hotel & Spa

Gümüldür Resort Hotel & Spa

İzmir, Menderes
450 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Denizatı Holiday Village

Denizatı Holiday Village

İzmir, Menderes
750 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hanzade Kır Bahçesi

Hanzade Kır Bahçesi

İzmir, Gaziemir
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mahrem Konsept

Mahrem Konsept

İzmir, Menderes
2000 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
İsabey Bağevi

İsabey Bağevi

İzmir, Menderes
150 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gardenia Park

İzmir, Menderes
500 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Hanzade Kır Bahçesi

Hanzade Kır Bahçesi

İzmir, Menderes
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Rüya Nefes Kır Bahçesi

Rüya Nefes Kır Bahçesi

İzmir, Menderes
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sevgi Parkı Restaurant

Sevgi Parkı Restaurant

İzmir, Menderes
200 Maks. Kişi • 20 ₺ Başlangıç Fiyatı
Deniz Kızı Otel Restaurant

Deniz Kızı Otel Restaurant

İzmir, Menderes
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gümüldür Mavi Deniz Otel

Gümüldür Mavi Deniz Otel

İzmir, Menderes
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kısıkpet Düğün Salonu

Kısıkpet Düğün Salonu

İzmir, Menderes
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Trilya Garden

Trilya Garden

İzmir, Menderes
300 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Gardenia Park Menderes

Gardenia Park Menderes

İzmir, Menderes
500 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Güney Event Garden

Güney Event Garden

İzmir, Menderes
250 Maks. Kişi

İndirimler

Hanzade Kır Bahçesi

Hafta İçi Kına Paketi 15.000 TL

Hanzade Kır Bahçesi

2023 Erken Rezervasyonlarında Hafta Sonu 26.000 TL, Hafta İçi 20.000 TL Fırsatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Menderes için Genel Bilgiler

Menderes Düğün Salonları

Menderes düğün salonları ayrıcalıklarının sizlere sunmuş olduğu birbirinden avantajlı paketlerle harikulade bir düğün organizasyonu yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Bütçenize yönelik fiyatları ile evlenecek çiftlere muhteşem fırsatlar sağlayan düğün mekanları; kusursuz bir düğünün garantisini tarafınıza sunuyor. Menderes, kır düğün salonu; belediye düğün salonu gibi çeşitli salon mekanlarını bünyesinde barındırıyor. Dilediğiniz temaya uygun bir düğün etkinliği gerçekleştirebilmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Menderes düğün salonları hayalinizdeki düğünü yapabilmeniz için sizlere birçok farklı alanda hizmet vermekte. Aynı zamanda 2019 erken rezervasyon seçenekleri ve uygun fiyatları ile tarafınıza müthiş fırsatlar sağlıyor.

Birbirinden farklı konsept seçenekleri ile sizlere olağanüstü bir düğün etkinliği konusunda katkı sağlayan Menderes düğün salonları; hayalinizdeki düğünü sizler için gerçeğe dönüştürüyor. İsteklerinize uygun olarak dekore edilen düğün mekanınız; seçmiş olduğunuz konsepte uygun bir şekilde sizler için hazır hale getiriliyor. Kır düğün salonu seçeneği ile de sizlere kır düğünü temanız konusunda destek oluyor. Menderes düğün salonları; rüya gibi bir organizasyon yapabilmenize yardımcı oluyor. Farklı süsleme seçenekleri ile mekan süslemesi konusunda sizlere alternatif seçenekler sunuluyor. Düğün mekanları, zevklerinize uygun bir alana sahip olmanızı sağlıyor.

Menderes Düğün Salonları Hizmeti

Yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere hizmet vermekte olan Menderes düğün mekanları; alanında uzman çalışanları ile tarafınıza kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyor. Konuklarınıza ve size son derece büyük bir titizlikle destek olan mekan çalışanları, kaliteli ve profesyonel özellikleri ile tarafınıza üstün bir performans sergiliyor. Aynı zamanda Menderes düğün salonlarının sahip olduğu geniş ve ferah mekan seçenekleri, konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenebilmenize katkı sağlıyor. Açık alan ve kapalı alan seçenekleri ile sizlere mekan konusunda çeşitlilik imkanı sunuluyor. Düğün salonları, farklı kapasite olanakları ile de tarafınıza alternatif tercihler sunuyor.

Kına, nişan, mezuniyet, sünnet, mevlit gibi organizasyonlarınız için de tercih edebileceğiniz Menderes düğün salonları; pek çok etkinliği bünyesinde sizler için düzenlemeye devam ediyor. Konuk sayınıza uygun bir şekilde dekore edilen mekanınız, birbirinden avantajlı paket seçenekleri ile de sizlere destek oluyor. Paket seçenekleri içerisinde bulunan gelin arabası, düğün davetiyesi, catering ve düğün fotoğrafçısı hizmetleri anlaşmanıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz alternatifler olarak sizlere sunuluyor. Kusursuz bir düğün etkinliği gerçekleştirebilmeniz için sizlere paket avantajları ile yardımcı olunuluyor. Menderes düğün salonları, eşsiz bir organizasyon yapabilmenize katkı sağlıyor.

Menderes Kır Düğün Salonları

Menderes düğün mekanları bünyesinde bulunan birbirinden benzersiz kır düğün salonu seçenekleri; sizlere oldukça romantik bir etkinliğin garantisini veriyor. Konseptinize uygun olarak dekore edilen düğün mekanınız, yeşilliklerle iç içe rüya gibi bir düğün organizasyonu yapabilmenize yardımcı oluyor. Konuk sayınıza uygun olarak sizler için büyük bir özenle hazırlanan kır düğün salonu temanız, yeşilin her tonunu düğününüz ile birleştirerek ortaya muhteşem manzaraların çıkmasını sağlıyor. Romantik düğün temaları içerisinde yer alan kır düğünü etkinliğiniz, Menderes bünyesinde bulunan kır düğün salonu ayrıcalıkları ile harikulade bir organizasyona dönüşüyor.

Yemekli ya da kokteyl olarak organize edebileceğiniz kır düğünü etkinliğinizi dilerseniz düğün salonları bünyesinde bulunan özel menü seçenekleri ile de renklendirebilmeniz mümkün. Birbirinden lezzetli tatları konuklarınız ile buluşturan profesyonel şefler ve aşçılar, sizlere muazzam bir catering hizmeti sağlıyor. Anlaşmanıza bağlı olarak pek çok farklı menü seçenekleri içerisinden damak tadınıza en uygun olanını seçerek, kır düğünü etkinliğinizi çok daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Özel ikramlıklar ile de sizlere destek olan düğün salonu hizmetleri, benzersiz bir düğün gerçekleştirebilmeniz için sizlere yardımcı oluyor.

Uygun ve avantajlı fiyatları ile bütçenize destek olan Menderes kır düğün salonu seçeneğiniz; büyüleyici bir düğün organizasyonu yapabilmeniz için sizlere katkı sağlıyor. Pek çok farklı kır düğünü salonu konseptlerini bünyesinde barındıran Menderes mekanları sitemizde sizler için detaylı bir şekilde yer alıyor. İsteklerinize ve bütçenize uygun bir kır düğünü salonuna sahip olmak için, sitemiz üzerinden düğün salonlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Kır düğün salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğününüz İçin Mükemmel Gelinlikler ve Damatlıklar

Düğün gününüzde giyeceğiniz gelinlik ve damatlık seçiminiz, düğününüzde bütün ihtişamlı bakışların üzerinizde toplanmasına sebep oluyor. Vücut hatlarınıza ve bedeninize uygun olarak tercih edeceğiniz gelinlik ve damatlık modeliniz, çok daha mükemmel gözükmenize sebep olarak sizlere harikulade bir hava katıyor. Birbirinden farklı alternatif olanakları ile sizlere gelinlik konusunda seçenekler sunan modeller içerisinde a kesim gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri, dar gelinlik modelleri, prenses model gelinlikler, hippi model gelinlikler gibi seçenekler yer alıyor. Sitemiz üzerinden gelinlik modelleri sayfamızı ziyaret ederek, isteklerinize ve vücut hatlarınıza uygun bir gelinliğe sahip olabilmeniz mümkün. Gelinlik firmaları ve modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hepsi birbirinden şık ve gösterişli damatlık modelleri içerisinde bulunan spor damatlık modelleri, smokin damatlık modelleri, yelekli damatlık modelleri ve daha birçok farklı model damat adaylarının kesinlikle incelemesi gereken seçenekler oluyor. Vücut hatlarınıza ve tarzınıza en uygun olan damatlık modelini bulmak için sitemizde yer alan damatlık modelleri sayfamızı ziyaret ederek, harikulade bir görünüme kavuşabilmeniz mümkün. Damatlıklar ve damatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir edinmek için ise bizimle iletişime geçerek, yardımlaşma sağlayabilirsiniz.

Menderes Düğün Salonlarının ve Mekanlarının Fiyatları

Birbirinden uygun fiyatları, erken rezervasyon seçenekleri ve avantajlı paketleri ile sizlere hizmet vermekte olan Menderes düğün salonları, alternatif mekan ayrıcalıkları ile de tarafınıza destek oluyor. Benzersiz bir düğün etkinliği yapabilmeniz için tercih edebileceğiniz onlarca düğün salonu, farklı fiyat seçenekleri ile bütçenize yönelik yardımcı olarak sizlere çeşitlilik imkanı yaratıyor. Üstelik avantajlı paketleri ile de sizlere mükemmel hizmetler sunuluyor. Menderes düğün salonları ve mekanları, çok daha uygun fiyatlara bir düğün yapabilmenize katkı sağlıyor. Değişik hizmet seçeneklerinden oluşan bu paketler, düğün salonu ile anlaşmanıza bağlı olarak çeşitlilik gösteriyor.

Düğün Salonları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta Sonu İçin)

  • 10.000 TL’den Fazla

Kır Düğünü Mekanları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 10-30 TL
  • 30-50 TL
  • 50-80 TL
  • 80-100 TL
  • 100-150 TL

Otelde Düğün

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

  • 80-100 TL
  • 100-150 TL
  • 150-200 TL

Alanında uzman çalışanları ile sizlere kusursuz bir düğün organizasyonunun garantisini veren düğün salonları ve mekanları, unutamayacağınız bir düğün etkinliğine sahip olmanıza yardımcı oluyor. Konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenmeniz için sizlere kaliteli bir havalandırma ve ışıklandırma sağlanıyor. Menderes düğün salonları, kır düğün salonu ve belediye düğün salonu gibi seçenekleri sizler için bünyesinde barındırıyor. Kına, sünnet, nişan, mevlit, mezuniyet gibi etkinlikleriniz için de tercih edebileceğiniz düğün salonları ve mekanları, dilediğiniz etkinliği bünyesinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Sizin için oldukça anlamlı olan düğün gününüzü çok daha anlamlı bir hale getirmek için sizlere destek olan Menderes düğün salonları; kaliteli hizmet anlayışı ile tarafınıza benzersiz bir deneyim sunuyor. Birbirinden farklı onlarca mekana ev sahipliği yapan Menderes, hayalini kurduğunuz düğününüz için sizlere muhteşem salon seçenekleri sunuyor. Sitemiz üzerinden Menderes düğün salonları ve mekanlarını inceleyerek, isteklerinize uygun bir yer bulabilirsiniz. Sizler için detaylı bir şekilde sitemizde yer alan düğün salonları ve mekanları hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyatlarını öğrenmek için ise “Ücretsiz Teklif Al” butonu yardımıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menderes Düğün Salonları ve Davet Alanları

Evlilik kararı verildikten sonra düğünün organizasyonu önemli ve ayrıntılara dikkat edilmesi gereken bir iştir. Sadece düğün salonu tutmak ile elbette iş bitmemektedir. Davetlilerin karşılanması, davetlilerin oturma düzeni, davetlilere verilecek olan ikramlar, gelin ve damadın salona gelişi, ilk dans, pasta kesilmesi gibi daha birçok ayrıntı vardır. Bu ayrıntılar aksadığı zaman ya da gerekli özen olmadığı zaman, gelin ve damadın en güzel günü hiç istenmeyecek şekilde can sıkıcı bir duruma dönüşebilir. Bu durumların yaşanmaması için, bu ayrıntılara ayıracak zamanınız yok ise ya da deneyim sahibi değilseniz, bu işi uzman ekiplere bırakmanız en mantıklı seçim olacaktır. Her işin bir uzmanlığı olduğu gibi organizasyon konusunda uzman kişi ve firmalar vardır.

Kına gecesi organizasyonunda düşünülmesi gereken birçok ayrıntı vardır. Bu konuda Menderes kına organizasyonu firmaları size yardımcı olacaktır ve mükemmel, unutulmaz bir kına gecesini sizin için organize edecektir.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu daha kapsamlı bir organizasyondur. Birçok davetli gelecektir ve her şeyin zamanında istediğiniz gibi olması için deneyimli ve kusursuz çalışanlara sahip olan bir yer de düğününüzü yapmanız sizin için büyük bir avantajdır ve ayrıntıları düşünmediğiniz için de düğününüzün keyfini rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Böyle bir düğünü Menderes düğün salonu ile görüşerek en güzel biçimde yapabilirsiniz. Fiyatlar kişi sayısı ve istenen hizmetler ile ikramlara göre değişeceği için Menderes düğün salonu fiyatları da değişecektir. Yetkili kişiler ile görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Kır Düğünü

Herkesin zevkine göre düğün tercihi de değiştiği için birçok kişi özellik ile bahar ve yaz aylarında kır düğününü seçmektedir. Kır düğünü tercihiniz var ise Menderes kır düğünü olarak güzel bir organizasyon ile düğününüzü yapabilirsiniz. Menderes kır düğün salonu fiyatları için irtibata geçerek fiyat almanız mümkündür. Kır düğünü ya da salonda yapılacak olan düğünler, salonun yerine göre değişim gösterir. Menderes düğün salonları fiyatları ile ilgili bilgi almak için salon ile yetkili kişiler ile irtibata geçin.

0
%