Desktop cover Mobile cover

Levent

Düğün Mekanları

Gönül Davet 4. Levent

Gönül Davet 4. Levent

İstanbul, Beşiktaş
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hyatt Centric Levent İstanbul

Hyatt Centric Levent İstanbul

İstanbul, Beşiktaş
180 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gönül Davet 4. Levent

Gönül Davet 4. Levent

İstanbul, Beşiktaş
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Levent Tenis Kulübü Kayra Life

Levent Tenis Kulübü Kayra Life

İstanbul, Beşiktaş
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Avantgarde Hotel Levent

Avantgarde Hotel Levent

İstanbul, Beşiktaş
200 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Levent Tenis Kulübü Kayra Life

Levent Tenis Kulübü Kayra Life

İstanbul, Beşiktaş
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gönül Davet 4. Levent

Gönül Davet 4. Levent

İstanbul, Beşiktaş
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Gönül Davet 4. Levent

Gönül Davet 4. Levent

İstanbul, Beşiktaş
600 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Levent için Genel Bilgiler

Levent Düğün Mekanları

Levent düğün mekanları, düğün hazırlığı yapan çiftler için düğün mekanları konusunda onlarca farklı alternatif sunuyor. Levent, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beşiktaş ilçesinin bir mahallesi. İstanbul’un metropol atmosferinin en çok gün yüzüne çıktığı Levent, iş yaşamının merkezi konumunda olmasıyla biliniyor. İş merkezleri, plazaları, rezidansları, AVM’leri ve lüks otelleriyle Levent, lüks ve konforu bir arada bulabileceğiniz düğün mekanlarını da içinde barındırıyor.

Levent düğün mekanları, düğün yapılabilecek mekanlar açısından oldukça zengin. Seçiminizi kolaylaştırmak için hazırlamış olduğumuz Levent düğün mekanları listemizi inceleyerek salonların hizmetleri, fiyatları, konumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizdeki birçok mekanı ve firmayı değerlendirebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğününüz Hayallerinizi Yansıtsın

Düğün hazırlığı yapan çiftlerin önünde yapması gereken birçok seçim de söz konusu olur. Bu seçimlerden en önemlisi, düğününüzün yaşanacağı yer olan düğün salonu olacaktır.

Hayallerinizdeki düğünü yaşayabilmeniz için birçok düğün salonunu gezmeniz, görmeniz, incelemeniz, ince eleyip sık dokumanız gerekebilir. Bu da tatlı bir telaşın yanında yer yer yorgunluğa sebep olabilir. Hele ki İstanbul gibi büyük ve sayısız alternatifin olduğu şehirlerde bu arayış daha sıkıntılı bir hal alabilir.

Düğün salonu arayışınızı keyifli hale getirmenin yolu ise Düğün Buketi’nden geçiyor. Sizin için oluşturduğumuz Levent düğün mekanları listesi ile hayalinizdeki salonu bulmak hiç de zor olmayacak. Her çift düğün günü için farklı şeyler hayal ediyor olabilir. Kimisi sade bir düğün kimisi de tüm sevdikleriyle beraber keyifli zaman geçirebileceği farklı konseptlerde hazırlanmış düğünleri tercih eder.

Her şeyden önce keyifli bir düğün deneyimi yaşamanız için gerekli olan ilk şey nasıl bir düğün istediğinize karar vermek. Çünkü düğün organizasyonları günümüzde çok farklı şekillerde gerçekleştirilebiliyor. Örneğin düğün mekanınızın kapalı mı yoksa açık hava bir mekan mı olmasını tercih edersiniz? Kapalı düğün salonları, otel davet salonları, özel organizasyon hizmeti veren restaurant tarzı mekanlar kapalı mekanlar içerisinde tercih edilebilir. Açık hava mekanları olarak da kır düğünü, havuz başı, kumsal – sahil düğün mekanları arasında seçim yapabilirsiniz. Sosyal tesisler, kültür merkezleri, orduevi, polisevi, öğretmenevi gibi mekanlar da son yıllarda özellikle düğün organizasyonları konusunda öne çıkan mekanlar.

Örneklerle Levent Düğün Mekanları

Sizler için mekanların listesini oluştururken tercih aşamanızda yardımcı olabilecek, Levent’in öne çıkan düğün mekanlarından da birkaç örnek vermek istedik:

  • Wyndham Grand İstanbul Levent: İstanbul’un öne çıkan lüks otellerinden biri Wyndham Grand İstanbul Levent, farklı kişi kapasitesine sahip salonları ile hizmet veriyor. Yemekli – yemeksiz veya kokteyl tarzında hazırlanacak menülerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Wyndham Grand’da düğün paketi içerisinde standart hizmet ve hazırlıklar yer alıyor ve fiyatları bu paketlere göre belirleniyor. Ancak salonda istediğiniz farklı bir konsept hazırlığı için farklı bir organizasyon desteği ile tarafınızdan karşılanacak dilediğiniz hazırlığı yapabiliyorsunuz. Ferah, lüks ve şık salon dizaynına sahip. Wyndham Grand, kına gecesi, bekarlığa veda gibi düğün öncesi organizasyonları ile de sizlere kusursuz ve eğlenceli organizasyon fırsatları sunuyor.

  • Palmiye Düğün Salonu: Palmiye Düğün Salonu, 700 kişilik kapasitesiyle isterseniz büyük çaplı isterseniz daha özel organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir mekan. Şık ve ferah salon dizaynına sahip salonda düğünler ve kına organizasyonları için seçilmiş özel ve özenli konseptler ile hazırlık yapılıyor.

Palmiye Düğün Salonu ile a’dan z’ye her detayın sizin için düşünülüp size özel olarak hazırlandığı kusursuz bir düğün deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kusursuz Düğünler İçin Önemli Detaylar

Düğün mekanları seçiminde öncelikle kapalı mı yoksa açık bir mekan mı istediğinize karar verdiyseniz, tercihinizi yaptıktan sonra konsept üzerine eğilmeniz daha kolay olacaktır. Kapalı bir düğün mekanı tercih ederek düğün organizasyonunuzu her mevsim rahatlıkla gerçekleştirebilir, şık dizayn edilmiş salonlarda düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Yaz düğünlerinin en çok öne çıkan seçimlerinde açık hava mekanları ise size ferah esintiler ve doğanın eşliğinde bir düğün yapma imkanı sunar. Ancak eğer açık hava bir mekan seçimi yapacaksanız size bir önerimiz olacak. Genellikle bahar ve yaz aylarının güneşli günleri akla gelse de düğün organizasyonlarında yer yer olumsuz hava koşulları etkili olabiliyor. Bu nedenle düğün mekanının, her ihtimale karşı misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kapalı alanının olmasına dikkat etmenizi, seçiminizde bunu göz önüne almanızı öneririz. Düğün mekanının yapısına karar verdiyseniz şimdi sıra organizasyon detaylarında. Masa – sandalye süslemesinden, sahne ve aydınlatmaya; servis ve sunumlardan, menü alternatiflerine kadar her detay düğününüzün kusursuz ve hayalinizdeki gibi işlemesi için önemlidir.

Düğün Buketi Yanınızda!

Salon süslemesi, müzisyen ve müzik seçimi, yemekli-yemeksiz/ikramlık menü sunumu, video – fotoğraf çekimi gibi detaylar firmalar tarafından farklı anlayışlarla sunulabiliyor. Görüştüğünüz firmaların nasıl düğün paketlerine sahip olduğu, neleri paket dahilinde, neleri ekstra sunduğu önemlidir. Eğer firmanın hizmeti beklentinizi karşılayamayacak düzeydeyse dışarıdan organizasyon, catering veya fotoğrafçı desteği alabilip alamayacağınızı öğrenin. Böylece hem bütçenizi daha rahat planlayabilirsiniz hem de düğünde yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçmiş olursunuz.

Bazı düğün firmalarının sunduğu menü tadımı ve menü değişikliği imkanı da düğününüzdeki şık ve lezzetli sunumlar için önemli bir detay olabilir. Davetli sayınızı iyi belirlemeniz önemli. Çünkü seçim yapmak istediğiniz salon kapasitesiyle davetli sayınız arasında uyum olmalıdır. Aksi takdirde hem davetlileriniz hem de siz çok sıkışık yahut çok boş kalmış bir salonda huzursuz olabilirsiniz.

Özellikle kapalı düğün mekanlarında yaşanabilen ferahlık sorunu, düğününüzü etkilemesin. Bu nedenle incelediğiniz salonların özellikle sahne / pist alanının ferahlığına dikkat edin. Yüksek tavanlı, direksiz ve masa düzeninin iyi bir şekilde ayarlandığı salonlarda daha eğlenceli ve keyifli bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Adına Her Şey Levent’te

Romantik bir evlilik teklifinin ardından başlayan yorucu ama keyifli düğün hazırlıkları için İstanbul, Türkiye’nin her yeri için ilk adres. Levent de İstanbul’un, düğün hazırlıkları adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir parçası. Levent’te nişan elbisesi, gelinlik, damatlık, düğün davetiyesi, hediyelik alışverişinden düğün salonuna, organizasyon detaylarına dair aradığınız tüm unsurları bulabilirsiniz.

Düğün arabası kiralama, gelin arabası süsleme işlerinden düğün dansı kursu hizmeti veren birçok firmayı da Levent’te bulmanız mümkün. Düğün fotoğraflarınız için ister stüdyo ister dış mekan çekim veya düğün hikayesi çekimleri yaptırabileceğiniz birçok düğün fotoğrafçısı da Levent’te. İstanbul’un değerli mekanlarında yaptırabileceğiniz çekimlerle düğün anılarınızı ölümsüzleştirebilir, bu anılarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Levent’te Her Organizasyon İçin Yeriniz Hazır

Düğün salonu dendiğinde akla yalnızca düğün yapılan mekanlar geliyor olabilir. Ancak Levent düğün salonları bu algıyı yıkıyor ve birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Düğün organizasyonlarının öncesinde yapılacak daha özel organizasyonlar olarak nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınızı Levent düğün salonları ile planlayabilirsiniz.

İş yemekleri, bayi toplantıları, yıl dönümü ve açılış gibi kurumsal etkinliklerinizi de gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Levent düğün salonları, sünnet, mezuniyet, balo, kokteyl, baby shower, doğum günü, evlilik teklifi gibi organizasyonlarınıza da kapılarını açıyor. Hayallerinizin kusursuz biçimde vücut bulacağı, en küçük detaya kadar sizi yansıtacak bir düğün için Levent düğün salonları sizi bekliyor…

Levent Düğün Salonları ve Fiyatları

Levent gibi İstanbul’un tarihi bir semtindeyseniz uygun düğün salonunu bulmak için biraz daha araştırma yapmanız gerekebilir. Hem semtin dokusuna uygun hem de bütçeyi zorlamayacak bir düğün salonu sizi ve misafirlerinizi fazlasıyla memnun edecektir. Ayrıca konum olarak iyi belirlenmiş bir mekan, İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip bir şehirde sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ulaşım sorununu değerlendirirken düğününüzün gerçekleşeceği saati, günü ve hatta mevsimi de göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Doğru zamanı belirledikten sonra bir diğer adım da düğüne katılacak misafirlerinizin sayısını tahmin etmek olacaktır. Bu konuda yapacağınız iyi bir hesaplama ve vereceğiniz doğru kararlar en mutlu gününüzü en sorunsuz şekilde geçirmenizde hayati rol oynayacaktır. Sizin için önemli olan bir diğer nokta ise mevsime bağlı hava şartları olacaktır.

Düğündeki mekan tercihiniz ister salon ister kır düğünü olsun havadaki olumsuzluk sizi her halükarda etkileyecektir. Doğru zamanı doğru katılımcı sayısını ve doğru hava şartlarını belirledikten sonra geriye iki kriter daha kalıyor. Bunlar da doğru ikram ve doğru eğlence seçimi. Evet doğru ikram da katılımcı sayısıyla doğrudan ilişkilidir. Az bir katılımcıya sahipseniz yemek ikramını düşünebilirsiniz fakat kalabalık katılımcının olduğu bir düğünde yemek ikramı sizin için biraz külfetli olacaktır. Onun için durumu iyi değerlendirmeli ve seçiminizi ona göre yapmalısınız. Bir diğer konu olan eğlence kısmı ise kişiden kişiye göre değişebilir. Ama tabii ki düğünün sahibi olan gelin ve damat olduğuna göre bu konuda da en mutlu günlerini nasıl bir müzikle veya nasıl bir eğlence yöntemiyle geçireceklerini seçmek önce onların hakkı.

Levent'te Size En uygun Düğün Mekanını Kolayca Bulun

Tüm bu kriterleri alt alta yazdıktan sonra hayallerimize en uygun mekanı seçme aşamasına geçebiliriz. Mekan olarak karşımıza iki seçenek çıkmaktadır. Bunlardan ilki salon düğünüdür. İstanbul Levent’te hayallerinize uygun düğün salonunu elinizdeki kriterlere göre seçmek için “İstanbul Levent düğün salonları” sayfamıza göz atabilirsiniz. Elinizdeki bütçenin arzu ettiğiniz salonun fiyatına yetip yetmediğini Levent düğün salonu fiyatlarını inceledikten sonra daha doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kır düğünü için de “Levent kır düğünü mekanları” sayfamıza bakabilir ve Levent kır düğünü fiyatlarını bütçenizle karşılaştırabilirsiniz.

0
%