Desktop cover Mobile cover

Kanlıca

Düğün Mekanları

Boğaz Garden

Boğaz Garden

İstanbul, Beykoz Öne çıkan simge Öne Çıkan
500 Maks. Kişi • 450 ₺ Başlangıç Fiyatı
Koru Bahçe

Koru Bahçe

İstanbul, Beykoz
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ceremony Kanlıca

Ceremony Kanlıca

İstanbul, Beykoz
550 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ada Kanlıca Baro Bahçe

Ada Kanlıca Baro Bahçe

İstanbul, Beykoz
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mihrabat Korusu

Mihrabat Korusu

İstanbul, Beykoz
800 Maks. Kişi • 250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Feyzikeyf Garden

Feyzikeyf Garden

İstanbul, Beykoz
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Koru Bahçe

Koru Bahçe

İstanbul, Beykoz
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mihrabat Korusu

Mihrabat Korusu

İstanbul, Beykoz
700 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Koru Bahçe

Koru Bahçe

İstanbul, Beykoz
1000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ceremony Kanlıca

Ceremony Kanlıca

İstanbul, Beykoz
550 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul İndirimleri

Ceremony Kanlıca

Ceremony Kanlıca'da Düğün Anlaşması Yapan Çiftlere Kına Organizasyonu 8.500 TL Fırsatıyla!

Ceremony Kanlıca

Hafta İçi 200 Kişi ve Üzeri Yapılacak Tüm Organizasyonlarda %30 İndirim!

Ceremony Kanlıca

Hafta Sonu 250 Kişi ve Üzeri Kırmızı Et Menü Tercih Eden Misafirlerimize Fotoğraf ve Video Çekimi Hediye!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kanlıca için Genel Bilgiler

Kanlıca Düğün Mekanları

Kanlıca düğün mekanları ile İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olmaktadır. Denize nazır yalıları ve tabii ki meşhur Kanlıca yoğurdu ile ünlü olan Kanlıca, aynı zamanda İstanbul’un en temiz havasına sahip yeri olmaktadır. İsmini de buradan alan Kanlıca, birçok tarihi yere de ev sahipliği yapmaktadır. Anadolu Yakasının Beykoz ilçesinde yer alan Kanlıca, en çok deniz kenarındaki yalıları ile hayran bırakır kendine. Oradan geçen neredeyse her insan keşke böyle bir yerde evlenebilsem diye düşünmüştür kesinlikle.

İşte bu noktada hayalleri beraber gerçeğe çevirmek için Düğün Buketi ekibi devreye giriyor ve hayallerinizin düğünü için size yardımcı oluyor! Kanlıca düğün salonları fiyatları bakımından biraz pahalı olabilir ama Düğün Buketi’nin sizler için kurduğu site üzerinden bütçenize ve vermek istediğiniz davetin özelliklerine göre dilediğiniz mekanları sıralayabilir ve doğrudan mekan sahibine teklif sunabilirsiniz! Evinizin konforunda gerçekleştireceğiniz bu işlemler sayesinde hem yorulmamış ve strese girmemiş olacaksınız hem de tam olarak hayal ettiğiniz düğünü yaşayabileceksiniz!

En Mutlu Gününüz Mükemmel Olmalı

Kanlıca, içerisinde birçok mekan alternatifi taşıyan bir semttir. Bunlardan başlıcaları; yalı düğünü, otel düğünü, kır düğünü ve bahçe düğünü olarak sıralanabilir. Kanlıca düğün salonları arasındaki en popüler yerler Paysage Kanlıca Restaurant, A’ja Hotel Ahmet Rasim Paşa Yalısı, Ceremony Kanlıca, Ada Kanlıca- Baro Bahçe ve Mihribat Korusu’dur. Özellikle Mihribat Korusu kır düğünü ve yemek davetleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde dostlarınızla unutulmaz bir gece geçirebileceğiniz Mihribat Korusu’nun tarihi Osmanlı İmparatorluğunun son dönemlerine dayanmaktadır. Bu tarihi mekanda gerçekleştireceğiniz davetiniz ile hayalini kuruduğunuz düğünü yaşayabilirsiniz.

Mihrabat Korusu haricinde eğer daha küçük çapta bir organizasyon dilerseniz aradığınız adres Paysage Kanlıca Restaurant diyebiliriz. Geniş bir bahçeye sahip olan restaurant, düğününüz haricinde kına, nişan ve sünnet gibi birçok organizasyon içinde biçilmiş birer kaftan. Geniş menüsü ile davetlilerinize güzel bir ziyafet verebilir ya da kendi anlaştığınız bir catering firmasını getirerek dilediğiniz sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün sizin en mutlu gününüz ve her şey sizin istediğiniz gibi olmalı.

Kanlıca düğün mekanları arasında bir diğer popülaritesi ile ünlü olan yer hiç şüphesiz Ceremony Kanlıca... Tam anlamıyla bir kır düğünü istiyorsanız gitmeniz gereken tek yer Ceremony Kanlıca olmalıdır. Özel yemek takımlarından, çeşitli mumluklara ve özel masa örtülerine kadar piknik tadında bir düğün diliyorsanız aradığınız yeri buldunuz demektir. Tüm sevdikleriniz ile yumuşacık çimlerin üzerindeki oturma alanlarında dilediğinizce eğlenebilir ve sıra dışı ama bir o kadar da samimi bir düğüne imza atabilirsiniz. Gelinlik ve damatlık ile kırların üzerinde piknik yaparken bir düğün fotoğrafınız olsun istemez misiniz?

Kanlıca’nın Olmazsa Olmazı Yalı Düğünü

Kanlıca düğün mekanları denilince hiç şüphesiz akla ilk gelen şey yalı düğünü olmaktadır. Yalıları ile ünlü olan Kanlıca’ya giden herkes, gördüğü güzellikler karşısında boğaza nazır bir yalıda dünya evine girmek ister. Bu noktada devreye A’ja Hotel- Ahmet Rasim Paşa Yalısı girmektedir. Boğaza sıfır olan yalı, aynı zamanda otel görevi de görmektedir.

Dünyada eşi benzeri bulunmayan manzarası ve muhteşem atmosferi ile Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda masalsı bir düğüne imza atabilirsiniz. Düğün davetiyesi üzerinde bir yalının adresinin yer alması hiç şüphesiz ki tüm gözlerin üzerinizde toplanmasına neden olacaktır. Tüm sevdiklerinizin bir arada toplanacağı bu özel günde eşsiz boğaz manzarasında çekileceğiniz sayısız fotoğraf için organizatörler her şeyi düşünmüş olup, bünyelerinde sizler için bir düğün fotoğrafçısı da bulundurmaktadır.

Vegan, Kosher ve Vejetaryen menü seçeneklerine sahip Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda her misafirinizin konforu için özenle çalışan kişiler yer almaktadır. Düğün sonrası after party ve dileyen misafirlerinizin konaklaması için 30 kişilik odası da olan Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda siz sadece anın tadını çıkarın. Seçtiğiniz düğün şarkısı ile boğaz manzarası eşliğinde yapacağınız ilk dansı ömrünüz boyunca unutamayacaksınız.

Kanlıca Düğün Mekanları Fiyatları

Kanlıca, popüler bir semt olduğu için düğün salonları da fiyatları bakımından bütçeyi aşabilmektedir. Öncelikle Kanlıca düğün salonları arasında aradığınız yeri ararken fiyatları görünce hayal kırıklığına uğramamalısınız. İlk önce bu günü yıllardır beklediğinizin ve harika olmasını istediğinizin farkına varmalısınız. Siz yeni evlenecek çiftlerin kolaylığı için açılmış olan Düğün Buketi sitesi sizlerin telaşa ve strese kapılmaması için kurulmuştur.

Öncelikle Kanlıca düğün mekanları arasında aradığınız yerlerin kriterlerini belirleyin. Yemekli bir düğün mü olmalı, kır da mı yoksa yalı da mı? Belirlediğiniz kriterler eşliğinde önünüze çıkan seçeneklerden uygun fiyatları olanları da var. İçinize en çok sinen ve kendinizi orada evlenirken düşünebildiğiniz mekanı seçip Düğün Buketi aracılığı ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. “Fiyat teklifi al” butonu ile direkt iletişime geçebilir ve bunu da hiç yorulmadan evinizin konforunda gerçekleştirebilirsiniz.

Biliyoruz ki düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlar kişiyi çok strese sokup yıpratabiliyor. Bu yüzden özel günlerinize daha dinç ve zinde hazırlanabilmeniz için böyle bir kolaylığı sizler için hazırladık. Düğün Buketi üzerinden hayalinizdeki Kanlıca düğün mekanını bulduktan sonra fiyat teklifi alabilir ve kendi peri masalınızı yaratabilirsiniz. Geriye sadece sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek kalacak!

Kanlıca’ya Nasıl Gidilir? Kanlıca’ya Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kanlıca düğün salonları ve yalıları ile ün yapmış bir semttir. Dillere destan düğünlerin semti olan Kanlıca’ya birçok ulaşım aracıyla ulaşılabilir. Bunlardan en pratiği vapur yolculuğudur. Üsküdar’a yapacağınız bir vapur yolculuğu sonrasında Beykoz’a giden minibüs ve otobüsler ile Kanlıca’ya kolaylıkla varabilirsiniz. Vapur haricinde Beşiktaş’tan teknelerde Üsküdar’a geçmektedir. Eğer düğün arabası ile gelecekseniz vapurda gelinlik ve damatlık ile martılara yem atarken hatıra fotoğrafları çekilmeyi ihmal etmeyin. Ve tabii ki Kanlıca’ya kadar gelmişken meşhur şekerli Kanlıca yoğurdunu da yemeyi unutmayın.

Kanlıca düğün mekanları ile gerçekten masallardan çıkmışçasına bir düğün gerçekleştirmek mümkün! Sayısız organizatörün en mutlu gününüz için seferber olacağı düğününüz için hiç bir şey düşünmenize gerek yok. Sevdiğiniz insan ile hayatını birleştireceğiniz o günde her şeyin mükemmel olması ve hiçbir aksilik çıkmaması için herkes sizin için seferber olacak.

Düğün Buketi, kuruluş olarak evlilik hazırlığındaki çiftlere yardımcı olmak ve bu güzel günlerini stresli ve yorucu bir şekilde hatırlamalarını engellemek için kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren sayısız çifte hizmet eden Düğün Buketi sayesinde yorulmadan ve strese girmeden tüm düğün mekanlarını koltuğunuzdan kalkmadan gezebilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Mekanların fiyatları oranın hizmet, imkan ve konumuna kadar birçok şeyden etkilenmektedir. Düğün Buketi sayesinde sanki düğün mekanına gitmiş gibi orayı ziyaret edip fikir sahibi olabilir ve doğrudan mekan sahibi ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Sabah akşam, mekan mekan gezip yorulmaktansa, oturduğunuz yerden bu işlemleri yapmak çok avantajlı bir durum.

Size yalnızca çekileceğiniz fotoğraflarınızın pozlarını düşünmek kalıyor. Uzman ekip ve sayısız organizatöre sahip düğün mekanları ile siz yalnızca anın tadını çıkaracak ve bu günleri yıllar boyunca hatırlayacaksınız. En mutlu günleriniz ve unutulmaz anılarınız içi Düğün Buketi yanınızda…

Kanlıca Düğün Mekanları ve Fiyatları

Kanlıca Beykoz ilçesinin en ünlü semtlerinden biridir. Hem Osmanlı'ya dayanan geçmişiyle hem kendi şahsına münhasır bir takım özellikleriyle bilinen Kanlıca düğün yapmak isteyen genç çiftler için sunduğu pek çok doğal güzellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kanlıca Düğün Salonlarını Keşfedin

Kanlıca'da düğün yapmak isteyenler için pek çok alternatif bulunmaktadır. Doğasıyla ve kendine has yapısıyla Kanlıca eşsiz bir düğün hayali kuran çiftlere hayallerinin ötesinde imkanlar sunmaktadır. Kanlıca düğün mekanları sizin de ilginizi çekiyorsa sitemizde bulunan Kanlıca düğün salonları sayfamızı ziyaret ederek pek çok alternatif mekanı tek bir adreste bulabilirsiniz. 

Buna örnek olarak Ada Kanlıca Baro Bahçe Düğün salonlarını verebiliriz. Siz de hayalinizdeki salonu arıyorsanız sitemizde Kanlıca'da bulunan Ada Kanlıca Baro Bahçe gibi pek çok mekanı bulabilir ve çok kolay bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eğer Kanlıca düğün salonu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz Kanlıca düğün salonları sayfamızda sizin için özenle bir araya getirilmiş onlarca salondan birini seçtikten sonra seçmiş olduğunuz salonun sayfasında bulunan "Fiyat Teklif Formu"nu doldurarak mekanla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem fiyat konusunu konuşabilir hem de aklınızda olan diğer soruları kolaylıkla sorabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Kanlıca'daki Kına Gecesi Mekanlarını İnceleyin

Kanlıca'da tıpkı düğün gibi düğünün olmazsa olmaz bir parçası olan kına gecesi için de birbirinden farklı pek çok alternatif mekan bulabilirsiniz. Siz de Kalınca'da uygun bir kına gecesi mekanı aramaktaysanız Kanlıca kına gecesi mekanları sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Bu sayede Kanlıca'da yapılabilecek güzel bir kına gecesi için göz atmak isteyeceğiniz pek çok mekanı bir adreste görmüş olursunuz.

Düğün için henüz önünüzde uzun bir yol varsa ve siz nişan için uygun bir yer arayışı içindeyseniz Kanlıca'da nişan için de pek çok mekan bulabilirsiniz. Nişan için herkes kendine uygun kriterleri göz önünde bulundurarak bir mekan arayışına giriyor. Bazı çiftler daha küçük bir organizasyonla aile içi kutlamayı tercih ederken bazı çiftler de düğüne yakın bir sayıda katılımcının iştirak edeceği büyük nişan organizasyonlarını tercih ediyor. Siz de kendi kriterlerinize göre nasıl bir nişan yapmak istediğinize karar verdiyseniz hayallerinize uygun nişan mekanını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Eğer Kanlıca'da uygun bir nişan mekanı arayışı içindeyseniz Kanlıca nişan mekanları sayfamızı ziyaret ederek pek çok alternatifi de bir arada bulabilirsiniz.

0
%