Desktop cover Mobile cover

Tarabya

Düğün Mekanları

İlayda Davet ve Balo Salonu

İlayda Davet ve Balo Salonu

İstanbul, Sarıyer
700 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fransız Bahçeleri

Fransız Bahçeleri

İstanbul, Sarıyer
2000 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Armoni

Salon Armoni

İstanbul, Sarıyer
500 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
The Grand Tarabya Hotel İstanbul

The Grand Tarabya Hotel İstanbul

İstanbul, Sarıyer
1000 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
TED Golden Chef & Davet Tarabya

TED Golden Chef & Davet Tarabya

İstanbul, Sarıyer
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
TED Golden Chef & Davet Tarabya

TED Golden Chef & Davet Tarabya

İstanbul, Sarıyer
500 Maks. Kişi • 95 ₺ Başlangıç Fiyatı
Paella Davet

Paella Davet

İstanbul, Sarıyer
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Tarabya için Genel Bilgiler

Tarabya Düğün Mekanları

Tarabya düğün salonları ve mekanları özellikleri ve fiyatları ile göz dolduruyor. Tarabya’nın eşsiz manzarası eşliğinde otel düğünü veya doğal bir oramda kır düğünü planlayabilirsiniz. Tarabya aynı zamanda düğün fotoğrafları için benzersiz bir manzaraya sahip. Kına, nişan ve sünnet gibi organizasyon türlerinde hizmet veren mekanları ve düğün salonları ile Tarabya tam anlamıyla ayrıcalıklı düğünlerin semtidir. Düğün dansı yapacak güzel mekanları ile meşhur Tarabya İstanbul’un en seçkin semlerinden biridir.

Lüks düğün yapmak isteyenlerin de uğrak yeri olan Tarabya düğün mekanları bakımından zengindir. Her mekanın kendine özgü havası ve özellikleri vardır. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile ormanın iç içe girdiği semtte kim düğün yapmak istemez ki?

Tarabya Düğün Mekanları Özellikleri

Tarabya düğün mekanları öncelikle manzaraları ile meşhurdur. İstanbul’un en müstesna köşelerinden biri olan semt, Sarıyer’in eski ve küçük bir sakinidir. Bu şirin semt aynı zamanda düğün salonları bakımından gözde bir semttir. Sarıyer’in en seçkin ve gelişmiş semti olarak bilinen Tarabya düğün mekanları bakımından da zengindir. Huber Köşkü ve İpsilanti Yalısı gibi tarihi yapıları ile ünlü semt, tavernaları ile de meşhurdur. Ayrıca birbirinden güzel çok sayıda düğün mekanı ile dikkat çeken bir semttir.

Sarıyer’in en yeşil semti olarak bilinen Tarabya kuzey rüzgarlarının eksik olmadığı bir bölgede yer alır. Böylece özellikle yaz aylarında serin bir havada düğün yapmak isteyenlerin tercih ettiği semtlerin başında gelir. Dev çınar ağaçları, ormanı, tarihi kültürünü devam ettiren mahalleleri ve temiz havasıyla organizasyon sahiplerinin gözdesidir. İstanbul’un en ünlü semtlerinden biri olan Tarabya’nın deniz kıyısı, birçok tekne ve yat dışında düğünlere de ev sahipliği yapar. Kıyı bölgesi marinası ile de meşhur olan semt, deniz manzaralı kır düğünlerinin semtidir. Aynı zamanda Tarabya otel düğünü deyince ilk olarak akla gelen bölgelerden biridir.

Düğün fotoğrafları çekimleri için eşsiz manzaralar sunar. Özellikle dış çekim fotoğrafları için ideal bir semttir. Tarabya’nın en güzide köşelerinde gelinlik ve damatlık ile düğün fotoğrafları için poz veren çiftlere rastlayabilirsiniz. Tarihi yalıları çiftlerin en gözde fotoğraf mekanlarıdır. Orman ve denizin iç içe girdiği bölgeleri de yeşil bir fonda düğün fotoğrafları isteyen çiftlere elverişli manzaralar sunar.

Tarabya düğün salonları kına, nişan ve sünnet düğünleri için ideal mekanlardır. Özellikle lüks otel düğünü gibi elit ve seçkin düğünlerin semti olan Tarabya düğün deyince ilk olarak akla gelen yerleşim alanıdır. Bu sebeple Tarabya düğün fiyatları özellikle deniz manzarası olan yerlerde biraz fazla olabilmektedir. Tarabya düğün salonları fiyatları genel olarak daha cazip sayılır. Semtin salonları otel düğünü fiyatları bakımından değerlendirildiğinde bütçeye daha uygundur. Otel düğünü ve düğün salonları kıyaslandığında fiyatları bakımından ciddi farklar olabilmektedir.

Tarabya’nın Seçkin Düğün Mekanları

Tarabya otel düğünü ve salon düğünü gibi mekanları ile dikkat çeken seçkin bir semttir.

Hakimevi Düğün Salonu: Tarabya’da bir düğün planınız varsa Hakimevi düğün salonunu değerlendirebilirsiniz. Mekan on bin metrekare alanı ile boğaza nazır ayrıcalıklı bir düğün sunuyor. Elit düğünlerin mekanı olarak bilinen Hakimevi düğün salonu, otel düğünü alternatifi olabilir. Ayrıca Tarabya düğün salonları ve mekanları içinde en seçkin mekanlardan biridir. Tarabya şehir merkezine yakın olan Hakimevi, açık ve kapalı alanları ile göz dolduruyor. Sizlere havuz başı düğün ve kır düğünü olanakları sağlıyor. Düğün fotoğrafları için muhteşem bir manzarası mevcut. Konforu, dekoru ve kaliteli hizmeti ile seçkin davetlerin mekanı olarak biliniyor.

Manzarası kadar lezzetli menüsü ile de meşhurdur. Catering firması ve düğün fotoğrafları için dışarıdan fotoğrafçı kabul etmeyen Hakimevi, yaklaşık 500 kişilik açık ve kapalı alan kapasitesine sahiptir. Açılır kapanır tavanı, çim alanı ve havuz başı ile Hakimevi düğün ve organizasyon planları listesinin en başına eklenebilir. İstanbul Boğazı manzarasını da not etmek gerekiyor. Kına nişan ve sünnet törenleri için oldukça ideal hizmetleri var. Hizmetlerinin fiyatları bakımından biraz yüksek olduğunu belirtelim. Gelinlik ve damatlık ile düğün fotoğrafları çektirmeniz için en uygun mekanlardan biri olduğuna da dikkatleri çekelim!

Orduevi Düğün Mekanı: Tarabya düğün arasında en sık tercih edilen mekanlardan olan Orduevi Düğün mekanı hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Disiplinli bir tesis olarak göze çarpan tesis, otel düğünü veya düğün salonları alternatifi olabilir. Yaz ve kış aylarında kalabalık düğünlerin mekanıdır. Orduevi düğün tesisleri, dışarında catering firmasına izin vermiyor. Profesyonel aşçıları ile leziz menüler sunuluyor. Ayrıca, alanında uzman kadrosu ile profesyonel bir servis hizmeti veriliyor. Hem manzarası hem de hizmetleriyle gelin ve damat adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Mekan Tarabya mekanları arasında özel ve seçkin bir yere sahip. Ulaşımı kolay bir konumda bulunan Orduevi düğün ve davet organizasyon türlerinde toplu ulaşım araçları ile kolaylıkla ulaşılabilecek bir lokasyonda bulunuyor.

Tarabya Düğün Mekanları Alternatifleri

Tarabya düğün mekanları ve salonları her anlamda seçkin bir alternatiftir. Seçkin bir semtin mekanları da seçkin olacaktır. İstanbul’un kuzey bölgesinde güzide bir köşe olan Tarabya her türlü davetin semtidir. Düğün fotoğrafları için en ideal karelerin semti olan Tarabya, düğün planlarında ayrıcalıklı mekanların bölgesidir. Düğün fotoğrafları için fotoğrafçı ve gelin saçı için kuaför gibi hizmetler de alabileceğiniz İstanbul’un güzide bir köşesidir. 

Tarzınıza uygun kır düğünü veya düğün salonları bulabilirsiniz. Özellikle de düğününüze İstanbul Boğazı’nın eşlik etmesini istiyorsanız Tarabya mantıklı bir seçim olabilir. Tarabya’da otel düğünü fiyatları fazla olsa da sunulan manzaraya değecektir. Kına, nişan ve sünnet gibi organizasyon türlerinde Tarabya mekanları alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Bazı mekanlar catering ve organizasyon firmaları ile çalışmaya izin veriyor. Böylece gelinlik ve damatlık gibi ayrıntılardan gelin saçı detaylarına kadar her şey planladığınız gibi olabilir. Düğün dansı için davetlileriniz dışında deniz ve orman manzarasının da izleyici olmasını isterseniz Tarabya düğün fırsatları ile tanışın. Ancak otel düğünü, düğün salonları, deniz manzaralı ve orman içi mekanları ile Tarabya düğün alternatifleri çok fazla. Mekanları özellikleri, konseptleri, fiyatları ve hizmetleri bakımından değerlendirmeniz gerekecek.

Düğün fotoğrafları ve mekanları da Tarabya fırsatları arasında değerlendirmeniz gereken başlıklar arasında yer alacak. Bu araştırmayı tek başınıza yapmanız bu stresli ve yoğun günlerinizde sizi yorabilir. En iyi otel düğünü mekanları nerede, düğün salonları seçenekleri nelerdir? Bu ve bunun gibi ayrıntıları DüğünBuketi’nin pratik sayfalarından öğrenebilirsiniz. Mekanları ve salonları özellikleri, fiyatları ve hizmetleri bakımından kıyaslayabilirsiniz. İsterseniz DüğünBuketi’nin düğün ve organizasyon uzmanı kadrosu ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Tarabya düğün salonları veya mekanları hakkında deneyiminiz varsa bu sayfadan paylaşarak semtte araştırma yapan çiftlere destek olabilirsiniz. En iyi Tarabya düğün fotoğrafları nerede çekilir, düğün mekanları fiyatları ne kadardır? Bu tür sorulara cevabınız varsa değerlendirmeleriniz dünya evine girecek çiftlere bu zorlu yolda bir ışık olabilir! Düğününüze Tarabya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini de davet edin!

Konseptinize En Uygun Tarabya Düğün Mekanları

Tarabya düğün mekanları, genellikle kır düğünü ya da düğün salonu konseptiyle karşımıza çıkıyor. Birçok farklı konseptte hizmet veren Tarabya düğün mekanları arasından size en uygununu bulmak için buradan tüm düğün mekanlarının özellikleri, yorumları ve fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Bu mekanlar arasından en doğru seçimi yapmak için mekanların sayfalarında bulunan “Fiyat Teklif Formu”nu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, böylece Tarabya mekanları fiyatları hakkında en doğru bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Kır Düğünü Konsepti İçin Hayalinizdeki Mekanı Bulun

Özellikle yaz aylarında gerçekleşecek düğünler için en çok tercih edilen konseptlerden biri olan kır düğünü Tarabya için de vazgeçilmez seçenekler arasında bulunuyor. Tarabya kır düğünü mekanları, doğayla iç içe ve şehrin gürültüsünden uzak, ferah atmosferiyle çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında. Siz de düğününüzü Tarabya’da bir kır bahçesinde, yeşiller içinde gerçekleştirmek istiyorsanız “Tarabya Kır Düğünü Mekanları” sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz mekandan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kır düğünü konsepti için aklınızda bulundurmanız gereken birkaç detay var. İstanbul’un havası özellikle bahar aylarına çok hızlı değişebiliyor ve düğününüz sırasında yağmura yakalanma riskinizi de çok önceden tahmin edebilmek çok mümkün olmuyor. Dolayısıyla kır düğünü için bir mekan araştırırken mekanın bu gibi durumlar için kullanabileceğiniz bir kapalı alanı olup olmadığına dikkat edin. Böylece değişken hava durumlarında bile eğlenceye gönlünüzce devam edebilir, en önemlisi düğün öncesinde hava durumuyla ilgili stres de yaşamamış olursunuz. Mutluluğa attığınızı bu önemli adımda her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesi için bu tip detaylara önem vermenizi tavsiye ederiz.

Tarabya’daki En Güzel Düğün Salonları ve Fiyatlarını Karşılaştırın

Kır düğünü mekanları haricinde Tarabya düğün salonları bakımından da birçok farklı alternatif sunuyor. Özellikle yemekli düğün organizasyonlarınız için muhteşem Boğaz manzarasına sahip düğün salonlarını düşünebilirsiniz. Hem kış hem de yaz aylarında tercih edebileceğiniz Tarabya salonları, davetli sayınız, mekanın kapasitesi, belirleyeceğiniz menü ve konsepte göre birçok farklı fiyat seçeneği sunuyor. Tarabya düğün salonu fiyatları hakkında en doğru ve güncel bilgiye ulaşmak için “Tarabya Düğün Salonları” sayfamızı ziyaret ederek mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tarabya salonları fiyatlarını karşılaştırmanın ve size en uygun mekanı bulmanın en kolay yolu olabildiğince farklı mekandan fiyat teklifi almak olacaktır. İncelediğiniz ve beğendiğiniz mekanlardan fiyat teklifi alarak Tarabya’daki düğün salonlarının fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Tarabya’da Düğün İçin En Çok Aranan Mekanlar

Tarabya’da düğün için en çok rağbet gören mekanların başında “The Grand Tarabya” ve “Tarabya Bahçe” geliyor. Ancak bu mekanlarda düğün tarihinize uyan bir gün bulmak çok kolay olmayabilir. Tarabya’da oldukça popüler olan bu mekanlarda düğün yapmayı planlıyorsanız düğün tarihinizden en az 6 ay öncesinde mekanla anlaşmanızı tavsiye ederiz. Böylece farklı alternatifleri değerlendirmeye gerek kalmadan düğününüzü hayal ettiğiniz mekandan yapabilirsiniz.

0
%