Desktop cover Mobile cover

Beylerbeyi

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Beylerbeyi için Genel Bilgiler

Beylerbeyi Düğün Mekanları

Boğaziçi semtlerinde bir düğün hayal ediyorsanız Beylerbeyi düğün mekanları size aradığınız düğün mekanını bulmanız konusunda yardımcı olabilir.

Boğaziçi’nin tarihî dokusu, boğaza yakınlığı, çevresi ve mimarileriyle İstanbul Anadolu Yakası’nın en beğenilen semtlerinden biri olan Beylerbeyi’nin talihi Osmanlı Devleti’nin son dönemlerinde gülmüş. Özellikle boğazın incisi Beylerbeyi Sarayı, II. Mahmut, Sultan Abdülaziz gibi padişahları; son olarak da şu an boğazdan görülen Beylerbeyi Sarayı, Mustafa Kemal Atatürk’ü ağırlamış olmanın gururuyla Boğaz’da süzülmekte, görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Bu atmosfer eşliğinde isterseniz tarihî isterseniz modern bir organizasyon isterseniz de kır düğün alternatifleriyle Boğaziçi’nin incisi Beylerbeyi’nde birçok farklı alternatifle dünya evine girebilir ya da sünnet, nişan, kına, mezuniyet gibi birbirinden özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Beylerbeyi Düğün Mekanı Alternatifleri

Farklı konseptler ve mekanlar ile Beylerbeyi’nde ihtişamlı düğünler gerçekleştirebilirsiniz.

Boğaza ve denize yakınlığıyla birçok çiftin tercih sebebi olan Beylerbeyi düğün mekanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Beylerbeyi’nin tarihî dokusu eşliğinde dilerseniz bir otel organizasyonu dilerseniz de kır düğünü için elverişli mekanlarıyla düğününüzü yapabileceğiniz Beylerbeyi, farklı birçok mekan ve organizasyon konsepti ile sizi bekliyor.

Beylerbeyi dendiğinde akla gelen olmazsa olmaz düğün seçeneklerinden biri de tabii ki boğazda bir düğün… Düğününüzü boğaz manzaralı bir mekanda açık veya kapalı ortamda gerçekleştirmek isterseniz, Beylerbeyi bunun için de sizlere alternatif mekanlar sunuyor.

Boğaza yakın bir organizasyon hayaliniz ise Beylerbeyi’nde en çok tercih edilen mekanlar arasında Bosphorus Palace Otel ve Polisevi Düğün Salonu yer alıyor.

Bosphorus Palace Otel, boğaz manzaralı bahçesiyle açık; yine boğazın güzelliğini sonuna kadar hissedebileceğiniz kapalı salonuyla yaz ve kış mevsimlerinde hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz bir alternatif. Eğer kokteyl şeklinde organize edilmiş bir düğün, nişan veya farklı bir kutlama organizasyonu dilerseniz de otelin denize kıyısında, Boğaz’ın içinde bir kokteyl organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Bosphorus Palace Otel, geniş menü alternatifleri, iç – dış mekan seçimi, organizasyon tipi, süsleme, masa düzeni gibi birçok konuda size yardımcı olarak birbirinden farklı ve zengin çeşitliliğini sizin zevkinize sunuyor. Bir otel düğünü istiyorsanız Bosphorus Palace Otel’de kaliteli, şık ve muhteşem bir atmosferde dünya evine girebilirsiniz.

Günümüzde orduevi, öğretmenevi, polisevi, belediyelerin hizmet verdiği sosyal tesisler gibi mekanlar da düğün ve davet organizasyonları için kiralama yapılabilen yerler arasında. Bu konuda da Beylerbeyi’nde size yardımcı olabilecek yer, sahilde bulunan Polisevi. Polisevi Beylerbeyi Düğün Salonu, Beylerbeyi’nde düğün, nişan, kına, davet gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Polisevi, Beylerbeyi’nde deniz kıyısında, boğaz manzarası eşliğinde bir düğün hayalinizi gerçekleştirmek adına sizi bekliyor.

Polisevi olmasından dolayı burada polis teşkilatından iseniz menü ve salon kira bedelleri biraz daha aşağıya çekiliyor. Ancak teşkilat mensubu değilseniz de Beylerbeyi Polisevi Düğün Salonu’nda düğün fiyatları boğaz manzarası eşliğinde bir düğün için oldukça uygun fiyatlar sunuyor.

Bu alternatifler dışında Beylerbeyi’ndeki farklı birçok düğün salonunu sitemiz üzerinden inceleyebilir, beğeninizi kazanan mekanları her yönüyle değerlendirerek kıyaslama yapabilir ve size en uygun olan mekanı bulabilirsiniz.

Boğaziçi’nde Bir Güzellik: Beylerbeyi Sarayı

Boğaziçi’nde tarihî mekan dendiği zaman akıllara hemen Beylerbeyi Sarayı gelir. Beylerbeyi düğün organizasyonlarında da son yıllarda öne çıkan bir mekan konumundadır.

Tarihî dokunun ön plana çıktığı bir düğün, size ve davetlilerinize muhteşem bir atmosfer sunabilir. Osmanlı döneminde inşa edilmiş tarihî binalar dayanıklı ve ihtişamlı görünümlerinin yanı sıra aynı zamanda zarafetin de bir timsali... Beylerbeyi Sarayı da bu yapılardan biri. Birçok sultanın yazlık ve dinlenme sarayı olarak kullandığı, yine burada önemli misafirlerini ağırladıkları son dönem Osmanlı mimarilerinden. Bugünlerde de önemli organizasyonlara, çekimlere, düğün, nişan, kına gibi özel davetlere ev sahipliği yapıyor Beylerbeyi Sarayı. Verilen hizmetler arasında kına gecesi, sünnet düğünü, nişan töreni; bayi toplantıları, kurumsal toplantılar, resepsiyon, seminer, lansman, kurumsal etkinlik ve mezuniyet partileri gibi birçok organizasyonun gerçekleştirilebildiği Beylerbeyi Sarayı’nın bahçesinde kır düğünü hayallerinizi mükemmel bir atmosfer eşliğinde muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirebilirsiniz.

Beylerbeyi Sarayı’ndaki düğün organizasyonunuzda yemekli veya yemeksiz menü, alkollü veya alkolsüz içecek seçimi ve düğün konsepti gibi tüm detayları siz belirleyebilir; tamamıyla kendi zevkinizi yansıtan bir düğün gerçekleştirebilir hem kendiniz çok keyif alabilir hem de davetlilerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

Beylerbeyi’nde Düğün Fotoğrafları

Özel günleri her zaman hatırlamak isteriz. Bu gün özellikle de düğünümüz ise en güzel günümüz olarak hafızalarımıza kazınsın ister her detayını hatırlamak ve sevdiklerimizle de bunu paylaşmak isteriz.

Düğünler için gelinlik, damatlık, düğün dansı kursu derken en sonunda sıra düğün fotoğrafçısı ve düğün fotoğraflarının çekileceği yerin seçim zamanı gelir. İşte bunun için düğün fotoğrafları evlilik yoluna adım atmış her çift için önemlilik arz eder. Bugünlerde revaçta olan dış çekim, özellikle düğün fotoğrafları için ilk tercih.

Düğün tarihi belli olduğunda, belki de daha önceden, yaşadığımız şehrin en güzel noktalarını araştırır; düğün fotoğraflarının bir rüyayı andıracak tatlı birer anı olabilecek şekilde çekilmesini ister, en güzel zamanlarımızı muhteşem dış çekim fotoğraflarımızla taçlandırmak isteriz.

İstanbul’un dış çekim düğün fotoğrafları için birçok alanı bulunuyor. Korular, bahçeler, kasırlar, saraylar, sahiller İstanbul’da fotoğraf çekimi için biçilmiş kaftan. Ancak Boğaziçi fotoğraflarının olmazsa olmazı da Beylerbeyi. Beylerbeyi, sarayıyla ve bulunduğu konum itibarıyla elinde bulunan doğasıyla düğün fotoğrafları için çok önemli bir adres olarak yer alıyor.

Özellikle Beylerbeyi Sarayı’nın boğaza nazır bahçesinde rüya gibi düğün fotoğrafları çektirebilir, gününüze daha da özel bir anlam katabilirsiniz.

Özel Günler İçin Beylerbeyi

Özel günler ve davetler için yapılan gelinlik, damatlık, abiye, elbise, fotoğrafçı, nikah şekeri, nikah töreni, çeşitli hediyeliklerin seçimi ve hazırlıkları tatlı telaşlar ve heyecanlar verir. Tabii bunların yanı sıra mekan seçimi tüm hazırlıkların en heyecanlısı ve en önemlisi olabilir. Beylerbeyi, İstanbul içinde bu hazırlıkların en önemli adımlarından biridir. Yalnızca düğünlerde değil, mezuniyet, sünnet, kına, nişan gibi organizasyonlar için de birçok mekan seçeneği bulunan Beylerbeyi, özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak için Boğaz’da sizi bekliyor.

Beylerbeyi’ne ulaşım oldukça rahattır. Birden fazla toplu aşıma aracıyla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi özel araçlarla semte ulaşım da rahattır. Her özel organizasyonda olduğu gibi düğün salonu seçimlerinde düğün günü mekana ulaşımın kolaylığı da hem davetlileriniz için hem de sizin için önemli bir konu olacaktır.

Beylerbeyi düğün salonları ve Beylerbeyi düğün mekanlarını sitemizden inceleyebilir; kır düğünü, salon düğünü, otel, havuz başı, sahil, bahçe, saray gibi alternatiflerin değerlendirilebileceği Beylerbeyi’nde dünya evine girebilirsiniz.

Düğününüzün yapılacağı mekanda anlaştığınız organizasyon firması, catering hizmeti alacağınız şirket veya tüm organizasyonların taraflarından düzenleneceği düğün mekanlarında alabileceğiniz hizmetler, sizin için olduğu kadar misafirleriniz için de önemlilik arz ediyor olacaktır. Yemekli – yemeksiz menü seçimleri, alkollü – alkolsüz içecek menüsü seçimleri, düğün konsepti, mekan dizaynı gibi unsurlar da kusursuz bir düğün için önemlidir. Aradığınız özellikler için sitemizde yer alan düğün mekanlarını araştırabilir, birçok düğün mekanını sitemizden üzerinden bulabilir, aralarında kıyaslamalar da yaparak size en çok hitap eden mekanı bulabilirsiniz.

Beylerbeyi Düğün Salonları ve Fiyatları

Beylerbeyi düğün için pek çok çiftin tercih ettiği bir yerdir. Bazıları Beylerbeyi’ni düğünlerini deniz kenarında yapabilmek için tercih edebilir. Eğer sizin de böyle bir hayaliniz varsa deniz kenarında düğün fiyatları eminiz ilgilendiğiniz bir konudur. Veya daha geniş bir çerçeveyle Beylerbeyi düğün mekanları hakkında araştırma yapıyor olabilirsiniz. Düğün mekanları denince ilk akla gelen düğün salonları olur. Bizler de sizin için pek çok salonu sitemizde topladık. Beylerbeyi'nde uygun bir salon bulmak isterseniz Beylerbeyi düğün salonları sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Sayfamızdan kendinize uygun olarak seçtiğiniz bir salonun fiyatını öğrenmek isterseniz sayfada bulunan “Fiyat Teklif Formu”nu kullanarak salonlarla iletişime geçebilir ve fiyat konusunda görüşebilirsiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Beylerbeyi’ni diğer ilçelerden ayıran bir özelliği var. Boğaza ve denize yakın olması. Sırf bundan dolayı pek çok kişinin düğün için tercih edilebilir yerler listesinde yerini alıyor Beylerbeyi. Sizin için de boğazda düğün fiyatları uygun geliyorsa güzel bir boğaz düğününü Beylerbeyi’nde yapabilirsiniz.

Beylerbeyi'nde Düğün İçin Farklı Alternatifler

Beylerbeyi’nde boğazın dışında düğün, nişan gibi organizasyonlarda farlı mekanlar da tercih edilebiliyor. Bunların başında Polis Evi, Öğretmenevi gibi mekanlar geliyor. Siz de böyle mekanları değerlendirmek isterseniz örneğin; Beylerbeyi Polis Evi kına gecesi veya nişan için oldukça uygun olabilir. Tabii bunun için Beylerbeyi Polis Evi nişan fiyatları veya kına fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız tercih yaparken işinizi kolaylaştıracaktır. Veya Beylerbeyi Öğretmenevi nişan için tercih listenize girebilir. 

Eğer bunların hiçbirini tercih edemiyorsanız Beylerbeyi nişan mekanları sayfamızdan daha geniş bir yelpazeden tercihinizi yapabilirsiniz. İstanbul’un belki de doğumundan bu gününe tanıklık etmiş böylesine tarihi bir mekanda düğün yapmak pek çok kişinin hayalidir. Biz de sizlere kurduğunuz bu büyük hayali gerçekleştirmenizde yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kuracağınız yuvanızda bir ömür boyu mutluluk ve huzur diliyoruz.

0
%