Desktop cover Mobile cover

İkitelli

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

İkitelli için Genel Bilgiler

İstanbul İkitelli düğün mekanları, evlenme hazırlığı yapan çiftler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan İkitelli birbirinden şık ve konforlu düğün mekanları unutulmaz anlarınızı en güzel şekilde yaşatıyor. Konforlu ve şık düğün ve kına mekanları ile dünya evine girme hazırlığı yapan çiftlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olan İkitelli, kişi başı 80 TL'den fiyatlarla sizleri bekliyor.

Küçükçekmece Düğün Mekanlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

Başakşehir Düğün Mekanlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

İstanbul İkitelli düğün mekanları hakkında merak edilen her şeyin cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İkitelli'de Öne Çıkan Nişan Mekanları

Mekanlara göre ortalama fiyat aralıkları da şu şekildedir;

 • Yemekli düğün fiyatları: 100- 300 TL
 • Kokteyl düğün fiyatları: 80- 250 TL
 • Yemeksiz düğün fiyatları: 50- 150 TL 

İkitelli Düğün Salonları

Profesyonel organizasyon ve hizmet ekibiyle çiftlere yardımcı olan İkitelli düğün salonları, geleneksel düğün unsurlarından, dekorasyona; yiyecek-içecek ikramlarından, müzik ve eğlence düzenlemelerine kadar her ayrıntı titizlikle planlıyor. Bu sayede çiftler, düğün günü stresi yaşamadan, keyifli ve sorunsuz bir organizasyonun tadını çıkarabiliyor.

1000 kişi üzerine kadar davetli ağırlayabilen mekanlar olduğu gibi 100 - 200 kişilik butik davet mekanları da bölgede yoğun ilgi görüyor.

İkitelli'de öne çıkan düğün salonları şu şekildedir;

Düğün salonları fiyatları ise şöyledir;

 • Yemekli düğün fiyatları: 100 - 300 TL
 • Kokteyl düğün fiyatları: 80 - 250 TL
 • Yemeksiz düğün fiyatları: 50- 150 TL

İkitelli'de Öne Çıkan Kına Mekanları

İkitelli kına mekanları sıcacık ve samimi atmosferiyle sizleri karşılıyor. Geniş mekanları ve zarif dekorasyonları ile size ve sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Profesyonel organizasyon ekibi ise her aşamada size destek oluyor ve her istediğinizi yerine getiriyor.

İkitelli'de öne çıkan kına mekanları şu şekildedir;

Mekanlara göre ortalama fiyat aralıkları da şu şekildedir;

 • Yemekli düğün fiyatları: 100 - 300 TL
 • Kokteyl düğün fiyatları: 80 - 250 TL
 • Yemeksiz düğün fiyatları: 50- 150 TL

İstanbul İkitelli düğün mekanları, konforlu ve modern kapalı davet alanlarıyla size ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Düğün haricinde nişan, kına gecesi, doğum günü ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar için de tercih edilebiliyor. Kapasite seçenekleri ve profesyonel ekibi ile ihtiyaç ve beklentileri büyük bir titizlik ile karşılıyor. Siz de mekanlarla iletişime geçerek size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. DüğünBuketi.com danışmanları ile görüşerek kampanyalı fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • İkitelli Düğün Salonları Fiyat Aralığı Ne Kadar?

  Bölgede bulunan düğün mekanlarının ortalama fiyat aralığı 80 - 350 TL arasında başlayıp, yemekli ve kokteylli seçenekleri ile değişiklik gösterebiliyor.

0
%