Desktop cover Mobile cover

Kavacık

Düğün Mekanları

Rena Garden

Rena Garden

İstanbul, Beykoz Öne çıkan simge Öne Çıkan
280 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Asrı Mekan Kavacık

Asrı Mekan Kavacık

İstanbul, Beykoz
1000 Maks. Kişi • 900 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kavacık Beyaz Saray Davet & Balo

Kavacık Beyaz Saray Davet & Balo

İstanbul, Beykoz
450 Maks. Kişi • 900 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beyaz Saray Düğün ve Davet Salonu

Beyaz Saray Düğün ve Davet Salonu

İstanbul, Beykoz
800 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı
Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel

İstanbul, Beykoz
500 Maks. Kişi • 576 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Rena Garden

Rena Garden

İstanbul, Beykoz
280 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kavacık Beyaz Saray Davet & Balo

Kavacık Beyaz Saray Davet & Balo

İstanbul, Beykoz
450 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Söz, Nişan Mekanları

Rena Garden

Rena Garden

İstanbul, Beykoz
280 Maks. Kişi • 500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul İndirimleri

Rena Garden

Hafta İçi Kına Etkinlikleri 6.000 TL Fırsatı!

Rena Garden

Hafta Sonu Gündüz Düğünlerinde %20 İndirim Fırsatı!

Rena Garden

Hafta İçi Kına Etkinliklerinde %30 İndirim Fırsatı!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kavacık için Genel Bilgiler

Kavacık Düğün Mekanları

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile en güzel semtlerinden biridir Kavacık. Hal böyle olunca İstanbul Anadolu Yakası’nda düğün planı yapan birçok çift, enfes manzaraya sahip birbirinden güzel mekanların bulunduğu Kavacık’ı tercih etmektedir. Kavacık düğün salonları arasında fiyatları ve hizmet anlayışları ile her zevke ve her bütçeye uygun eğlence ve davet mekanlarını bulabilmek mümkün. Siz yeter ki, düğün bütçenizi, davetli sayınızı ve düğün konseptinizi belirleyin!

Kavacık düğün salonları, kır düğünü mekanları ve davet alanlarını sizin için Düğün Buketi sayfamızda tüm detayları ile listeledik. Üstelik sitemizin kategorili arama sistemini kullanarak, fiyatları ile bütçenize, hizmetleri ile zevkinize uygun Kavacık salonlarını kolayca listeleyebilirsiniz. Mekan bilgilerini sürekli olarak güncel tuttuğumuz sitemizde, içeriklerimizi profesyonel organizasyon ekibimiz hazırlamaktadır. Kavacık düğün salonları, otelleri ve davet mekanlarının fiyatları ile hizmetleri hakkında detaylı bilgi için ekibimizle sitemiz üzerinde iletişime geçebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Kavacık Düğün Mekanları

Kavacık düğün salonları ve eğlence mekanları çeşitliliği açısından öyle zengindir ki, bu semtte istediğiniz konseptteki düğünü yapabileceğiniz mekanı mutlaka bulabilirsiniz. Peki nasıl bir düğün konsepti hayal ediyorsunuz? Düğün salonları arasından size hitap eden nasıl bir mekan? Masal gibi bir kır düğünü, geleneksel bir salon düğünü ya da şık bir otel düğün organizasyonu mu size hitap ediyor? Kavacık salonları, kır düğünü mekanları, şık restaurant ve düğün otelleri ile düğününüzü istediğiniz konseptte hayata geçirebileceğiniz bir semttir.

Kavacık düğün salonları, düğününüzü yemekli, kokteyl, after party ya da küçük ikramlıklar eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz şekilde düzenlenebilmektedir. Kavacık’taki her mekanın genellikle kendi organizasyon ekibi bulunmaktadır. Ayrıca, sizin seçeceğiniz organizasyon firmaları ile düğününüzü Kavacık’ta istediğiniz konseptte hayata geçirebilmeniz de mümkündür.

Limak Otel Kavacık, Talia Düğün Salonu, Aşşrom Düğün Salonu gibi, İstanbul ve Kavacık’ın gözde eğlence ve davet mekanlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanların fiyatları ve hizmet ayrıntıları hakkında detaylı bilgi için Düğün Buketi organizasyon ekibi iletişim kurabilirsiniz.

Cazip İmkanları ile Kavacık Düğün Salonları

Kavacık, düğün organizasyonunuzu İstanbul’da dilediğiniz konseptte hayata geçirebileceğiniz eğlence ve davet mekanlarına sahiptir. Bu nedenle düğününüzü Kavacık’ta gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, şanslı olduğunuzun altını çizelim. Zira hayallerinizden yola çıkarak tam da zevkinize uygun ve fiyatları ile bütçenizi zorlamayacak bir düğün salonu Kavacık’ta muhakkak vardır. Üstelik bu mekanlar düğünün yanında nişan, kına, sünnet, mezuniyet ve her türlü kurumsal etkinlikler için de profesyonel hizmet sağlamaktadır. Dolayısıyla sizin düğününüzün de Kavacık’ta kusursuz ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmemesi için hiç bir sebep bulunmamaktadır.

Kavacık düğün salonları, geniş, kolonsuz ve şık dekorasyona sahip mekanlar olarak tasarlanmıştır. Kendi otoparkına sahip olan Kavacık salonları, düğününüze katılım sağlayacak davetlileriniz için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Birçok mekanın kendi organizasyon ve sahne sorumluları bulunmaktadır; ancak elbette isterseniz kendi seçeceğiniz organizasyon firması ile düğününüzü beğendiğiniz bir mekanda organize edebilirsiniz. Zira Kavacık salonları çoğunlukla, organizasyon firmaları ile farklı düğün konseptleri oluşturmaya açık ve işbirlikçi mekanlardır. Böyle bir düşünceniz varsa, daha mekan kiralama aşamasındayken, taleplerinizi ve düğün planlarınızı salon sorumlularına bildirmenizde fayda vardır.

Kavacık düğün salonları ve eğlence mekanlarının bir diğer önemli özelliği ise, düğün gibi organizasyonlar için belirli hizmet paketleri sunuyor olmasıdır. Bu hizmet paketleri fiyatları ve olanaklarına göre değişmekte ve hatta dönüştürülebilmektedir. Kavacık düğün salonları, gelinlik, damatlık ve abiye elbise tasarımı yapan moda evleri, catering ve düğün davetiyesi firmaları ile işbirliği yapmaktadır. 

Bunlara ek, hikaye çekim fotoğrafları için düğün fotoğrafçısı, dans kursu ve organizasyon planlama ekibi de bu işbirlikleri içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla, Kavacık düğün salonları arasından tercihinizi yapacakken, ihtiyacınız olan hizmetleri, salonların teklif ettiği düğün paketleri içinden karşılamayı düşünmek işlerinizi kolaylaştıracaktır. Elbette düğün paketlerinin cazip fiyatları, düğün hazırlıklarınızda karlı çıkmanızı da sağlayacaktır.

İstanbul Kavacık Düğün Salonları Fiyatları

İstanbul Kavacık, düğün ve her türlü organizasyonlarınız için her bütçeye ve her zevke hitap edebilecek mekanlara sahip bir semttir. Düğün salonları fiyatları, düğün bütçesi açısından yüklü bir maddedir. Bu nedenle de hem davetli sayınıza, hem zevkinize, hem de bütçenize uygun bir mekan bulabilmek çoğu zaman büyük araştırmalar gerektirebilmektedir. Ancak size bir tüyo verelim ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz! Kavacık düğün salonları, cazip fiyatları ve avantajlı evlilik paketleri ile Düğün Buketi “ücretsiz teklif al” butonunda sizi bekliyor! Üstelik beğendiğiniz mekanlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz, profesyonel organizasyon ekibimizle sitemiz üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilmeniz de mümkün.

Fotoğraf çekimi, organizasyon, düğün arabası kiralama, kuaför, gelinlikçi gibi birçok hizmeti evlilik paketi içinde sunan Kavacık düğün salonları karlı çıkmanızı sağlayacak! Farklı hizmetleri bir arada sunan düğün paketleri sayesinde, düğün salonları ve organizasyon firmaları fiyatları oldukça uygun hale gelmektedir. Bu nedenle düğün masraflarınızı düşürebilmek ve hazırlıklar aşamasında ihtiyaçlarınızı profesyonel yerlerden karşılayabilmek için, mekanların düğün paketlerini mutlaka incelemelisiniz.

Düğün gününüzü, bütçenizi aşmadan tam da istediğiniz gibi tasarlayabilmek için, sayfamızda bulunan “Düğün Hazırlıkları Rehberi”ni mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca profesyonel organizasyon ekibimiz ile düğün hazırlıkları, mekanlar ve fiyatları hakkında her zaman bir telefon ile iletişim kurabilmeniz mümkün!

Kavacık Düğün Salonlarını Düğün Buketi’nde Keşfedin

İstanbul Kavacık’ta düğün organizasyonunuzu hayata geçirmeyi planlıyorsanız, muhtemelen çoktan salonları ve düğün mekanlarını tek tek incelemeye başladınız, öyle değil mi? Düğün hazırlıkları süreci oldukça stresli ve yorucu olduğundan dolayı, bu süreçte işlerinizi ne kadar hafifletebilirseniz, stresiniz de o kadar azalacaktır. Bu sebeple Düğün Buketi organizasyon ekibi olarak İstanbul Kavacık salonları ve eğlence mekanlarını hizmet detayları ile birlikte sitemizde topladık. Mekanları sayfamız üzerinden inceleyebilir, kategorili arama sistemimiz sayesinde, fiyatları, özellikleri ve hizmetleriyle size uygun Kavacık düğün salonları listesine sahip olabilirsiniz.

Kavacık düğün salonları arasından bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için ideal mekanları kolayca listelemek için sayfamızda yapmanız gereken dört basit adım bulunmaktadır. Şöyle ki:

1- En Yakın Firmaları Filtreleyin: Bu bölümde, İstanbul, Kavacık ve civarını isteğinize göre seçin.

2- Kategori: Düğün konseptinizi seçin (kır düğünü, otel düğünü, düğün salonu..vs)

3- Paket Başlangıç Fiyatları: Düğün ve eğlence organizasyonunuz için, ödemeyi planladığınız kişi başı paket başlangıç fiyatları sınırlandırmanızı yapın.

4- Hizmet / Özellikler: Kavacık düğün salonları ve organizasyon firmalarında bulunmasını özellikle istediğiniz hizmetleri belirleyin.

Sayfamız üzerinde düzenli olarak güncellenen mekanlar arasından kategorili arama sistemimizle tercihlerinize en uygun düğün salonları listesine saniyeler içerisinde ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Kavacık salonları arasından sizin için en uygun olanlarının listesine sahip olduğunuzda, mekanlar hakkında sitemiz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz düğün salonları veya eğlence mekanlarının Düğün Buketi’ne özel paket başlangıç fiyatları ve avantajlı hizmetlerinden faydalanmak için “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

Kavacık düğün salonları arasından ideal davet mekanınızı bulmak bu kadar kolayken neden salonları dolaşarak, daha fazla efor sarf edesiniz ki?

Kavacık Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul'un Beykoz ilçesinin gözde semtlerinden biri olan Kavacık, düğün konusunda farklı arayış içinde olan çiftlere de ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. Düğünlerini Kavacık gibi İstanbul'un gözde bir semtinde yapmak isteyen çiftler bu semtte bulunan mekanları araştırarak kendileri için en uygun mekan tercihini yapmak istiyor. Eğer siz de düğününüzü yapmak için uygun bir mekan arayışı içindeyseniz öncelikle kendi kriterlerinizi ortaya koymanız gerekir. 

Daha sonra elinizdeki verilere bakarak en uygun kararı verebilirsiniz. Kendi kriterlerinizi belirledikten sonra Kavacık düğün mekanları ile kıyaslayarak size en uygun mekanı belirlemek isterseniz sizler için bir araya getirdiğimiz onlarca mekanın bulunduğu Kavacık salonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece pek çok farklı mekanı Kavacık'a gitmeden gezmiş olursunuz.

Bununla birlikte mekanları gördükten sonra Kavacık düğün salonu fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken şey çok kolay. Beğendiğiniz mekanların sayfasında bulunan "Fiyat Teklif Formu"nu doldurmak. Böylece salon ile doğrudan iletişime geçebilir ve hem mekan hakkında merak ettiğiniz diğer soruları doğrudan mekan sahibine sorabilir hem de fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kına Gecesi Mekanlarını Karşılaştırın

Diğer yandan kına gecesi de kültürümüzde ve geleneklerimizde düğün kadar önemli bir yer tutmaktadır. Düğünün olmazsa olmazı ayrılmaz bir parçası olan kına geceleri de tertip edilmek için mekana ihtiyaç duyulan yerlerden. Kavacık semti kına gecesi için de pek çok ayrıcalık sunuyor. Siz de bu bölgedeki kına gecesi mekanlarını incelemek için Kavacık kına gecesi mekanları sayfamızı ziyaret edebilir ve size en uygun kına gecesi mekanını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kavacık kına gecesi organizasyonu yapmak isteyenlere farklı imkânlar da sunuyor. Eğer kına gecesi için uğraşmak istemiyorsanız, herşeyi daha kolay nasıl halledebilirim diyorsanız Kavacık kına organizasyon şirketleri imdadınıza yetişecektir.

Nişan İçin Farklı Mekanları Keşfedin

Nişan merasimleri de günümüzde tıpkı düğünler gibi daha geniş kitlelerin katıldığı törenler haline geldi. Nişan için genelde farklı farklı mekanlar tercih edilebiliyor. Bazı çiftler daha aile içi nişanı tercih ederken bazı çiftler ise eş dost akraba gibi geniş bir çevrenin katıldığı büyük nişan törenleri tertip ediyor. Sizde nişanınız için kafanızda birşeyler tasarladıysanız ve hayallerinize uygun bir mekan arayışı içindeyseniz Kavacık nişan mekanları sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Birbirinden farklı pek çok mekanı bir arada bulabileceksiniz.

0
%